18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Ailurus_fulgens 2013-01-31, 10:25 2
@Magnic, to to jest tylko taki żart?
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-01-31, 10:42
Ailurus_fulgens,
Chujowy żart powtórzony 1000x staje się zabawny? Nie.
Zgłoś
Avatar
0druss0 2013-01-31, 10:43
Wcale nie monochromatyczny, na kolorze jego lewe oko jest czerwonawe. I chuj nic nie umknie.
Zgłoś
Avatar
spikewr 2013-01-31, 11:10 5
Zgłoś
Avatar
R................g 2013-01-31, 12:29
Zawsze lepiej być czarno-białym niż czarnym.
Zgłoś
Avatar
zlomiarz666 2013-01-31, 13:14
Jebaniec nawet zęby zawęglone!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-01-31, 14:10 2
Magnic napisał/a:




Wierzyć mi się nie chce, że taki komentarz ma tyle piw. Widać gimnazjum szaleje na sadolu. Szkoda, że ten czarny humor z byciem rasistą staje się już nudny.



Widać najlepiej pamiętasz gimbaze... Możliwe, że dopiero dwa lata temu ją ukończyłeś... Poza tym klasyki nigdy się nie nudzą... Przykładów jest wiele, ale ty nie będziesz żadnego znał to nie twoje lata "świetności"
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-01-31, 14:46
nigga > nigger > the nigest
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-01-31, 15:11
ProVVe napisał/a:



Widać najlepiej pamiętasz gimbaze... Możliwe, że dopiero dwa lata temu ją ukończyłeś... Poza tym klasyki nigdy się nie nudzą... Przykładów jest wiele, ale ty nie będziesz żadnego znał to nie twoje lata "świetności"



W "klasyki" to można twoje wywody włożyć, do działu baśnie.
To nie jest klasyk, to jest żałosne.
Za pierwszym razem może i było zabawne, za drugim też ale kurwa jak co 2 post w tematach o murzynach jest ciągle to samo to już kurwa przegięcie.

"gimbaze", "gimbazjum", "gimbazjalista"... Coś cienko ze słownikami u was drodzy sadole. Jak potrzeba to chętnie pożyczę. Poza tym, proszę bardzo. Daj przykłady tym swoich "klasyków". Zapewniam cie, że znam większość klasyków powstałych od 1950 roku a nawet lat wcześniejszych.
Zgłoś
Avatar
silverrose 2013-01-31, 18:48 2
msbk napisał/a:

i gdzie ten człowiek?



Mikrofon trzyma
Zgłoś
Avatar
bombiszon 2013-01-31, 18:50
Zmartwię Was bracia sadole, wszyscy jesteśmy monochromatyczni, bo tak naprawdę kolory nie istnieją. Nasz mózg (pod warunkiem, że ktoś go ma oczywiście..) wymyślił sobie kolory jako reakcję na różną częstotliwość fali elektromagnetycznej wpadającej do oka. Także, w świetle rzeczywistości nieskalanej projekcjami ułomnego organu, wszyscy jesteśmy murzynami

Komentarz z serii: sadol bawi i uczy.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-01-31, 19:50
@up odstaw te grzybki.
Zgłoś
Avatar
msbk 2013-01-31, 20:06 1
Magnic napisał/a:




Wierzyć mi się nie chce, że taki komentarz ma tyle piw. Widać gimnazjum szaleje na sadolu. Szkoda, że ten czarny humor z byciem rasistą staje się już nudny.



Mam 34 lata XD
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-01-31, 20:26
msbk napisał/a:



Mam 34 lata XD



Chodziło mi oto czemu dostałeś tyle piw a nie oto ile masz lat...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-01-31, 21:46
Magnic napisał/a:



Chodziło mi oto czemu dostałeś tyle piw a nie oto ile masz lat...



Czyli dla ciebie stosowanie gimbaza itp., itd. to oznaka ubogiego słownictwa, ale użycie już gimnazjum jest górnolotna wypowiedzią...
Kolejna sprawa skoro znasz wszystkie klasyczne powiedzenia, zwroty, teksty to co ja Cię będę pouczał... Powiem więcej poproszę jakiś klasyczny joke z 1951, a nawet niech stracę z 1952... Bo ja szczerze powiem, że wszystkiego nie wiem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie