18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Mohery
vorel • 2014-05-17, 17:32
Serdeczny Ch*j w dupę moherom z autobusu ZTM w Warszawie.
Wracałem dzisiaj po oddaniu krwi, chwilę wcześniej pomogłem kobiecie wnieść wózek z dzieckiem do autobusu, pech chciał, że za mocno szarpnąłem wózek ręką z której miałem pobieraną krew i zrobił mi się mały siniak.
Usiadłem na przeciwko dwóch moherowych beretów, ułożyłem swoją rękę wygodnie na nodze w ten sposób ukazując siniaka, oparłem głowę o szybę i zamknąłem oczy.
Długo czekać nie musiałem na odzew moherów:
"Patrz, kolejny narkoman!!, co to się z tym światem dzieje!?"
Otworzyłem oczy i odparłem:
"oby pani starsza nigdy nie potrzebowała krwi tego narkomana"

Nie, nie jestem pedałem, nie noszę rurek, mam krótkie włosy
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-05-17, 19:46
Ratilt napisał/a:

@UP
A ja mogę powiedzieć że jesteś prostytutką. Możliwość (cipkę) masz, więc jesteś prostytutką. A na czole nie masz nigdzie napisane że nie jesteś



Różnica jest taka, że mnie jebie głęboko co Ty o mnie myślisz, a on przeżywa jak Żyd okupację

Poza tym, skąd wiesz, że mam?
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-05-17, 20:39
no dobra chuj z tym że żal i w ogóle, chodzi o to że te jebane klapciochy na stare lata tak plotkują, pierdolą bez sensu, nagadują na innych że nawet są w stanie z typa zrobić pedofila, złodzieja, albo że jebie przekręty bo wozi się zajebistą furą...
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-05-17, 20:41
za oddawanie krwi leci piwko i szacuneczek a moherami się nie przejmuj, elektorat PIS-u ma najebane w głowie
Zgłoś
Avatar
Vinsix 2014-05-17, 20:44
piwko, akurat ja też oddałem dzisiaj krew , nagrodą jest sama satysfakcja a czekolada to tylko słodki dodatek !!
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2014-05-17, 20:46
gdzie tą rękę dałeś ???????????? obmacywanie moherów ?
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2014-05-17, 20:50
@Vinsix now kiss
Zgłoś
Avatar
vorel 2014-05-17, 22:24
xts napisał/a:

pojechał oddać krew, żeby wziąść dzień wolny w gimbazjum, bo była "klasoofka z bioli"


A nie, bo czekolady darmowe dawali.
Dla wszystkich co do mnie coś mają: smacznego
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2014-05-17, 22:38
Jadę przedwczoraj do roboty, i pech chciał, że musiałem trafić na kolejnego wariata z Warszawy. Dziadek, ok. 60 lat z wiklinowym koszykiem wypełnioną świeżo zerwaną trawą, z brodą do piersi i krótkim rękawem na deszczu. Położył się przed pociągiem, a później w kałuży zrobił "aniołka". Jednym słowem - Warszawa to wylęgarnia pojebów...
Zgłoś
Avatar
d................k 2014-05-17, 23:13
"Nie, nie jestem pedałem, nie noszę rurek, mam krótkie włosy"

Po co to napisałeś? Naprawdę potrzebujesz akceptacji tej całej hołoty przypierdalającej się do ludzi pod byle jakim pretekstem? To oczywiste, że tutaj nikomu nie przeszkadzają ludzie noszący rurki czy mający długie włosy. Chodzi tylko o zatuszowanie swoich własnych żałosnych cech poprzez upadlanie innych, niezintegrowanych z niedowartościowanym bydłem, ani pod względem sposobu bycia, ani pod względem wizualnym. Ich instynkt stadny tego wymaga. Jednostka zasymilowana jest nie do zdemaskowania w kwestii wszelkich ułomności charakterologicznych jakie posiada. Jednostki niezasymilowane zbierają za nich cięgi.

"Jak jak widzę kolesia pizde to mówie sobie "pewnie pedał" no i co? wyglada to, to tak ma."

Czy Ty nie wyglądasz jak pizda? Wrzuć swoje zdjęcie na sadola a przekonasz się, że jest inaczej. Każdy jest pizdą, bo nikt nie uważa się za pizdę. Skoro ja nie jestem pizdą, to Ty musisz być pizdą i odwrotnie. Czas z tym skończyć.
Zgłoś
Avatar
rakoczy 2014-05-17, 23:21
Jak jesteś taką ci*ą, że potem potem liczysz na wieniec laurowy "po oddaniu krwi" to lepiej więcej tego nie rób.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-05-18, 0:25
Takie miejsce żywotne stare kurwy są najgorsze .
Nigdy się to ścierwo pracą nie zhańbiło , a kurwa musi usiąść bo się kurwie należy , a takiego skurwysyna się należy . Jak widzę naprawdę taką normalną babcie , która nie jest umalowana nie nosi kilograma pudru , tylko zwykła babcia często się zdarza że z działki wracają , to ustąpię miejsca od razu , ale jak widzę taką kurwę pudernicę zajebaną , to nie ma mowy i może se pierdolić do woli , ma kurwa stać
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2014-05-18, 1:55 1
@dwutlenek - i właśnie ujawnił się pedał w jajogniotach...
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-05-18, 5:55
Ja mam legitymację honorowego krwiodawcy i bezczelnie z niej korzystam. Za każdym razem, kiedy tylko mogę. Należy się.
Zgłoś
Avatar
Złodziej_Piw 2014-05-18, 12:35
@dwutlenek nie broń chłopaka,jakby nie wyglądał jak pedał to by go za narkomana nie wzieli,.
Zgłoś