18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
bugaj 2014-02-09, 0:50
Jakie to głębokie...
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2014-02-09, 1:18
Zawsze czułem, że z tym całym Jezusem jest coś nie tak...
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-02-09, 1:21
@JezusChytrus

Do własnej hipokryzji.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2014-02-09, 11:48
SgtPepper1942 napisał/a:

Najwięksi mordercy to lewacy, czyt. Hitler, Stalin, Fiedel Castro.

Nie popisałeś się.


Teraz ty się za bardzo nie popisałeś, sądząc że Hitler był lewakiem ;D
Zarówno waleczni lewacy jak i prawacy to idioci o blisko zerowym pojęciu politycznym, dla których świat ideologii wciąż dzieli się tylko na prawicę i lewicę. Naprawdę szkoda, że właśnie w większości te zmanipulowane, zawistne móżdżki stanowią głosującą większość w wyborach

Już nie mówiąc o tym co będzie, jak większość z nich powychodzi z tych gimnazjów i liceów
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-02-09, 14:28
milosciprzyjazn napisał/a:


Teraz ty się za bardzo nie popisałeś, sądząc że Hitler był lewakiem ;D
Zarówno waleczni lewacy jak i prawacy to idioci o blisko zerowym pojęciu politycznym, dla których świat ideologii wciąż dzieli się tylko na prawicę i lewicę. Naprawdę szkoda, że właśnie w większości te zmanipulowane, zawistne móżdżki stanowią głosującą większość w wyborach

Już nie mówiąc o tym co będzie, jak większość z nich powychodzi z tych gimnazjów i liceów



Człowieku, nie chodzi o podziały, ale o nazewnictwo. Trzeba jakoś coś nazwać, jeśli się o czymś mówi, pisze.

Zgadzam się z tym, że każda skrajność jest zła i prowadzi do zamordyzmu, totalitaryzmu lub innych absurdów. Dlatego właśnie jestem liberałem. Wszystko jest dla ludzi i każdy powinien decydować za siebie, a państwo nie powinno się wpieprzać do decyzji obywateli. Oczywiście wszystko ma swoją granicę, dlatego ważna dla liberałów konserwatywnych jest zasada: 'możesz robić, co Ci sie żywnie podoba, o ile nie ograniczasz tym mojej wolności'. Granicą powinny być na ogół przyjęte wartości moralne.

JezusChytrus jednak ośmieszył się kompletnie pisząc, jakoby to prawica miała we krwi faszyzm i uzurpowała sobie prawo do jednej i według nich oczywistej prawdy. Patrząc na ostatnie lata, to właśnie lewica (która charakteryzuje się wysokimi podatkami, wmawianiem ludziom, że są równi, przymusami ustawowymi, wysoką ilością urzędników, upańszczyźnianiem wszystkiego, co się tylko da itp) miała w swoich szeregach największych morderców, podczas gdy kraje, w których panował liberalizm gospodarczy i społeczny rozwijały się najszybciej bez rozlewu krwi.

Wracając do tych podziałów... Polecam poczytać historię rewolucji francuskiej, wtedy to wtarło się to nazewnictwo polityczne.

Poza tym napisałeś, ze Hitler nie był lewakiem. Już nigdy nie wezmę Twoich słów na poważnie.
Zgłoś
Avatar
SonicBoom 2014-02-09, 23:34
Pewnie jakiś gruby jebany oszołom bez perspektyw na zrozumienie w sieci obrał dziwną taktykę dowartościowywania
Zgłoś