18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kam332 2013-04-11, 15:47
kazdy normalny czlowiek to wie o czym mowil ten koles, ale widac wrzucajacy QwerTaj dopiero sie o tym dowiedzial, pewnie myslal, ze jak moda na sukces trwa ok 25 minut to tyle czasu to nagrywali i chura do domu
Zgłoś
Avatar
monto 2013-04-11, 18:13
jakies pierdolenie...
Zgłoś
Avatar
Skasik 2013-04-11, 18:13
Ten sam gość nagrał filmik "złamałem piszczel 2"
Zgłoś
Avatar
teken 2013-04-11, 18:56 2
Nie wiem o co chodzi, więc wklejam kota z naleśnikiem na głowie.

Zgłoś
Avatar
Typical Waldek 2013-04-11, 21:24
straatveger napisał/a:

Gościowi koło chuja to lata,

Tym razem nie da rady niestety zrobić 3 sekundy zajebistego gościa z kogoś kto przyszedł na imprezę (słychać muzykę) z słuchawkami w uszach i ma na głowie czapkę (a jest zamknięte pomieszczenie) Ja pierdole co za hipster i naćpany montażysta



Wycięty kawałek odnośnie montowania filmików z imprez, że dużo materiału etc. Nie było bezpośrednio do mnie, a o ogóle ludzi, którzy pojawiają się na filmach. Na głowie mam czapkę, bo często wychodziłem na fajkę, a piździło tam jak skur*ysyn (Francja, Alpy), bluzę miałem położoną obok. Poza tym to czapka, którą kumpel przywiózł mi z Maroko i jest po prostu zajebista.

A słuchawki mam, bo trzymam w ręku ZOOM'a (mikrofon) żeby słyszeć, czy słychać co się nagrywa, ale najwygodniej od razu jebać na kogoś z dupy za kilka piwek od równie smutnych ludzi, których Twój żenujący komentarz rozbawi.

Haters gonna hate.

Zgłoś
Avatar
A................h 2013-04-12, 0:21
Ten w czapce sobie myśli kiedy ten przystojniak go w końcu przerucha.
Zgłoś
Avatar
boomek7 2015-12-05, 23:00
straatveger napisał/a:

Gościowi koło chuja to lata,

Tym razem nie da rady niestety zrobić 3 sekundy zajebistego gościa z kogoś kto przyszedł na imprezę (słychać muzykę) z słuchawkami w uszach i ma na głowie czapkę (a jest zamknięte pomieszczenie) Ja pierdole co za hipster i naćpany montażysta



Człowieku wiesz dlaczego ten koles ma słuchawki hehe bo nagrywa dzwiek a słuchawki sa podłaczone do zooma;) też jestem montażysta i prawde mówi pozdrawiam;)
Zgłoś