18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-31, 12:49
Folur napisał/a:

A dokładnie o co chodzi? Bo ja jestem spoza środowiska LGBT, nie chodze na parady, nie mam koleżanek i kolegów, itp. Ale widze że ty musisz byc jednym z nich skoro sie w tym orientujesz. Wiesz wiecej niz ja



No i cię przyłapałem. Już dawno podejrzewałem, że nie jesteś prawdziwym pedrylem.

Arbitro napisał/a:

Bo tak jest. Coraz więcej osób LGB chce się odciąć grubą linią od osób T. Literka T poczuła trochę wolności i od razu pokazała swoje skrajnie narcystyczne i seksistowskie oblicze. Nikt normalny nie chce być z czymś takim kojarzony.



Dokładnie o to mi chodziło. To wygląda tak jakby pederaści uważali się za normalnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2023-08-31, 13:15
Przyszła kasta polityczna będzie walczyć o głosy takich ludzi lub wyrośnie z takich ludzi.
Zgłoś
Avatar
pipi71 2023-08-31, 14:13
po lobotomii by się wyprostowała, no i te przebrzydłe szpony, jak nic żółta kurwa
Zgłoś
Avatar
micemincer 2023-08-31, 15:00
to jest stare jak świat i fake, laska trolowala
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-08-31, 18:08 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

No i cię przyłapałem. Już dawno podejrzewałem, że nie jesteś prawdziwym pedrylem.
Dokładnie o to mi chodziło. To wygląda tak jakby pederaści uważali się za normalnych ludzi.



No bo jestem normalny, a z osobami trans nie mam i nie chcę mieć kontaktu (interesują mnie wyłącznie mężczyźni), więc się nie wypowiem. Czemu miałbym? Dopóki mi krzywdy nie robią to niech sobie żyje każda literka...z tego co wiem to biseksualistów pociagają takie dziwactwa jak baba z siurakiem (m/k, po doprawieniu sobie tylko silikonowych cycków, jak np. Rafalala), czy chłop z cipą (k/m, po ucięciu tylko cycków i przyjmowaniu męskich hormonów). Mnie interesują tylko cis mężczyźni (urodzeni i identyfikujący się jako mężczyźni).
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2023-08-31, 18:27
Cupracabra napisał/a:

Jeżeli to nie fake, to powinno być przymusowe leczenie psychiatryczne. Gdyby takowe przyniosło negatywne skutki- utylizacja.



Coś ty się tego psa tak uczepił ???
Zgłoś
Avatar
N................5 2023-08-31, 18:27
Cupracabra napisał/a:

Jeżeli to nie fake, to powinno być przymusowe leczenie psychiatryczne. Gdyby takowe przyniosło negatywne skutki- utylizacja.



Jakie konkretnie leczenie panie doktorze psychiatrii?
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2023-08-31, 20:17
Slyszalem ze te marksistowskie lby sa tak pojebane ze kiedy pies nie wyraza zainteresownia vege to posuwaja sie do eutanazji wobec zwierzecia tak maja wyprane czaszki malo tego maj juz weterynazy ktorzy popieraja to spierdolenie.
Zgłoś
Avatar
sokol358 2023-08-31, 20:51
chyba dopiero co dostales internet z tym filmikiem w pakiecie startowym
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2023-08-31, 22:48
skośna do wora i do jeziora
Zgłoś
Avatar
Ineska 2023-09-01, 8:58
Jakim trzeba być debilem, żeby myśleć że to na serio?
Zgłoś
Avatar
sensation87 2023-09-01, 11:18
wychowanek netflixa i tiktoka
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-09-03, 8:26 1
Nie wiem jak Wy ale ja nie znam nikogo normalnego kto jest wege. Zawsze jest jakaś kurwa dysfunkcja w psychice lub charakterze.
Zgłoś