18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-06-27, 23:09
Siema.
W przyszłym roku kończe 30 lat i nadal jestem prawiczkiem.
Ogulnie jestem strasznym nieudacznikiem... mieszkam z mamą, niepracuję, nie mam żadnych przyjaciuł i wyglądam dosyć nieciekawie (blady, szopa na głowie, chudy wystające żebra, nosze okulary i mam dziwny nos:( )
Pogodziłem sie z faktem, że jeśli nie zapłace za swój pierwszy raz, to go nieprzeżyje wcale
Od dawna przeglądam odloty i podziwiam te piękne kobiety na zdjęciach, szczególnie jedna przypadła mi do gustu (miała na imię Sara), była inna niż wszystkie na odlotach, skromna, elegancka bielizna, a nie typowa chamska prostututa z nadmuchanymi cyckami, zresztą taka typowa ku... pewnie itak by mnie niechciała.
W zeszłym tygodniu nakłamałem mamie że karta graficzna zę zepsóła i zapytałem czy mi da na nową. Odrazu mi dała 250 zł (akurat 150 potrzebowałem na spodkanie na pół godziny), ponieważ ja nigdy nie proszę mamy o pieniądze, a dobrze wie że komputer to moje życie.
W czwartek zadzwoniłem do Sary, ale gdy usłyszałem w słuchawce jej piękny i delikatny głos.... to aż mnie zamurowało i się rozłączyłem
W piątek wysłałem smsa, ale nieodpisała...
Wczoraj zebrałem się na odwagę i poszedłem do sklepu i kupiłem sobie piwo (na odwage) oraz dezodorant i golarkę.
Zadzwoniłem do Sary i jakimś cudem udało mi się wydukać, że chciałbym się z nią spotkać.
Umuwiliśmy się na 13... ja już o 11 byłem gotowy.
Wstałem specjalnie wcześniej, wykąpałem się, obciąłem paznokcie u rąk i nóg, ogoliłem też moszne (czytałem że to dziś modne) oraz umyłem zęby.
Nawet wyprasowałem sobie dżinsy i ubrałem takie lepsze skurkowe buty. Prawie cały dezodorant na sobie zużyłem.
O 12 już chodziłem cały po domu w tą i spowrotem, nawet piwko na rozluźnienie mi niebardzo pomogło.
Zastanawiałem się tylko co będzie jeśli mi nie stanie z nerwuw... albo co jeśli skończe zanim zaczne... nigdy takiego stresu niemiałęm w życiu...
No i poszedłem.
Lokal był na porządnym strzeżonym osiedlu, zadzwoniłem domofonem, nikt ne odebrał ale drzwi się otworzyły.
Zadzwoniłem dzwonkiem do drzwi i zobazczyłem ją....
była piękna, miała na sobie tylko rozpięty szlafrok i majteczki... a ja myślałem że zemdleję, byłą dużo piękniejsza niż na zdjęciach...
Ale powiedziała mi, że niestety niemoże mnie obsłóżyć
Zapytałem dlaczego, ale powiedziała że poprostu nie i poprosiła bym wyszedł
Wyjąłem z kieszeni wszystkie pieniądze jakie miałem (nieco ponad 200 zł) i powiedziałem że dopłacę...
Ale zdenerwowała się i powiedziałą, że różne żeczy robiła różnym brzydalom, ale takiego jak ja to jeszcze nie było i że nic zemną nie zrobi nawet jak dopłacę 1000 zł
Po chwili z kuchni wyszedł napakowany koleś... chyba alfons... i zabrał mi tą kasę i powiedział "to za wjazd, teraz wypierdalaj"
Czy naprawdę można być AŻ tak brzydkim, żeby prostytutka mnie niechciała ????
Nie chcę już życ... już mi wszystko jedno czy umrę będąc prawiczkiem
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-12-15, 21:21 14
okrzej napisał/a:

Po "Ogulnie" zakończyłem lekturę tej jakże zacnej historii.


uzdrowiony1974 napisał/a:

Doczytałem do "ogulnie".



I tak jesteście wyrozumiali i daleko zaszliście. Ja skończyłem na "przegranej z prostutką"
Zgłoś
Avatar
zonik 2013-12-15, 22:54 4
Ale pierdoly kurwy obsluguja wszystich dla nich liczy sie tylko kasa
Zgłoś
Avatar
babubabu89 2013-12-16, 3:03 16
A dam piwo niech się wkurwiają na głównej
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2013-12-16, 8:47
Nie denerwuj się Donaldzie. Poszukaj lepiej jakiejś niewidomej bez rąk i alfonsa. Dobrze zrobi też zakup chloroformu. If you know what i mean:)
Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2013-12-16, 9:12
Masz 20 piwo i leć na główną
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-16, 9:17 1
kurwa te bledy sa celowe, jak w kazdym temacie z f23 a wy sie o to sracie bez zaglebienia sie w tekst
Zgłoś
Avatar
Dakos 2013-12-16, 9:21
celowe czy nie, czytac sie tego nie da.

nawet jeżeli te "błędy" są celowe to co za nowa moda.

kurwa mać.

napisałem "ogulnie" zamiast "ogólnie" ale im pokazalem JAK SIE UMIEM BAWIĆ.

@autor tematu
Ty "krejzolku"
Zgłoś
Avatar
migdalowaa 2013-12-16, 9:23 4
nie no, dobry troll, a ludzie się spinają

bo nie wierzę, że tacy ludzie istnieją. :|
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-12-16, 9:35 5
Z dziewczynami jest tak, że trzeba mieć na nie odpowiedni plan, taktykę (i nie chodzi tylko o chloroform) , jak i charakter.

Ktoś wyżej już napisał solucję do punk'ówek, ja napiszę od siebie to, że najtrudniej wykonać ten pierwszy krok i chuj. Ja też tak miałem, człowiek nie wie, jak się odezwać, no kurwa czapa po całości. Jakby się tak zastanowić, gdybyście wiedzieli ile okazji do seksu umknęło mi sprzed nosa ... to te opowiadanie nie wychodzi tak żałośnie. Człowiek nie dostrzegał wielu gestów, dwuznaczności itp, itd.

A później puff i wszystkie statystyki skaczą Ci o 100% i zaczynasz ogarniać sprawy, które jakby były przed Tobą ukryte. Głównie skacze pewność siebie.

Chociaż w życiu nie skorzystałbym z usług prostytutki, po prostu nie i chuj - a zwłaszcza w przypadku rozprawiczenia. To błędne koło, colo będzie miał wyrzuty, że tylko dziwka go zechce i powstanie błędne koło.

No ale po co ja to wszystko piszę, to nie kwejk. Ino może autor tu zawita i cudem to przeczyta wśród 12121234 innych rad i pseudorad..
Zgłoś
Avatar
a................1 2013-12-16, 10:00
zapomniałeś dodać jeszcze, że jesteś analfabetą
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-12-16, 10:07
na chuj wy mu piszecie jakieś rady jak to fejk jest ?
Zgłoś
Avatar
DrwalMarian 2013-12-16, 10:07
Kur.... kolego, ja też nie grzeszę urodą, mam odstające uszy, mało twarzowy ryj i jeszcze coś by się znalazło. Weź się za siebie i nie jęcz że jesteś nieudacznikiem! Po pierwsze znajdź robotę, jakąkolwiek (praca poprawia wartość człowieka) Wyprowadź się od mamusi bo to ni cholery nie pomaga. Ubierz się jak facet a nie pizda, nie przesadzaj z perfumami. Reszta przyjdzie sama, tylko więcej pewności siebie! Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
axal25 2013-12-16, 10:08
Ja się pytam jakim kruwa cudem takie gówno dostało się na główną. Po chuj dajecie za to piwa, nie rozumiem w ogóle. Błąd za błędem. "Ogulnie"? "Spodkanie"? Naprawdę ludzie? Za co te piwa? Za poziom debilizmu? Już rzygam tym nagradzaniem debilizmu (bo inaczej się nie da tego nazwać - "sława" internetowa za głupotę: Warsaw shore & inc.).
Zgłoś
Avatar
Gacus91 2013-12-16, 10:08
wchodzisz na garsoniera com pl i sprawdzasz opinie, nie masz potem takich jazd.

Pozdrawiam Alfons
Zgłoś
Avatar
albineek 2013-12-16, 10:14
jeszcze jakbys wrzucil swoje zdjecie to bys uwiarygodnil historyjke..
Zgłoś