18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kolejna historia z życia wzięta (nie moja):

Siedzę sobie spokojnie w autobusie, aż tu wchodzi taka stara baba, śmierdząca na kilometr gównem, z miliardem różnorodnych siatek, toreb, koszyczków, czy chuj wie jeszcze czego. Myślę sobie - O nie, nie siadaj koło mnie, kurwa. No ale jak chujnia to chujnia, pierdolnęła się obok mnie, wyjebała na mnie połowę tych siat i jeszcze cieszy mordę. Przesiedziałem tak chyba z 2 przystanki, no ale kurwa już nie mogę wytrzymać tego smrodu, no to wstaję, biorę swoją torbę i przesiadam się na wolne miejsce. Siedzę sobie jakiś czas zadowolony, że wyzwoliłem się z cuchnących oparów wydobywających się z istoty siedzącej obok mnie, aż tu wchodzi kolejna babura i już się gapi na miejsce obok mnie. Myślę sobie - o kurwa, następna, o nie tym razem nie siądziesz tu, no i pierdolnąłem swoją torbę na miejsce obok. Kobita lekko znietrzeźwiona zaistniałym faktem, chwiejnym krokiem zbliża się ku mnie, podchodzi i wypowiada następujące słowa: Dobry człowieku czy był byś tak uprzejmy i ustąpił byś mi miejsca. Myślę sobie: Kurwa mać pierdolona wieśniaro, wypierdalaj na miejsce kurwa, 10 kroków dalej i nie zawracaj mi tu dupy. Oczywiście ja jestem człowiekiem bardzo kulturalnym więc powiedziałem to co pomyślałem, tylko grzeczniej to ujmując. Babka się obejrzała, zauważyła to miejsce, o którym mówiłem i wiecie co powiedziała?? Kurwa mać, powiedziała, że ona woli na tym miejscu co jest moja torba. KURWA i wiecie co zrobiłem, wziąłem zamaszystym ruchem moje bety, wykonałem następująco 10 pierdolonych kroków i usiadłem na jebanym wolnym jak sto chuji miejscu, kurwa. Następne 5 minut było spokojnie, aż tu wchodzi taki kolo, w średni wieku, ok. 50, gapi się przez chwile na mnie, ja myślę: No kurwa jego mać, jak mnie poprosi żebym mu ustąpił to go rozpierdolę. Jak przewidziałem tak się stało, kolo podchodzi do mnie i pierdoli starą gadkę: Czy byłym tak dobry ... bla bla bla. Rozejrzałem się po autobusie... i wiecie co zobaczyłem. Kurwa mać zobaczyłem wolne miejsca na końcu autobusu. Więc grzecznie mu odpowiedziałem, że tam są jeszcze wolne miejsca. A wiecie co ten koleś mi odpowiedział, wiecie. KURWAAA!! Spytał się mnie czy JA nie mógłbym się tam przesiąść. No to teraz mnie wkurwił koleś ale, że ja jestem tak bardzo dobrym "chłopczykiem" to rzuciłem mu w twarz tylko "NIE". Parę przystanków dalej już wysiadłem. Idę sobie do domu i rozmyślam o tym co się stało, na początku to miałem myśli typu, Kurwa co za ludzie, ale później to się śmiać z tego zacząłem.
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2014-01-30, 12:12 1
A jaki macie problem, jak się Wam nie podoba komunikacja miejska to robić prawo jazdy samochód CPN i w drogę. A jak kogoś nie stać to zostały jeszcze rowery przeważnie z dwoma pedałami...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-30, 12:14
kilka piw i odrazu g(ó)wna? no ciekawe, a tyle ciekawych tematow laduje w sucharach...
Zgłoś
Avatar
J................k 2014-01-30, 12:15 2
Cytat:

Kolejna historia z życia wzięta (nie moja)


Cytat:

(nie moja)



Kto tu kurwa jest baranem. Poziom obecnego społeczeństwa mnie dobija...
Zgłoś
Avatar
donald_schetyna 2014-01-30, 12:16 5
Autorze, wypada tylko współczuć ci tego, że jesteś debilem i niewychowanym, rozpieszczonym 16-letnim gówniarzem. Siedzenia w autobusie są po to żeby ludzie tam siadali a nie dla twojego pedalskiego plecaczka. Jak się nie podoba, możesz stać albo kupić sobie samochód. Za takie wieśniactwo to wpierdol powinieneś dostać a nie chwalić się tym w necie.
Zgłoś
Avatar
szympas1 2014-01-30, 12:18 2
Taki kurwa kulturalny, że wypowie grzecznie ale jebanego miejsca nie ustąpi.
Tak jak Magik2501 napisał. Żyjemy w cywilizowanym kraju a nie u arabów. Więc do chuja widząc starszą osobę w komunikacji miejskiej ustępujesz je miejsca automatycznie a nie czekasz aż cię o to poprosi. Wracaj do przedszkola może od 5-latków się nauczysz dobrego zachowania.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2014-01-30, 12:21 3
Smuty gimbusa, olać i scrollować dalej, na prawdę szkoda czasu.
Zgłoś
Avatar
AngDwn 2014-01-30, 12:27 4
Żygam już tymi historiami z moherami i ustepowaniem miejs. Jestes mlody to STOJ KURWA i nie bedzie problemu. Oni pracowali po 40 pare lat na nedzna emeryture i musza zapierdalac w tym wieku po miescie co by zaoszczedzic kilka groszy zeby wystarczylo zeby powiazac koniec z koncem, a dla ciebie to wielki problem zeby podniesc pizde i sie ruszyc 2 metry
Zgłoś
Avatar
J4skier 2014-01-30, 12:30 4
Słuchawki na uszy i udajesz, że śpisz, albo śpisz i nie ma problemu.
Zgłoś
Avatar
F................6 2014-01-30, 12:35
Ja też jeżdżę wkurwiony w MPK, raz, że mam powody, gdy jest ścisk i opierają się o mnie jacyś żule, a dwa, że jestem jebanym burakiem z wiecznie smutno-złym ryjem.
Zgłoś
Avatar
Bakermistrzu 2014-01-30, 12:37 4
opis niczym z tego filmu...

Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-01-30, 12:55 1
Tylko parówy dają torby, plecaki na miejsca siedzące.
Zgłoś
Avatar
chceszwiedziec 2014-01-30, 13:08 2
System edukacji zawiódł. Przez to, że w szkole można się opierdalać, bo i tak nic za opierdalanie się nie grozi, 16-latkowie podający się za starszych przesiadują sobie na chujnia.pl i szukają "historii własnych (nie moich)" żeby wstawić na sadistica i poczuć akceptację tłumu .

Cóż. Pasja to pasja w sumie
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2014-01-30, 14:02 1
Kulture wynosi się z domu.
Zgłoś
Avatar
pawil006 2014-01-30, 14:08 2
A ja się chłopaczkowi nie dziwie. Raz spieprza od baby która zakłóca porządek (wydzielając efekt jebania gównem), następnie druga baba widząc ileś miejsc wolnych musi siąść na tym konkretnym bo jej sie podoba. Chłopaczek wstaje i się przenosi. I jak później facet który wcale nie jest stary i niedołężny chce znowu przeganiać go po autobusie to odmawia. Gdzie tu jakikolwiek brak kultury ? Bo ja go widze tylko po stronie baby która śmierdzi.

A to co se chłopak myślał i jak ludzi nazywał to tylko jego sprawa.

Jeździłem 3 lata autobusami do LO. W okolicy gdzie auta miał każdy to z tej formy komunikacji korzystali głównie nastolatkowie, stare baby i menele. I autobus teraz wybiorę w ostateczności. Już lepiej se chiński skuter kupić.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-01-30, 14:12
@Magik2251 tzn. że prawdziwa cywilizacja jest na wschodzie europy a nie na zachodzie. Bo na zachodzie nikt miejsca nie ustępuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie