18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
R................N 2023-02-28, 21:51 1
Od pyty takiego materiału jest na fb, łącznie z wyciskaniem robali i skrobaniem martwicy. Żadna rewelacja a sadol to nie fb, yt i sriktoki.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-02-28, 21:52 1
marcineker napisał/a:

nie pokazujcie tego pisiorom, zaczną nam wmawiać, że opozycja każe nam to żreć



Ja pierdole nawet w temacie o wagrach w nosie musisz politykę wpierdalać? No teraz to już się na pewno zrzygam.
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2023-02-28, 22:27 2
Połowę tej kiły wtarł mu z powrotem
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-02-28, 23:17
marcineker napisał/a:

nie pokazujcie tego pisiorom, zaczną nam wmawiać, że opozycja każe nam to żreć



Nie każe. Po prostu będziemy musieli. Przecież trzeba coś jeść a na Tuska nie ma co liczyć
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-02-28, 23:52
przerobiłbym to na mąkę i sprzedał zachodowi w ramach innowacyjności UE
Zgłoś
Avatar
Insaner 2023-03-01, 0:04 5
Mors_Nigra napisał/a:

Jest jakiś ekspert który stwierdzi, skąd się bierze takie gówno? Czy to genetyczne? Wolałbym sobie łeb odstrzelić niż dać to wyciskiwać na skórę...



Zwykłe zaskórniki - zapchane pory. Cały czas łuszczy nam się skóra, jak zapcha "otwór" przez który wypływa sobie normalnie łój to dochodzi do jego zablokowania i masz efekt jak na filmie (chociaż tutaj już dość ekstremalny). Nie wiem jak można być tak cierpliwym, żeby tego nie wycisnąć zanim tyle się tego zrogowaciałego naskórka z łojem tam nazbiera. Moim nieeksperckim zdaniem to efekt zostawienia tego co najmniej na kilka tygodni lub miesięcy.

wunhei napisał/a:

niemycie twarzy-jednym zaraz robi się stan zapalny i wychodzi "pryszcz" jednym zatyka por i kumuluje się. ale czarna głowka i stwardniały środek to już zapuszczony fest-tym bardziej na nosie.



Czarna robi się część wystawiona na działanie powietrza - po prostu się utlenia.

Jak ktoś uważa, że to obrzydliwe to polecam obejrzenie skóry pod mikroskopem lub przynajmniej filmów czy zdjęć w necie. Ilość różnych "żyjątek" srających, żrących i kopulujących na naszej twarzy jest porażająca. Poza tym wszystko jest pokryte cienką warstwą łoju
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-03-01, 0:09
Powiem tak: często oglądam dla relaksu i czasem jest to majstersztyk a czasem chujnie niesamowita, Jak wszędzie, trzeba mieć fach w ręku... chęć nie wystarczy i wiele razy fajny wągierek jest, niestety, zjebany. Ech...
Zgłoś
Avatar
Brutuz 2023-03-01, 0:23
Ciekawe czy cudowna masc co raklamuja na Aligowno by pomogła
Zgłoś
Avatar
gonzor 2023-03-01, 0:30
przechodzi po 40tce
ach by się powyciskało a tu nie ma na nosie nic....
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-03-01, 1:18
Kielecki czy Winiary?
Zgłoś
Avatar
brauling 2023-03-01, 1:54 1
Nawet takie przyjemne. Wypiłem gorący kubek przy tym bo jutro kolejny wymagający dzień.
Zgłoś
Avatar
kodivr 2023-03-01, 3:34 1
widziałem tyle pojebanych żeczy na tej stronie ale tylko przy tej mi sie zachciało żygać
Zgłoś
Avatar
Ekecheirianin31 2023-03-01, 7:18
Ale macie zjebane łby. Jak gówno jedzą też wam sie podoba zjeby genetyczne?
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-03-01, 8:58
kodivr napisał/a:

widziałem tyle pojebanych żeczy na tej stronie ale tylko przy tej mi sie zachciało żygać



To przestań oglądać pojebane Rzeczy i zacznij przeglądać słownik ortograficzny, nawet gdybyś miał przy tym RZygać.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2023-03-01, 9:04
Usuwają 4 dawkę szczepienia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie