18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Moja mama to krawcowa.
odisiak • 2020-05-23, 17:37
Przecięcie nożem do wykładzin, głębokie na jakieś pół centymetra, w szpitalu czekał bym na zeszycie jakieś 5 godzin, ale moja mama to krawcowa, i coś się tam podpatrzyło za dzieciaka.



Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-23, 17:39 5
trzeba było się samemu pofastrygować a nie wołać mamusie...
Zgłoś
Avatar
głodujoncymarvin 2020-05-23, 18:34 13
Naprawdę chciałeś jechać do szpitala na szycie tego?
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2020-05-23, 19:08
muskutanin napisał/a:

Naprawdę chciałeś jechać do szpitala na szycie tego?



Pojebało Cię? przecież on sobie specjalnie palucha rozjebał, zszył nićmi i igłą do szycia ubrań żeby zrobić zdjęcie nie na Sadola wrzucić, łasy tysiąca piw.
Zgłoś
Avatar
Cycu123456 2020-05-23, 19:25 5
Enjoy

Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-05-23, 19:39 144
~HAL9000/2 napisał/a:

trzeba było się samemu pofastrygować a nie wołać mamusie...



Naucz sie czytać kurwa co ty niedojebany. "Coś tam się podpatrzyło" To oznacza ze sam zszył bo sie nauczyl jak patrzyl na pracę matki. Kurwa, ze tez tacy ludzie mają takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie. Brak podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem. I wiem ze mi odpiszesz jakkiegos dissa uuu łełe spierdalaj ale to tylko potwierdzi jak bardzo wypierasz z siebie to, że jesteś po prostu jebanym idiotą.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-23, 20:47 4
Kepeszek napisał/a:

Naucz sie czytać kurwa co ty niedojebany. "Coś tam się podpatrzyło" To oznacza ze sam zszył bo sie nauczyl jak patrzyl na pracę matki. Kurwa, ze tez tacy ludzie mają takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie. Brak podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem. I wiem ze mi odpiszesz jakkiegos dissa uuu łełe spierdalaj ale to tylko potwierdzi jak bardzo wypierasz z siebie to, że jesteś po prostu jebanym idiotą.



nie chodzę głosować więc wal się na ryj...
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-05-23, 21:01 23
Kepeszek napisał/a:

Naucz sie czytać kurwa co ty niedojebany. "Coś tam się podpatrzyło" To oznacza ze sam zszył bo sie nauczyl jak patrzyl na pracę matki. Kurwa, ze tez tacy ludzie mają takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie. Brak podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem. I wiem ze mi odpiszesz jakkiegos dissa uuu łełe spierdalaj ale to tylko potwierdzi jak bardzo wypierasz z siebie to, że jesteś po prostu jebanym idiotą.



On miał wypadek, albo coś go spotkało nie przyjemnego, lub poprostu sprzedał to konto, kiedys jego posty były błyskotliwe, pełne sarkazmu, dziś to posty 12latka (mentalnie) nie wiem co tam sie odjebało , ale troche tesknie za starym HAL'em.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2020-05-23, 21:22 5
zakażenie wda się raz dwa, nić bawełniana to do cerowania skarpet się nadaje
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-05-23, 21:33
Szkoda, że nie jest rzeźnikiem.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-05-23, 21:42 1
Syntetyka nie było pod ręką? Przynajmniej maczaj to w spirycie jeśli lubisz paluszek. Jeszcze się może przydać tobie lub partnerce.
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-05-23, 21:58 33
HAL9000/2 napisał/a:

nie chodzę głosować więc wal się na ryj...



Nie chodzisz- to dobrze bardzo, ale sam fakt, że takie prawa masz przyprawia mnie o nudności.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-23, 22:05
Kepeszek napisał/a:

Nie chodzisz- to dobrze bardzo, ale sam fakt, że takie prawa masz przyprawia mnie o nudności.


sram na twój stan - ostatnia rzecz która mnie interesuje.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-05-23, 22:41 2
ja pierdole bawełną.......
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2020-05-23, 22:45 6
Jak już chciałeś to szyć w domowych warunkach to trzeba było użyć nici dentystycznej, taka zwykła nić może Ci więcej narobić szkód niż pożytku...
Zgłoś