18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
roxster 2023-09-06, 13:00
IRON_MAN napisał/a:

Mochery to cwane bestie, podstępne skorwysynki mają więcej pary niż wam się wydaje. BDW wiedzą, że mało życia im zostało to się nie pierdolą w tańcu... mało że zjebali doszczętnie swoje życie to biorąc te zapomogi 13 i 14 świadomie rozpierdalaja wasze nasze i śmieją się z was nas że im na to pozwalamy.
Żaden ksiądz tak nie rucha w dupę ministranta jak mochery codziennie ruchają cały naród.



Niech ci tam żyłka nie pęknie mały fiutku, większość starych ludzi żyje w skrajnym ubóstwie. Zapewne wyborca lewicy albo Peło... ,,l,,
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-09-06, 14:23 4
gen.T.Rozwadowski napisał/a:

A ja się śmieję z ciebie co piszesz takie głupoty i ze zjebów, którzy cię plusowali. I współczuję Polsce, że ma takich debilnych obywateli jak ty.
Gdyby nie te "mochery" to po pierwsze tego narodu by nie było - to nie jest element obcy, ale najtwardszy jego rdzeń.
Inna sprawa, że od ponad 30 lat są okradani, oszukiwani, wykorzystywani, manipulowani, zastraszani i upodlani.
Całe dwa pokolenia zostały okradzione z dorobku całego ich życia przez komuchów, ich przyjaciół i następców z parszywej czwórki z PSLem,, PiSem, po itd.
Fabryki samochodów i ciężarówek, autobusów, huty, kopalnie, papiernie, spółdzielnie, fabryki traktorów, rafinerie, stocznie, zbrojeniówka, elektrownie i linie przesyłowe, zakłady chemiczne i petrochemiczne, włókiennictwo itd.itd to są dobra wypracowane przez nich, z których ty korzystasz/korzystałeś a które zamiast zarabiać na ich GODNĄ emeryturę, zostało sprzedane za łapówki obcym za psi chuj. Albo zniszczone lub rozdane obcym jak ponad 22 000 polskich firm tylko w latach 1989-95.
Grosze jakie uzyskano z tzw złodziejskich prywatyzacji zostały przejedzone również przez ciebie w bieżących wydatkach państwa.
Nie różnisz się mentalnie od debilnej feministki, mówiącej że "mężczyźni są niepotrzebni" bo są samochody, samoloty, drogi, domy, wodociągi, gazociągi, kanalizacja, prąd, internet tv, ,telefon i wibratory, więc po to faceci.
Oceniając twój poziom umysłowy, stwierdzam że ty nawet nie potrafiłbyś odkręcić zakrywki od słoika czy wymienić baterie w swoim dildosie



Dobra weź nie pierdol, dostają emerytury z obecnej kasy/składek pracujących. A na nasze składki nikt nie łoży. Rozumiem, że to sprawiedliwe, że im się daje naszą kasę, a naszej kasy nie odzyskamy w emeryturach, tak? Dostają emerytury mimo, że de facto niewiele odłożyli, okradł ich system, to oni okradną nas, tak? I mam się z tego cieszyć i im współczuć, jest już projekt 15 emerytury więc przestań pierdolić kurwa głupoty. Gdyby nie mochery, to by nie było narodu, gdyby my to też by nie było narodu i co? Co to zmienia? Te durne stare zakute pały od roku 90-tego głosują na socjalistów non stop, najgorsze możliwe opcje, 33 lata beznadziejnych wyborów. Dlaczego mam płacić za chwilę ZUS 2500 czy 3000 zł, skoro mi wyliczają emeryturę na poziomie 900 zł, no żenada jakaś, odkładam po kilkadziesiąt tysięcy zł rocznie na ZUS z racji prowadzonej działalności i za te 30 lat jak będę chciał odejść na emeryturę to co, oddałem ponad milion złotych, który mogłem zainwestować w ziemię czy nieruchomości czy złoto, a oni mi dadzą jakieś grosze, a przy byle chorobie zdechnę bo nie będzie mnie stać na leki.
To jest ten system, że dzisiaj utrzymam te stare dziady i baby by mieli na jakość życia, mają SWOJE własnościowe mieszkania, są w komfortowej sytuacji, mogą wziąć odwrócony kredyt. Powiem ci tylko, że wiele osób nie ma swoich 4 kątów i płaci wysokie składki emerytalne czy zdrowotne, na kredyt go nie stać. Ja mam swój dom, spoko, lepiej mi się wiedzie, ale wytłumacz komuś kto ma nie wiem 5k do ręki, że to dobrze, że baby i dziady mają 15 emerytur w roku. Przy okazji jak chcesz iść do lekarza specjalisty, kolejki kurwa do końca świata, bo starą babę strzyka w kolanie, tak jakby mieli jej to uleczyć, stara baba ma kłopoty ze słyszeniem. Jak ja będę stary i będą bolały mnie kolana, będę wiedział dlaczego - bo jestem stary. Szwagier budowlaniec ma kłopoty ze zdrowiem, potrzebuje operacji na żylaki, stawy, ręka mu szwankuje, ale nie chce mu się czekać na to i bierze przeciwbóle. To lepiej by baba szła do specjalisty i truła pół dnia dupę, że ją boli staw o konsystencji budyniu, nie?
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-09-06, 16:41 1
IRON_MAN napisał/a:

Mochery to cwane bestie, podstępne skorwysynki mają więcej pary niż wam się wydaje. BDW wiedzą, że mało życia im zostało to się nie pierdolą w tańcu... mało że zjebali doszczętnie swoje życie to biorąc te zapomogi 13 i 14 świadomie rozpierdalaja wasze nasze i śmieją się z was nas że im na to pozwalamy.
Żaden ksiądz tak nie rucha w dupę ministranta jak mochery codziennie ruchają cały naród.



Stereotyp moherowej babci był w użyciu w 2004-2005 roku kiedy PiS walczył z PO o władzę, wygrał i stworzył koalicję z Samoobroną i LPR-em Giertycha. W TVN latały teksty i żarciki "zabierz babci dowód" bo przedwojenne roczniki seniorów doskonale wiedziały i rozumiały czym jest ta niemiecka partyjka. Był to czas powszechnych wyjazdów na saksy na zachód ponieważ otworzyły się możliwości, narodził się stereotyp "wyjeżdżam z Polski bo PiS". Internet nie był jeszcze aż tak rozpowszechniony, ludzie generalnie mało wiedzieli tylko tyle co kto kojarzył z komuny czy ze styropianowców.

Zarówno w 2015 r. jak i dzisiaj dzięki szerokiemu dostępowi do internetu i informacji wiele masek pospadało i ludzie z rozumem doskonale czają kto jest kto. Mimo wszystko obecni seniorzy urodzeni przynajmniej po 1946 r. to w większości elektorat Deutsche Partei für Polen (PO) , zaćpanego lewactwa i cwelebrytów z rodowodem w NKWD nie wliczam w ogóle do elektoratu aczkolwiek wiadomo na kogo głosują. Paradoksalnie właśnie na PiS czy Konfederacje głosują ludzie młodzi i w średnim wieku.

EDIT: dodam jeszcze, że 15-18 lat temu powszechnie śmiano się z ś. p. Andrzeja Leppera, który choć należał do systemu to wyczytywał tej bandzie (z rodowodem w SS, Gestapo, NKWD, Smiersz) ich przewały prosto w ryj z mównicy sejmowej. Robiono z faceta klauna, grubiańskiego chama, a potem dzieci dorosły, poczytały trochę książek, hormony przestały wariować i eureka "Andrzej był git".
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-09-06, 17:07 4
IRON_MAN napisał/a:

Mochery to cwane bestie, podstępne skorwysynki mają więcej pary niż wam się wydaje. BDW wiedzą, że mało życia im zostało to się nie pierdolą w tańcu... mało że zjebali doszczętnie swoje życie to biorąc te zapomogi 13 i 14 świadomie rozpierdalaja wasze nasze i śmieją się z was nas że im na to pozwalamy.
Żaden ksiądz tak nie rucha w dupę ministranta jak mochery codziennie ruchają cały naród.



debil ? a te mochery to według Ciebie kto ? to Polki które zbudowały tą jebaną Polskę po wojnie i to własni Ci ktorzy zapierdalali po 50 lat w pracach a teraz mają 1200 zł emerytury ( to juz ta wyższa) a ty co zrobiłeś w swoim zyciu ? oprócz głosowania na lewaków z lewicy i niemców z PO ? rozumiem zeby nienawidzić Polski bo jest jak jest, ale wy kurwa jesteście wrogiem gorszym od ruskich i ukrańców, ścierwa. ( nie jestem za PIS, żeby jakiś debil się odrazu nie przyjebał)
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2023-09-07, 21:51
IRON_MAN napisał/a:

Mochery to cwane bestie, podstępne skorwysynki mają więcej pary niż wam się wydaje. BDW wiedzą, że mało życia im zostało to się nie pie**olą w tańcu... mało że zj***li doszczętnie swoje życie to biorąc te zapomogi 13 i 14 świadomie rozpie**alaja wasze nasze i śmieją się z was nas że im na to pozwalamy.
Żaden ksiądz tak nie r*cha w dupę ministranta jak mochery codziennie r*chają cały naród.



zjebany od urodzenia, czy od niedawna ?

gen.T.Rozwadowski napisał/a:

A ja się śmieję z ciebie co piszesz takie głupoty i ze zjebów, którzy cię plusowali. I współczuję Polsce, że ma takich debilnych obywateli jak ty.
Gdyby nie te "mochery" to po pierwsze tego narodu by nie było - to nie jest element obcy, ale najtwardszy jego rdzeń.
Inna sprawa, że od ponad 30 lat są okradani, oszukiwani, wykorzystywani, manipulowani, zastraszani i upodlani.
Całe dwa pokolenia zostały okradzione z dorobku całego ich życia przez komuchów, ich przyjaciół i następców z parszywej czwórki z PSLem,, PiSem, po itd.
Fabryki samochodów i ciężarówek, autobusów, huty, kopalnie, papiernie, spółdzielnie, fabryki traktorów, rafinerie, stocznie, zbrojeniówka, elektrownie i linie przesyłowe, zakłady chemiczne i petrochemiczne, włókiennictwo itd.itd to są dobra wypracowane przez nich, z których ty korzystasz/korzystałeś a które zamiast zarabiać na ich GODNĄ emeryturę, zostało sprzedane za łapówki obcym za psi ch*j. Albo zniszczone lub rozdane obcym jak ponad 22 000 polskich firm tylko w latach 1989-95.
Grosze jakie uzyskano z tzw złodziejskich prywatyzacji zostały przejedzone również przez ciebie w bieżących wydatkach państwa.
Nie różnisz się mentalnie od debilnej feministki, mówiącej że "mężczyźni są niepotrzebni" bo są samochody, samoloty, drogi, domy, wodociągi, gazociągi, kanalizacja, prąd, internet tv, ,telefon i wibratory, więc po to faceci.
Oceniając twój poziom umysłowy, stwierdzam że ty nawet nie potrafiłbyś odkręcić zakrywki od słoika czy wymienić baterie w swoim dildosie



Generalnie wszystko się zgadza, ale nie używaj wypaczonej i zakłamanej terminologii jak "prywatyzacja", bo to nie miało nic wspołnego z tym procderem, pozostając jawnym skurwysyńskim złodziejstwem sitwy ubecko-wojskowo-politycznej, który wówczas upasał się pierwotnie na majątku państwowym poprzez chociażby aferę FOZZ, spółki nomenklaturowe w i po stanie wojennym, lukratywne kontrakty publiczne w oparciu o układ polityka-biznes itd. III Rzeczpospolita to elegancka nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym, która bezwględnie ekspolatuje Polaków i Polskę. To jest okupant znacznie gorszy od jakiejkolwiek historycznej klęski tego państwa z potopem i II wojną światową włącznie. Coraz większa nędza, ucisk podatkowy, korupcja, nepotyzm, podwójne standardy w prawie i polityce - wszystko to prowadzi nas na skraj narodowej eksterminacji - przewidywania zakładają, że do 2060 r w Polaków może być około 27 milionów !!!! W 2022 r urodziło się najmniej dzieci od czasów II wojny światowej. W ciągu roku ubywa nas około w liczbie około 100 tys ludzi, inaczej mówiąc w ciągu roku znika miasto wielkości Płocka ! Dopóki ten naród nie przejrzy na oczy, nie zrzuci jażma przekrętu przy okrągłym stole chociażby poprzez rozsądne decyzje przy urnach to szykujemy sobie i swoim dzieciom godną pożałowania przyszłość i to najbliższą (już zaczynają się zakazy wjazdów dla spalinowych samochodów do miast, a nasi tzw. politycy czyli marionetki długich nosów wypełnią każdy rozkaz z Nowego Jorku).
Zgłoś