18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Acho 2014-06-20, 11:45 3
UP

No kurwa ale ile osób nosi stówę tam gdzie może łatwo wypaść. Przecież jak ma stówę w portfelu w wewnętrznej kieszeni kurtki to mu się kurwa magicznym sposobem nie wywinie na glebę, jak nawet portfela w tym miejscu nie wyciągał.
Zgłoś
Avatar
dawkeo0 2014-06-20, 11:58 1
Kto by nie wziął niech pierwszy rzuci kamieniem.
Zgłoś
Avatar
misiu 2014-06-20, 13:06 2
ten ostatni by go zabił za dolara
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-06-20, 13:16
ja kiedyś portfelik przygarnąłem z ulicy bo typek zostawił na dachu samochodu i ruszył. 4tyś pln, 600$ uczciwie wysłałem mu całą zawartośc bez gotówki pocztą, wysłalem informacje z bramki sms na jego numer i nie zajebałem mu nic z karty chociaż miał napisany pin w portfelu
Zgłoś
Avatar
nsbitchredroom 2014-06-20, 13:41 13
Kiedyś z jakiegoś banku oferującego chwilówki rozdawali takie ulotki gdzie na połówce była wydrukowana stówa. Z nudów czekając na pizze podłożyliśmy ze znajomymi tą "stówkę" pod stojaczek na serwetki w stoliku obok tak by było widać jedynie wartościową połówkę. Po kilku minutach do innego stolika przysiadła się grupa znajomych. Podczas gdy jeden z facetów szedł do kibla to zauważył tą "stówe". Ale nie nie podszedł i nie wziął. Chciał to zrobić w iście profesjonalny sposób. Wrócił z kibelka tylko zerkając na nią delikatnie. Poinformował o znalezisku drugiego kolegę. We dwóch niby zastanawiając się jaką pizze wybrać podeszli do stolika i używając karty dań zasłonili stojaczek ze swoim znaleziskiem. Drugi delikatnie sięgnął ręką wyjął stówę i wtedy na pół lokalu rozeszło się przepiękne "kurwa..." i nasz zawistny śmiech.
Nikt przecież nie będzie szukał właściciela znalezionej kasy ale to już w zasadzie była zaplanowana grupowa kradzież.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-06-20, 13:50 11
xts Masz się czym chwalić, kurewsko uczciwy z Ciebie typ.
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2014-06-20, 15:23
KURWA koleś jest ZAJEBISTY. Wszystkich kłamczuszków zdemaskował! Tak powinny wyglądać pranki!!!
A nie lizanie się po dupie i reakcja ludzi PRANK PRANK
Zgłoś
Avatar
johnny12325 2014-06-20, 15:56 5
@kuba149
Każdy kto jest ogarniętym człowiekiem wie ile hajsu ma w portfelu. Te śmierdzące złodziejaszki z filmiku nie spojrzały nawet czy faktycznie mają jakieś braki w portfelu/kieszeni tylko od razu brali tę stówkę. Cebulactwo i tyle.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-06-21, 3:16
Ale z drugiej strony...
Jeśli ten banknot nie należałby [tzn. sytuacja nie byłaby sztucznie wykreowana] do tego który pyta, jak i do pytanego - czyli do żadnego z nich - to co wtedy? Będą biegać po całym mieście i pytać każdą napotkaną osobę czy to przypadkiem nie jej pieniądze?
Ta sytuacja ma sens jedynie w tym konkretnym modelu, kiedy mamy pewność do kogo w rzeczywistości należy banknot, i w dodatku wszystko jest nagrywane [a następnie wrzucane na YT].
To tak jakby spadły z nieba/ leżały na ulicy [dosłownie ] i ktoś obcy zwraca na to Naszą uwagę. Więc jeśli my ich nie weźmiemy to cholernie pewne, że weźmie je ktoś inny...
Zatem lepiej mieć czy nie mieć?
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-06-21, 15:25 1
MrFox napisał/a:

xts Masz się czym chwalić, kurewsko uczciwy z Ciebie typ.



baranie, wyobraż sobie taka sytuacje, że dzwonie do typa ze znalazłem jego portfel. On dzowni na policje i w miejscu ustawki mnie zgarniają za kradzieź, druga opcja spotkam się z typem i mnie z kolegami najebie.

oddanie cudzej własności nie jest takie cukierkowe jak ci sie wydaje

myślisz, że ktoś padnie na kolanka i podziękuję?

kumpel kiedyś dowód znalazł, a lokalizacja niedaleko, odniósł to musiał spierdalać przed lokatorem.

powodzenia tobie pierdolony baranie i tym którzy dali ci piwko
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-06-22, 13:48
xts, Nigdzie nie powiedziałem że twoje postępowanie złe, tylko, żebyś się tym nie chwalił xD
Zgłoś
Avatar
Dalione 2014-06-25, 20:08
Łał, epicfivetv na sadisticu Polecam ich kanał, najlepsi "prankowcy" jacy są na youtubie chyba
Zgłoś