18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Mohammad
koniu • 2011-03-16, 13:59


Moja córka właśnie weszła do pokoju i powiedziała:
- Tato, odbierz mi kieszonkowe, wynajmij komuś mój pokój, wyrzuć moje ciuchy przez okno, oddaj mój TV, moją wieżę, iphona i biżuterię do czerwonego krzyża. Sprzedaj mój samochód, zabierz mi klucze i wyrzuć mnie z domu.
W sumie to nie do końca wyraziła się w ten sposób - naprawdę powiedziała:
- Tato, to jest mój nowy chłopak, Mohammad.

Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-03-16, 14:14
nie dziwie się typowi, też bym brudasa w domu nie chciał
Zgłoś
Avatar
golip 2011-03-16, 15:45 5
Wolał zabrać jej cały sprzęt zanim jej brudas ukradnie
Zgłoś
Avatar
PolishProud 2011-03-16, 17:47
Terrorystę zapraszać do chałupy!? Taką głupią córkę wychować to też sztuka.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2011-03-16, 20:01 1
Nie rozumiem toku myślenia ludzi co myślą, że jak wstawią coś po angielsku to to jest jakieś lepsze, śmieszniejsze czy coś. To się tyczy większości tych sadoli po angielsku, które równie dobrze mogłyby być po Polsku a ich sens by się nie zmienił. No i to tłumaczenie, nie wiem, czy ludzie myślą, że tu sami idioci wchodzą, którzy nie znają angielskiego albo chociaż Google Translate? Jak ktoś wstawia coś po angielsku to chyba nie po to, żeby to było po polsku skoro ma mieć sens w języku angielskim (w końcu w angielskim jest tyle idiomów czy homonimów, więc tłumaczenie nie ma sensu)?

Tak se napisałem co myślę... nie podoba się? Nie musi, w końcu to moje myśli nie Twoje.
Zgłoś
Avatar
Reyz0rd 2011-03-16, 20:03 7
unimator nie pierdol :S
Jak nie ma przetlumaczenia to sie czepiaja, jak jest to tez kurwa zle? Jak Ci sie nie podoba to nie czytaj po polsku, a moze sie po angielsku nie podoba? To tez nie czytaj.
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2011-03-16, 20:43
@unimator

sęk w tym, że włażą tu też np.: gimnazjaliści, a nie jestem pewien czy o ni znają tak dobrze angielski.

poza tym, w jakim języku miał to wstawić skoro jest po angielsku na facebook'u? jak by napisał po polsku to (idę o zakład), że mielibyśmy komentarze w stylu "kolejna historia z życia wzięta, kierowca autobusu wysiadł i zaczął klaskać", a przecież nie o to chodzi.
Zgłoś
Avatar
viscious 2011-03-16, 21:03 3
@unimator
Po angielsku nie jest lepsze ani śmieszniejsze, poprostu kurwa jest po angielsku, czego Ty nie rozumiesz? Wnioskuje, że jednak należysz do jak to określiłęś idiotów nie znających angielskiego i korzystasz z chujowego translatora, jeżeli twierdzisz, że angielski po przetłumaczeniu na polski traci sens, więc po co ten bulwers?
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-03-16, 22:46
Za tłumaczenie nie będzie piwa
Zgłoś
Avatar
glizdka 2011-03-17, 0:14
@wszyscy wyżej

stawiam wam po prozaku i wielkim kuble w który morda...
Zgłoś