18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ku przestrodze.
Cóż, ludzie wrzucają, to dlaczego by nie spróbować.

Wypadek był dosyć ciekawy, sam przebieg wyglądał tak że wracając z trasy Myślenice-Kraków, na odcinku zakopianki (Już w Krakowie), Pani która bardzo siedziała mi na dupie postanowiła wyprzedzić mnie prawym pasem, mimo że na budziku miałem około 80 na godzinę. Potem bardzo inteligentnie zajechała mi drogę na lewy pas(zaraz przed skrzyżowaniem), dała kierunkowskaz i wcisnęła hamulec w podłogę (pas do jazdy prosto i skrętu w lewo, mimo że jest zielone to nie ma wysepki oddzielającej). Niestety poczciwy uniacz nie posiadał takiej siły sprawczej aby wyhamować (a był w stanie igła), i tak oto przy prędkości ok 50 na godzinę pocałowałem tylny zderzak Suzuki SX4.
Na domiar tego wszystkiego fotel zamiast przytrzymać mnie w miejscu, puścił i w rezultacie uderzenia uderzyłem głową w kierownice (niestety włoscy inżynierowie nie zaimplementowali air bagów do Uniacza). Pierwsza reakcja, totalny szok. Wygiąłem lekko drzwi i wyszedłem z samochodu na chodnik, usiadłem i zapaliłem papierosa. Mili ludzie pomogli go zepchnąć na pobocze, a ja w tym czasie dzwoniłem po odpowiednie służby. Było całkiem fajnie, pierwsza przyjechała grupa na motorach, potem już zwykła karetka, straż i policja. Wszyscy bardzo w porządku. Pani która była sprawczynią wszystkiego darła ryja na świadków którzy próbowali uświadomić jej małej główce że to ona jest tutaj sprawczynią zdarzenia. Ona wyzywała ich od psychicznych. Pani dostała 500 zł mandatu i zjebę, a u mnie skończyło się na lekkim uszczerbku na zdrowiu i skasowanym samochodzie (niestety jeździłem wtedy jako dostawca, więc co jak co ale strata była wtedy jak najbardziej duża dla mnie). Nauczyło mnie to wiele.
Sadole, pamiętajcie! Jeżeli jesteście świadkami stłuczki, czy nawet wypadku, zatrzymajcie się, nawet w charakterze świadka! To często może komuś uratować sytuację!
Gdyby nie oni i monitoring wyszłoby że wszystko to moja wina.

Jak już rzygacie to wiadomo gdzie.

Zgłoś
Avatar
cherrz 2014-01-22, 14:56
Co to robi na głównej tak poza tym?
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-01-22, 14:57 6
I bardzo dobrze nauczysz się kmiocie ze wsi jeździć po normalnych drogach. Nie wiem jak u Was na wsi ale na normalnych dwupasmowych drogach choćbyś zapierdalał 200 to jeśli prawy pas jest wolny to masz na niego kurwa zjechać szczególnie jeśli ktoś siedzi CI na zderzaku. Myślisz, że co ona chciała? Pooglądać Twoje zajebiste Uno i dlatego CI siedziała na zderzaku? Szkoda, że łba sobie nie rozpierdoliłes chociaż z takimi umiejętnościami to może niedługo Cie zobaczymy na hardzie. Jednak to prawda, że niektóre baby to lepiej niż chłopy jeżdzą.
A i pamiętaj, że tak jak Ty w Twoim Uno czujesz te 80 km/h, tak ona w swoim Suzuki czuje 40.
Zgłoś
Avatar
Lupi 2014-01-22, 14:57
Skasowane auto? Że KURWA CO?
-.-

Fotel na swoim miejscu - pasa nie miałeś.

Żeś chyba wyjebanego fotela nie widział...

Poza tym takie uszkodzenia to chyba przy 20km/h -.-
Eh....
Zgłoś
Avatar
butcher25 2014-01-22, 15:13 3
To, że jesteś cipą jadąc 80 na lewym, zostało już powiedziane. Jeszcze widzę, że znajduje się tutaj grupka gejów, którzy mówią, że wina była kobitki. Otóż to żadne odkrycie, że wina była kobity - w świetle przepisów drogowych. W końcu z prawego na lewy niby nie wyprzedzamy. Ale trzeba być mega pizdą, że kobitce na prawy nie zjechać i jeszcze później płakać jak to strasznie nie wyjebałeś. Zrób lepiej jakiś przegląd jak Ci przy 30km/h wypierdala fotel...

Poza tym chuj nie wypadek jak widzę po zdjęciu, także daj sobie spokój.
Zgłoś
Avatar
Sothoth 2014-01-22, 15:16 1
Info dla wszystkich, którzy pyszczą, że autor jechał 80km/h lewym pasem: na odcinku zakopianki w obrębie Krakowa obowiązuje prędkość 70km/h. Nie wiem dlaczego autor jechał lewym pasem (wyprzedzał? szykował się do skrętu w lewo?) ale kobita na pewno sporo musiała prędkość przekroczyć skoro juz autor miał 10km/h za dużo. Poza tym gratuluje tym, którzy twierdzą, że da się wyhamować jeśli ktoś sie wjebie przed maskę i od razu depnie po heblach...
Zgłoś
Avatar
marcik1 2014-01-22, 15:22 3
"mimo że na budziku miałem około 80 na godzinę" - LEWY PAS SŁUŻY DO WYPRZEDZANIA, NIE WAŻNE ILE MASZ NA BUDZIKU! ZAWSZE DĄŻYSZ DO PRAWEJ STRONY! Takie zachowanie tworzy niebezpieczne sytuacje i gdybym mógł zabrałbym Ci za tą jazdę prawo jazdy i poddał publicznej chłoście.
Zgłoś
Avatar
e................n 2014-01-22, 15:24 1
Zajebiste naklejki na masce.

Aha a czy przypadkiem nie blokowałeś lewego pasa?

Tutaj małe przypomnienie dla niektórych. Lewy pas służy wyłącznie do wyprzedzania
Zgłoś
Avatar
T................X 2014-01-22, 15:36
Zgłoś
Avatar
t00ks 2014-01-22, 15:44
trolling pierwsza klasa kolego
Zgłoś
Avatar
wzx123 2014-01-22, 16:00
Ja to widzę tak... Wracał najebany, i jak zobaczył że jakiś debil sobie tak auto okleja to zaczął je demolować, rano się obudził i " o kurwa, to moje ". A ta cała historyjka, pic na wode. Kopałem razem z Nim
Zgłoś
Avatar
SiwoSowa 2014-01-22, 16:04
Każdego szkoda, ale jak to w moich stronach mawiają; "Ka MYsom"
Zgłoś
Avatar
karol-ostr 2014-01-22, 16:14 1
@Sothoth Jakie ma znaczenie predkość◙ gościa i panujące tam ograniczenie prędkośći? W polce jest ruch prawostronny wiec powinnien jechać prawym pasem. Jak widzę zawalidroge na lewym pasie to normalnie nic tylko zabić, szlak mnie trafia. "Jade lewym pasem bo jest wolny, powiedziała starsza pani.."
Zgłoś
Avatar
ptaq666 2014-01-22, 16:22 2
Earth napisał/a:

Do wszystkich, którzy twierdzą, że to nie wina baby:

Jutro kartkówka z przyrody, więc do nauki.



Do wszystkich, którzy twierdzą, że to nie wina typa:

Jutro kartkówka z przyrody, więc do nauki.

Autor artykułu najwyraźniej jechał jak pizda (mógłby się swoją drogą wypowiedzieć na ten temat w komentarzach), natomiast babka, o ile rzeczywiście tak strasznie ostro zahamowała, zachowała się głupio. Powinna zignorować palanta.
Zgłoś
Avatar
bodek1974 2014-01-22, 16:46 1
kurwa jeżdże zakopianką codziennie i KMY , KWA to standard na lewym pasie ! możesz mrugać , trąbic i za chuj na prawy nie zjadą ! buractwo i jeszcze raz buractwo
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2014-01-22, 17:09
Przynajmniej zmień teraz tą maske, chryste panie, jak tak można?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie