18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
s................e 2014-02-08, 17:15 4
Prawica to największe gówno jakie istnieje na ziemi! Uważa się taka prostacka klika bez ogłady za lepszą od wszystkich a kto nie spełnia ich kryteriów - do gazu!!! do kamieniołomów!!! wpierdol!!! Kiedy oni ;> wreszcie pojmą że na nienawiści nie da rady nic zbudować?
Zgłoś
Avatar
puzzel69 2014-02-08, 17:18 9
JesusChytrus napisał/a:

Prawica to największe gówno jakie istnieje na ziemi! Uważa się taka prostacka klika bez ogłady za lepszą od wszystkich a kto nie spełnia ich kryteriów - do gazu!!! do kamieniołomów!!! wpierdol!!! Kiedy oni ;> wreszcie pojmą że na nienawiści nie da rady nic zbudować?



Wtedy kiedy znowu zejdziesz na ziemie
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-02-08, 17:20 23
Zgłoś
Avatar
puzzel69 2014-02-08, 17:31 14
casimus napisał/a:

Obrazek



Widzę że żydowski, czarny obrońca gejów się znalazł
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2014-02-08, 17:58 10
Akurat historia pokazuje, że to nie prawica, a lewica za odmienne poglądy ładowała do komór gazowych lub wywoziła na Sybir.
W Chile Pinocheta mogłeś go nie lubić, bylebyś głośno faszyzmu i komunizmu nie promował.
W Hiszpanii generała Franco nie musiałeś popierać władzy i nic ci nie groziło, o ile nie ciążyły na tobie zbrodnie typu mordowanie księży lub spalenie kościoła (wówczas mogłeś spodziewać się wycieczki samolotem nad ocean).
Zgłoś
Avatar
juzekmotyka 2014-02-08, 19:37 165
JesusChytrus napisał/a:

Prawica to największe gówno jakie istnieje na ziemi! Uważa się taka prostacka klika bez ogłady za lepszą od wszystkich a kto nie spełnia ich kryteriów - do gazu!!! do kamieniołomów!!! wpierdol!!! Kiedy oni ;> wreszcie pojmą że na nienawiści nie da rady nic zbudować?




Właśnie widzę twoje pełne dobroci i tolerancyjne komentarze.
Bardziej od idiotów nienawidzę hipokrytów, a ty spełniasz oba punkty z mojej nienawistnej listy. Gdybym miał cię w zasięgu ręki to bym cie zapierdolił.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-02-08, 21:02 2
JesusChytrus napisał/a:

Prawica to największe gówno jakie istnieje na ziemi! Uważa się taka prostacka klika bez ogłady za lepszą od wszystkich a kto nie spełnia ich kryteriów - do gazu!!! do kamieniołomów!!! wpierdol!!! Kiedy oni ;> wreszcie pojmą że na nienawiści nie da rady nic zbudować?



Od kiedy prostactwo = prawica = nienawiść? W jakim świecie żyjesz?
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2014-02-08, 21:29 4
Nie karmcie trolla chytruska
Nie ma przyjaciół, w szkole się z niego pewnie śmieją i na dodatek jest pryszczaty ii rudy. Aaa i jeszcze ma kark grubszy od głowy
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-02-08, 21:30 5
JesusChytrus napisał/a:

Prawica to największe gówno jakie istnieje na ziemi! Uważa się taka prostacka klika bez ogłady za lepszą od wszystkich a kto nie spełnia ich kryteriów - do gazu!!! do kamieniołomów!!! wpierdol!!! Kiedy oni ;> wreszcie pojmą że na nienawiści nie da rady nic zbudować?


To raczej jest tak że ty i tobie podobni są hipokrytami którzy chcą narzucać co trzeba tolerować i pochwalać a co jest zarazą i buractwem. Np. homoseksualiści walczą o przywileje - dobrze, powstają instytucje które pomagają tylko czarnym -dobrze, biali chcą żyć wedle własnej wiary i obyczajów - prostactwo które trzeba wytępić.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-02-08, 21:30
Magik2501 napisał/a:

Akurat historia pokazuje, że to nie prawica, a lewica za odmienne poglądy ładowała do komór gazowych lub wywoziła na Sybir.
W Chile Pinocheta mogłeś go nie lubić, bylebyś głośno faszyzmu i komunizmu nie promował.
W Hiszpanii generała Franco nie musiałeś popierać władzy i nic ci nie groziło, o ile nie ciążyły na tobie zbrodnie typu mordowanie księży lub spalenie kościoła (wówczas mogłeś spodziewać się wycieczki samolotem nad ocean).


Nie no, pewnie kilkaset tysięcy ofiar wojny domowej w Hiszpanii, wywołanej próbą obalenia przez nacjonalistów legalnie sprawującego władzę, wybranego w demokratycznych wyborach, rządu hiszpańskiego to same się zabiły, co? A po wojnie też pokazał na co go stać. Z demokracji przekształcił kraj w totalitarną dyktaturę. O pozostałych głupotach, które przytaczasz nawet szkoda pisać, bo są podobnego, podłogowego, poziomu.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-02-08, 21:35 2
JesusChytrus napisał/a:

Prawica to największe gówno jakie istnieje na ziemi! Uważa się taka prostacka klika bez ogłady za lepszą od wszystkich a kto nie spełnia ich kryteriów - do gazu!!! do kamieniołomów!!! wpierdol!!! Kiedy oni ;> wreszcie pojmą że na nienawiści nie da rady nic zbudować?


Nie wiem jak trzeba być mocno pojebany, żeby zarzucać z góry prawicy rasizm. Największym w historii rasistą był lewak Hitler.
Zgłoś
Avatar
M................2 2014-02-08, 21:35 3
Od razu mówie jestem za nacjonalizmem,ale 90% uŻYDkowników na tym forum to hipokryci na poziomie wczesnej gimbazy/podstawówki.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-02-08, 21:37
Ale was dupalki rozbolały hahaha żal mi was
Zgłoś
Avatar
DrAres 2014-02-08, 21:45 5
JesusChytrus napisał/a:

Ale was dupalki rozbolały hahaha żal mi was


A mi żal ciebie, skoro twoją jedyną rozrywką jest nieudolne trollowanie na tym portalu. Widocznie, nawet żeby być trollem, potrzebne jest odrobinę inteligencji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie