18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Siema.
W przyszłym roku kończe 30 lat i nadal jestem prawiczkiem.
Ogulnie jestem strasznym nieudacznikiem... mieszkam z mamą, niepracuję, nie mam żadnych przyjaciuł i wyglądam dosyć nieciekawie (blady, szopa na głowie, chudy wystające żebra, nosze okulary i mam dziwny nos:( )
Pogodziłem sie z faktem, że jeśli nie zapłace za swój pierwszy raz, to go nieprzeżyje wcale
Od dawna przeglądam odloty i podziwiam te piękne kobiety na zdjęciach, szczególnie jedna przypadła mi do gustu (miała na imię Sara), była inna niż wszystkie na odlotach, skromna, elegancka bielizna, a nie typowa chamska prostututa z nadmuchanymi cyckami, zresztą taka typowa ku... pewnie itak by mnie niechciała.
W zeszłym tygodniu nakłamałem mamie że karta graficzna zę zepsóła i zapytałem czy mi da na nową. Odrazu mi dała 250 zł (akurat 150 potrzebowałem na spodkanie na pół godziny), ponieważ ja nigdy nie proszę mamy o pieniądze, a dobrze wie że komputer to moje życie.
W czwartek zadzwoniłem do Sary, ale gdy usłyszałem w słuchawce jej piękny i delikatny głos.... to aż mnie zamurowało i się rozłączyłem
W piątek wysłałem smsa, ale nieodpisała...
Wczoraj zebrałem się na odwagę i poszedłem do sklepu i kupiłem sobie piwo (na odwage) oraz dezodorant i golarkę.
Zadzwoniłem do Sary i jakimś cudem udało mi się wydukać, że chciałbym się z nią spotkać.
Umuwiliśmy się na 13... ja już o 11 byłem gotowy.
Wstałem specjalnie wcześniej, wykąpałem się, obciąłem paznokcie u rąk i nóg, ogoliłem też moszne (czytałem że to dziś modne) oraz umyłem zęby.
Nawet wyprasowałem sobie dżinsy i ubrałem takie lepsze skurkowe buty. Prawie cały dezodorant na sobie zużyłem.
O 12 już chodziłem cały po domu w tą i spowrotem, nawet piwko na rozluźnienie mi niebardzo pomogło.
Zastanawiałem się tylko co będzie jeśli mi nie stanie z nerwuw... albo co jeśli skończe zanim zaczne... nigdy takiego stresu niemiałęm w życiu...
No i poszedłem.
Lokal był na porządnym strzeżonym osiedlu, zadzwoniłem domofonem, nikt ne odebrał ale drzwi się otworzyły.
Zadzwoniłem dzwonkiem do drzwi i zobazczyłem ją....
była piękna, miała na sobie tylko rozpięty szlafrok i majteczki... a ja myślałem że zemdleję, byłą dużo piękniejsza niż na zdjęciach...
Ale powiedziała mi, że niestety niemoże mnie obsłóżyć
Zapytałem dlaczego, ale powiedziała że poprostu nie i poprosiła bym wyszedł
Wyjąłem z kieszeni wszystkie pieniądze jakie miałem (nieco ponad 200 zł) i powiedziałem że dopłacę...
Ale zdenerwowała się i powiedziałą, że różne żeczy robiła różnym brzydalom, ale takiego jak ja to jeszcze nie było i że nic zemną nie zrobi nawet jak dopłacę 1000 zł
Po chwili z kuchni wyszedł napakowany koleś... chyba alfons... i zabrał mi tą kasę i powiedział "to za wjazd, teraz wypierdalaj"
Czy naprawdę można być AŻ tak brzydkim, żeby prostytutka mnie niechciała ????
Nie chcę już życ... już mi wszystko jedno czy umrę będąc prawiczkiem
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-12-15, 17:52 101
Mogłeś sobie nakupić słowników za te 200 złotych.
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2013-12-15, 17:53 22
Dam ci radę. kup sobie słownik ortograficzny i się nim zabij. Jak to zrobisz- pozostawiam twojej inwencji twórczej.
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2013-12-15, 18:00 369
Ogól głowę, zostaw tylko irokeza. Załóż najbrudniejsze spodnie jakie masz i stare buty wojskowe. Poszukaj trochę po śmietnikach - żeby znaleźć zniszczoną skórzana kurtkę. Jeżeli masz już wszystko - gratuluje - zostałeś punkiem. Teraz tylko poszukaj w internecie gdzie odbywa się najbliższa punkowa impreza. Weź od mamy 200 zł na nowy dysk i idź ruchać aż padniesz. W tamtym otoczeniu dziewczynom naprawdę jest wszystko jedno. Z kim gdzie itp. A jak będziesz miał 200 zł na wino, fajki i acodin to będziesz ich guru.
Aha, opowiadaj wszystkim że kiedyś grałeś koncerty w Jarocinie. Doświadczysz wtedy nawet seksu grupowego.

Nie musisz dziękować.
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2013-12-15, 18:09 26
Doczytałem do "ogulnie".
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-12-15, 18:22 5
ja pieprze pierdole... nie wierze... mozna byc brzydkim ale ,zeby najebać tyle błędów w tak krótkim opowiadaniu to trzeba być debilem. Sam robię literówki i czasem walnę takiego byka, że aż wstyd no ale ja mam przynajmniej wymówkę - od dawna nie mieszkam w polsce... Choć to kiepska wymówka ale jednak jest

Jeśl historia prawdziwa to jest tylko jedna opcja - odejdź od kompa i idź kurwa na miasto. Zapisz się do klubu byle jakiego, zagadaj kogoś... a po chuj się produkuje na fejka...
Zgłoś
Avatar
Podpiwek 2013-12-15, 18:24 15
Na harda z tym!
Zgłoś
Avatar
okrzej 2013-12-15, 18:24 5
Po "Ogulnie" zakończyłem lekturę tej jakże zacnej historii.
Zgłoś
Avatar
silence333 2013-12-15, 18:24 8
W całej tej Twojej Bajce jest jednak ziarno prawdy. Jesteś nieudacznikiem - wrzucając takie rzeczy tylko to potwierdzasz.
Zgłoś
Avatar
0nline 2013-12-15, 19:03 4
Skończyłem czytać na słowie "ogulnie".
Dziękuję i pozdrawiam, tudzież gratulacje albo przykro mi.
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2013-12-15, 19:08 1
Widziałem kiedyś na necie screeny z onionforum w sieci TOR i był ten sam koleś z tą samą historią.
Zgłoś
Avatar
nopel 2013-12-15, 19:23
To jest jakieś F23 czy cos.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-12-15, 19:24 6

Cytat:

...gdzie jest dziewczyna co trąbę ma , ona mi jedna szczęście da...

Zgłoś
Avatar
danio1991me 2013-12-15, 19:28 6
te historyjki krążą po necie od czasu jak jeszcze w polsce była dobra władza i dobrobyt. łykacie jak pelikany i macie ból dupy,że koleś robi błędy,a on kula się ze śmiechu przed kompem widząc te komentarze... Boże zachowaj!
Zgłoś
Avatar
Ponczy 2013-12-15, 19:47
Dobre opowiadanie prawie jak władca pierścieni,jeśli ktoś w to wierzy musi mieć mniej niż 15 lat.
Zgłoś