18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Moj szkocki szef
sarevok89 • 2014-02-12, 20:45
Czesc. Od kilku lat prawie co roku wyjezdzam sobie do Szkocji na kilka miesiecy, ot tak, zebym nie musial pracowac w Polsce w czasie kiedy studiuje i zebym sam sobie mogl oplacic studia i zycie, a nie musiec od rodzicow brac kasy.

Tak sie fajnie zlozylo, ze od 3 lat jezdze sobie do jednej firmy i pracuje jako ogrodnik - wiosna, lato, jesien koszenie trawy, a zima przycinanie krzewow, odsniezanie i porzadkowanie ogrodow. Fajna praca, na swiezym powietrzu, a do tego super ekipa szkotow. No i wlasnie chcialem wam opowiedziec kilka anegdotek o moim szefie. Gosc ma o ile dobrze pamietam 62 lata, zone, dzieciaki itp. oraz kosmiczne poczucie humoru.

1. Czasami poza koszeniem trawy zbieramy smieci dookola mieszkan gdzie kosimy. Moj szef pojechal sam, bo trawnik nieduzy, pozbieral smieci i byl tam garaz podziemny dla mieszkancow. Stwierdzil, ze nie bedzie chodzil z tym chwytakiem po garazu tyle, tylko wezmie dmuchawe do lisci i je sobie wydmucha w jedno miejsce i tam latwo podniesie. Odpalil dmuchawe, chodzi, chodzi i po chwili wlaczyl sie alarm przeciwpozarowy od tych spalin. Duzo nie myslac wylaczyl dmuchawe, wyszedl na dwor, a tam juz zbiorka ludzi byla i ewakuacja budynku. Nic nikomu nie powiedzial, tylko spakowal wszystko do auta i odjechal po drodze mijajac straz pozarna na sygnale.

2. Chlopaki odsniezali dookola jednego kompleksu mieszkan, gdzie mieszkancy mieli swoj wlasny maly basen kryty. Przechodzac zauwazyli, ze calkiem fajna dziewczyna w bikini tam chodzi. Przyjechal nasz szef, to mu mowia co i jak. To on od razu, ze idzie zobaczyc w takim razie. Wszyscy mysleli, ze pojdzie i dyskretnie sobie zerknie przechodzac. Patrza, a on stoi z nosem przy samej szybie, wytarl sobie w szronie 2 dziury na oczy i pysk mu sie cieszy.

3. Tak sie tez pewnego dnia zdarzylo, ze biedak czyms sie zatrul i caly dzien meczyla go biegunka. Przejezdzal akurat kolo parku miejskiego i znow poczul parcie. Skrecil na parking i biegiem polecial do toalety publicznej. W momencie jak wszedl i pchnal drzwi do pierwszej kabiny padlo z jego ust "O wy skurwiele.." i wyszedl czym predzej. Jeden typ stal w kabinie, a drugi kleczal i mu pale opierdalal. Nie zdazyl jednak dojsc do samochodu, kiedy poczul, ze chcac nie chcac po prostu musi sie wysrac, wiec wrocil. Wszedl do 2 kabiny i kiedy obok jeden facet robil drugiemu loda sral w najlepsze pierdzac przy tym wnieboglosy.

I na zakonczenie pewnie czesc z was kojarzy popularna ostatnio zabawe na FB, gdzie wybierasz osoby, ktore pija piwo, one nagrywaja film i wybieraja kolejne osoby i wszyscy pija piwo itp. itd. Jakies 2 tygodnie temu i moj szef zostal wybrany przez jakiegos swojego znajomego, a ze tutaj robili przy tym sobie jaja typu, ze farmer pil to piwo w samych gaciach stojac przy krowach, ktos tam na quadzie itp. To moj szef z racji wykonywanego zawodu nagral taki oto film. Byl to jego drugi film, poniewaz na pierwszym zamiast fartucha mial po prostu na szyi szalik swojej ulubionej druzyny pilkarskiej, ktorym sobie zaslanial krocze. Niestety jego corka powiedziala, ze fejsbuk mu zablokuje ten film i musi jednak czyms sie okryc..



Mam nadzieje, ze komus poprawi to dzisiaj humor haha. Dzieki i trzymajcie sie!
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-02-12, 20:51 9
Szkoci to luzaki i piją chyba więcej od Polaków.
Zgłoś
Avatar
Saute 2014-02-12, 20:52 9
@up- chyba herbaty.
Zgłoś
Avatar
majsterklepka 2014-02-12, 21:03
to ja wole pracować w naszym pięknym kraju
Zgłoś
Avatar
einsatzkommando 2014-02-12, 21:17 18
Spoko ziomek, piwko za scenę z kibla ale ni chuja nie potrafię zrozumieć wymowy Szkotów.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2014-02-12, 21:21 4
Nagi szef, pedały, sranie, robienie loda w kiblu - niieeee, dziękuję, wolę chyba jednak Rudego i 1300 miesięcznie ....
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-02-12, 21:24 2
W pierwszej historyjce jest coś nie tak. Alarm włączył się od spalin z dmuchawy w GARAŻU? |To co oni tam kurwa samochody wpychają czy elektrycznymi jeżdżą?
Zgłoś
Avatar
kplanik 2014-02-12, 21:30
akcent trochę jak hardkorowy koksu
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-02-12, 21:49 6
Saute napisał/a:

@up- chyba herbaty.



Nie kolego. Mieszkałem w Szkocji parę lat i wiem co piszę (Edinburgh). Chleją whisky jak pojebani a w weekendy na ulicach trzeźwi są tylko policjanci.
Zgłoś
Avatar
sarevok89 2014-02-12, 21:54 12
andyq, Jak ta dmuchawa sie rozkreci, to kopci duzo bardziej niz taki samochod, nie wiem czemu. U nas w warsztacie pomimo, ze jest duzo wyzej dach (z 2,5 metra) to od zwyklej kosy spalinowej potrafi sie alarm wlaczyc, jesli sie niechcacy pod nim odpali.

A szkocka wymowa, to specyficzna rzecz. Uczylem sie dobrych kilka lat prywatnie angielskiego, pojechalem po maturze pierwszy raz do pracy i ni cholery nie moglem zrozumiec mojego poprzedniego szefa co do mnie nawija. Az w koncu pyta "mowisz ty po angielsku?", to mu odpowiedzialem "tak, a ty?" to sie zaczal smiac i pozniej mowil normalnie po angielsku.

Yanek43, Nie wiem jak ty zyjesz, skoro sranie to dla ciebie cos dziwnego.. Pedalow masz wszedzie. Jak mam pracowac w Polsce i z laska dostac 1300zl, gdzie ludzie robia same problemy, to wole sobie na luzie, ze smiechem popracowac te 3 miesiace za granica i przez pozostale 9 sobie zyc bez spiny.
Zgłoś
Avatar
Yanek43 2014-02-12, 23:06 7
sarevok89 napisał/a:



Yanek43, Nie wiem jak ty zyjesz, skoro sranie to dla ciebie cos dziwnego.. Pedalow masz wszedzie. Jak mam pracowac w Polsce i z laska dostac 1300zl, gdzie ludzie robia same problemy, to wole sobie na luzie, ze smiechem popracowac te 3 miesiace za granica i przez pozostale 9 sobie zyc bez spiny.



Oj zbijam się a ty już srasz ogniem. Jasne że masz rację, stąd trzeba wypierdalać, ja też najwcześniej za rok, najpóźniej za trzy pakuję się i spierdalam na południe Francji.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-02-13, 0:45 7
Mój jedyny szef za granicą był szkotem..

W życiu się tak dobrze nie bawiłem mają przejebany akcent, ale koleś był tak sympatyczny, że nawet jak mnie opierdalał to musiałem się od śmiechu powstrzymywać. Mają zajebiste poczucie humoru, a co do picia, to żeby dostać pracę "musiałem" się zgodzić na piątkowe wyjścia na piwo
Zgłoś
Avatar
troflix 2014-02-13, 2:00
piszesz, ze na wyjezdzasz na pare miesiecy w roku, a nastepnie wspominasz o zimie- jak godzisz sesje i zajecia z wyjazdami do pracy? o ile rozumiem, ze podczas przerwy letniej sa nawet 3 miesiace, o tyle zima nie ma tego luksusu

ile zarabiasz?
Zgłoś
Avatar
jesc 2014-02-13, 2:23
einsatzkommando napisał/a:

Spoko ziomek, piwko za scenę z kibla ale ni chuja nie potrafię zrozumieć wymowy Szkotów.



Zgłoś
Avatar
Kine 2014-02-13, 3:59
Jak zobaczyłem w temacie że mowa z zagrmanicznym szefie to odruchowo sprawdziłem autora tematu. Dawno nie byłem tak zdziwiony (oprócz tego momentu jak zastałem moją żonę ze spermą na twarzy i bandą murzynów w sypialni).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie