18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kolejna historia z życia wzięta (nie moja):

Siedzę sobie spokojnie w autobusie, aż tu wchodzi taka stara baba, śmierdząca na kilometr gównem, z miliardem różnorodnych siatek, toreb, koszyczków, czy chuj wie jeszcze czego. Myślę sobie - O nie, nie siadaj koło mnie, kurwa. No ale jak chujnia to chujnia, pierdolnęła się obok mnie, wyjebała na mnie połowę tych siat i jeszcze cieszy mordę. Przesiedziałem tak chyba z 2 przystanki, no ale kurwa już nie mogę wytrzymać tego smrodu, no to wstaję, biorę swoją torbę i przesiadam się na wolne miejsce. Siedzę sobie jakiś czas zadowolony, że wyzwoliłem się z cuchnących oparów wydobywających się z istoty siedzącej obok mnie, aż tu wchodzi kolejna babura i już się gapi na miejsce obok mnie. Myślę sobie - o kurwa, następna, o nie tym razem nie siądziesz tu, no i pierdolnąłem swoją torbę na miejsce obok. Kobita lekko znietrzeźwiona zaistniałym faktem, chwiejnym krokiem zbliża się ku mnie, podchodzi i wypowiada następujące słowa: Dobry człowieku czy był byś tak uprzejmy i ustąpił byś mi miejsca. Myślę sobie: Kurwa mać pierdolona wieśniaro, wypierdalaj na miejsce kurwa, 10 kroków dalej i nie zawracaj mi tu dupy. Oczywiście ja jestem człowiekiem bardzo kulturalnym więc powiedziałem to co pomyślałem, tylko grzeczniej to ujmując. Babka się obejrzała, zauważyła to miejsce, o którym mówiłem i wiecie co powiedziała?? Kurwa mać, powiedziała, że ona woli na tym miejscu co jest moja torba. KURWA i wiecie co zrobiłem, wziąłem zamaszystym ruchem moje bety, wykonałem następująco 10 pierdolonych kroków i usiadłem na jebanym wolnym jak sto chuji miejscu, kurwa. Następne 5 minut było spokojnie, aż tu wchodzi taki kolo, w średni wieku, ok. 50, gapi się przez chwile na mnie, ja myślę: No kurwa jego mać, jak mnie poprosi żebym mu ustąpił to go rozpierdolę. Jak przewidziałem tak się stało, kolo podchodzi do mnie i pierdoli starą gadkę: Czy byłym tak dobry ... bla bla bla. Rozejrzałem się po autobusie... i wiecie co zobaczyłem. Kurwa mać zobaczyłem wolne miejsca na końcu autobusu. Więc grzecznie mu odpowiedziałem, że tam są jeszcze wolne miejsca. A wiecie co ten koleś mi odpowiedział, wiecie. KURWAAA!! Spytał się mnie czy JA nie mógłbym się tam przesiąść. No to teraz mnie wkurwił koleś ale, że ja jestem tak bardzo dobrym "chłopczykiem" to rzuciłem mu w twarz tylko "NIE". Parę przystanków dalej już wysiadłem. Idę sobie do domu i rozmyślam o tym co się stało, na początku to miałem myśli typu, Kurwa co za ludzie, ale później to się śmiać z tego zacząłem.
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2014-01-30, 15:08 1
pawil006 napisał/a:

A ja się chłopaczkowi nie dziwie. Raz spieprza od baby która zakłóca porządek (wydzielając efekt jebania gównem), następnie druga baba widząc ileś miejsc wolnych musi siąść na tym konkretnym bo jej sie podoba. Chłopaczek wstaje i się przenosi. I jak później facet który wcale nie jest stary i niedołężny chce znowu przeganiać go po autobusie to odmawia. Gdzie tu jakikolwiek brak kultury ? Bo ja go widze tylko po stronie baby która śmierdzi.



I to jest własnie kurwa sedno sprawy! Jasne sprawa że jak jest tłok i obok stoi starsza osoba to ustępujesz miejsca ale nie jak jest do kurwy nędzy cały autobus/tramwaj pusty a kurwisko wybierze sobie akurat Twoje miejsce, nie raz miałem już sytuację że w całym autobanie było max 6 (!) osób ale taka stara rura wybierze sobie akurat to miejsce na którym siedzisz, żeby ono było jeszcze przy drzwiach (spoko rozumiem) ale nie, są takie co przez pół autobusu gnają specjalnie do Ciebie bo to jest kurwa jej miejsce! No ja pierdole, rezerwacje se kurwa zrobiła?! Nie pierdolcie więc mi tu że jest to oznaka braku kultury! Tak jeżdżę komunikacją miejską bo nie mieszkam na wypizdowie tylko w samym centrum Warszawy i to jest najszybszy środek komunikacji . Czemu te jebane próchno jeździ bez celu w tę i z powrotem prawie za darmo to już jest materiał na inny ból dupy. Dziękuję dobranoc.

PS: maść zaaplikowana.
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-01-30, 15:26 1
[quote]Rafa97[quote]

Człowieku masz 16 lat ( albo ewentualnie 23 tak jak w profilu - w sumie jeszcze gorzej).

Kto cię kurwa wychował? Śmierdzi stara baba - owszem, ma torby stara baba - owszem, niektóre są niekulturalne - owszem. A,le większość z nich swoje przeżyła, a nawet jeśli nie to dla świętego spokoju ustąp. Nogi cię za bardzo nie rozbolą, a i duma też strasznie nie ucierpi.
Zgłoś
Avatar
ran.dom.setup 2014-01-30, 16:02 1
Magik2501 napisał/a:

Więcej szacunku dla starszych ludzi imbecylu. Wchodzi pani w podeszłym wieku to masz podnieść swoje śmierdzące dupsko i ustąpić, bo żyjemy w cywilizowanym kraju, gdzie cywilizowani ludzie tak robią. Kurwa nawet małpy mają więcej kultury.

Raz byłem świadkiem mega sytuacji - starsza pani (typowa, z takim wózeczkiem na kółkach) zapytała jednego z dwóch rozweselonych gówniarzy (14-16 lat) czy jeden z nich byłby tak miły i wstał, na co ten siedzący od przejścia rzucił "nie ma mowy, a stój sobie moherze" i obaj w debilny śmiech. Nie minęło kilka sekund jak gość siedzący przed nimi odwrócił się i wyjebał cudownego gonga na twarz tego pedała. Ktośtam się oburzył, że młodego uderzył i ten krwawi, ale sytuacja pozytywna.
Nikt nie bił brawa, nikt nie tańczył z radości, kierowca wyskoczył z tortu.

czytaj ze zrozumieniem.. i nie spinaj tak dupy.. napisal ze w autobusie były wolne miejsca nie tylko przy nim wiec nie widze problemu by babuszka siadla se dwa fotele dalej, jak miala sile dojsc do autobusu to i znalazla by sile zeby postawic dwa kroki dalej i usiasc na innym wolnym miejscu. a po drugie powiedz ty mi gdzie na ziemi jest miejsce cywilizowane? bo kurwa chodzisz z ipodem w kieszeni i palisz bądz nie elektronicznego cygareta ? wiesz co to wgl znaczy "cywilizowany świat" ? widze, ze duzo cywilizowanych ludzi sie podpisalo pod Twoja wypowiedzia, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
dev227 2014-01-30, 18:26
Cytat:

agik2501 napisał/a:
Więcej szacunku dla starszych ludzi imbecylu. Wchodzi pani w podeszłym wieku to masz podnieść swoje śmierdzące dupsko i ustąpić, bo żyjemy w cywilizowanym kraju, gdzie cywilizowani ludzie tak robią. k***a nawet małpy mają więcej kultury.

Raz byłem świadkiem mega sytuacji - starsza pani (typowa, z takim wózeczkiem na kółkach) zapytała jednego z dwóch rozweselonych gówniarzy (14-16 lat) czy jeden z nich byłby tak miły i wstał, na co ten siedzący od przejścia rzucił "nie ma mowy, a stój sobie moherze" i obaj w debilny śmiech. Nie minęło kilka sekund jak gość siedzący przed nimi odwrócił się i wyj***ł cudownego gonga na twarz tego pedała. Ktośtam się oburzył, że młodego uderzył i ten krwawi, ale sytuacja pozytywna.
Nikt nie bił brawa, nikt nie tańczył z radości, kierowca wyskoczył z tortu.



Bez przesady. Co innego ustąpić miejsce starszej osobie po której widać, że tego miejsca naprawdę potrzebuje, a co innego takiemu moherowi, która tobie nie ustąpi bo siatki też muszą siedzieć. Ale mimo wszystko sytuację z uderzeniem gówniarzy popieram (chociaż pewno i tak fejk).
Zgłoś
Avatar
isotop 2014-01-30, 20:10
Magik2501 napisał/a:

Więcej szacunku dla starszych ludzi imbecylu. Wchodzi pani w podeszłym wieku to masz podnieść swoje śmierdzące dupsko i ustąpić, bo żyjemy w cywilizowanym kraju, gdzie cywilizowani ludzie tak robią. Kurwa nawet małpy mają więcej kultury.

Raz byłem świadkiem mega sytuacji - starsza pani (typowa, z takim wózeczkiem na kółkach) zapytała jednego z dwóch rozweselonych gówniarzy (14-16 lat) czy jeden z nich byłby tak miły i wstał, na co ten siedzący od przejścia rzucił "nie ma mowy, a stój sobie moherze" i obaj w debilny śmiech. Nie minęło kilka sekund jak gość siedzący przed nimi odwrócił się i wyjebał cudownego gonga na twarz tego pedała. Ktośtam się oburzył, że młodego uderzył i ten krwawi, ale sytuacja pozytywna.
Nikt nie bił brawa, nikt nie tańczył z radości, kierowca wyskoczył z tortu.



I naprawdę nikt nie bił brawa? No popatrz, ciekawostka. W cywilizowanych krajach zwyczaj ustępowania miejsca starszym osobom jest równie egzotyczny co regularne chodzenie do przybytków zwanymi kościołami. W cywilizowanym kraju istnieje wzajemność relacji między starszym i młodszym pokoleniem, więc starsze nie rzuca się z jadem i śliną na pysku do młodszego, że młody człowiek ośmielił się siedzieć w autobusie... zapewne ci "gówniarze" przerobili już masę historii, że stara paranoiczka rzucała się na nich z siatami, że siedzą i się jeszcze nie zerwali z miejsca - no to kolejnej oberwało się w ramach wzajemności. Aha, w cywilizowanych krajach w komunikacji miejskiej wydziela się miejsca dla osób niepełnosprawnych, starszych i matek z dziećmi. A teraz zbierz to do kupy i zrozumiesz, że nie mieszkasz w cywilizowanym kraju. Nie ma tu też prawie w ogóle cywilizowanych ludzi, co dodatkowo potwierdza Twoje wielkie zadowolenie z faktu, że ktoś dostał po mordzie. Bo oczywiście rękoczyny i mordobicie to "pozytywne sytuacje"... bardzo to kurwa cywilizowane z Twojej strony.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2014-01-30, 20:51
Ustępuję wszystkim, oprócz śmierdzieli i alkoholików, jeśli chodzi o starych ludzi. Kurwa no, ja rozumiem że starsi, że szacunek że to pewnie weterani wojenni. Ale do kurwy nędzy, ja płacę za bilet i ona, albo jest wgl zwolniona już z opłaty i wsyzstkim nam należy się podróż w czystych warunkach.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2014-01-31, 18:06
Jak ci kurwa przeszkadza tłok w autobusie to sobie stań na środku i wyjebane. Nie wiem, jak masz 20 lat to powinieneś móc ustać te parę przystanków.
Zgłoś