18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
artson 2014-02-19, 19:53 2
Zabawne jest to, że cokolwiek o mięśniach na tym portalu wiąże się z masą hejtów. Czyżby część tego portalu to zakompleksione grubasy ?
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2014-02-19, 20:08
KrispyKreme napisał/a:

@job_twaju_mać

nie wiem czy to tłumaczanie jest na poważnie czy chcesz trollować ludzi, tak czy srak idzie ci to słabiutko i daj sobie spokój



oświeć mnie królowo Elżbieto

jeżeli chodzi ci o hang out to można to tak tłumaczyć i domyślać się, że to miał na myśli
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2014-02-19, 20:29 4
up i'm good w tym kontekscie znaczy tylko tyle co ' nie, dzieki ' bez zqdnych jebanych ' jestem za dobry ' a 'hang out 'znaczy wyjsc na miasto, czyli koles odrzuca laski zaproszenie na wspolna wieczorna zabawe nie ma za co
Zgłoś
Avatar
KrispyKreme 2014-02-19, 20:35 2
job_twaju_mać napisał/a:



oświeć mnie królowo Elżbieto

jeżeli chodzi ci o hang out to można to tak tłumaczyć i domyślać się, że to miał na myśli



Laska się go pyta "czy chce coś porobić razem?" (spotkać się, domyślnie wyjść na randkę). Żadnego miejsca na interpretację inną tutaj nie ma. Odpowiedź jego to "nie trzeba", "nie dzięki" a bardziej dosłownie "jest dobrze jak jest teraz, nie chcę nic zmieniać".
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-02-19, 21:07
Hang out szerloki... powiesić się wspólnie chcieli
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-19, 21:46
KrispyKreme napisał/a:



Laska się go pyta "czy chce coś porobić razem?" (spotkać się, domyślnie wyjść na randkę). Żadnego miejsca na interpretację inną tutaj nie ma. Odpowiedź jego to "nie trzeba", "nie dzięki" a bardziej dosłownie "jest dobrze jak jest teraz, nie chcę nic zmieniać".



Też się zdziwiłem tłumaczeniem job_twaju_mać, ale doszedłem do wniosku, że jakby się uprzeć, to faktycznie można by ten dialog tak zinterpretować.

Ale nie znamy relacji tychże osób, nie znamy kontekstu rozmowy... Dlatego nadinterpretacją należy uznać tłumaczenie job_twaju_mać.
Zgłoś
Avatar
DinAlt 2014-02-19, 21:46
Biiickii...a przeczytałem cycki...co ten sadol robi z człowieka.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-19, 21:49
DinAlt napisał/a:

Biiickii...a przeczytałem cycki...co ten sadol robi z człowieka.



Wzrok psuje?
Zgłoś
Avatar
ksg 2014-02-19, 22:15
Catacombe napisał/a:



hehe od razu widać komu nie stanie po sterydach.



mama ci taka bajke kiedys do snu opowiedziala jak tacie nie stawal od fajek? kutas nie maleje od sterydow, tylko po sterydach wydaje sie mniejszy wzgledem nienaturalnej masy ciala tlumoku.
Zgłoś
Avatar
Magicalan 2014-02-20, 17:44 1
dionizodoros napisał/a:



Też się zdziwiłem tłumaczeniem job_twaju_mać, ale doszedłem do wniosku, że jakby się uprzeć, to faktycznie można by ten dialog tak zinterpretować.

Ale nie znamy relacji tychże osób, nie znamy kontekstu rozmowy... Dlatego nadinterpretacją należy uznać tłumaczenie job_twaju_mać.



Uwaga, wysuwam kontrargument. W Ameryce (a widać, że to Hamerykańskie wiadomości) nie używają samego określenia hang out do wyjścia na siłkę więc jest to jak najbardziej pytanie o randkę. Nawet na siłę nie pasuje to do wypowiedzi.. Poza tym naprawdę uważasz, że ktoś by się spinał tak bardzo o to, że nie chce iść z nim na siłownię? Szanujmy się, to po prostu spina jakieś laski o to, że facet ma ją w dupie. job_twaju_mać jest tłumaczem tak dobrym jak Grodzka kobietą i tego się trzeba trzymać.
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2014-02-20, 21:05 1
hang out oznacza coś w stylu, powłóczyć się razem, porobić coś razem i nic więcej. Gdyby się chciała spytać czy idzie z nią na siłownię, randkę, do kina, to by się go po prostu o to spytała. Nie wiem po co ten rozkminy.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-21, 21:24
@ up i 2x up

A być może macie rację. Mnie się wydawało, że "hang out" to po prostu "wyjść" (np. ze mną gdzieś). Jeśli faktycznie jest jak mówicie, to nawet nie można powiedzieć, że tłumaczenie job_twaju_mać jest tłumaczeniem.
Zgłoś