18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Ryuk 2011-09-20, 18:10
@UP
Dobra, ja nie rozumiem, wytłumacz mi to misiek.
Zgłoś
Avatar
ZeD 2011-09-20, 18:12
@Lnkk

nie, bo kobietom to przyjemność :F
Zgłoś
Avatar
snif 2011-09-20, 18:45
koleś mówi jesteś pełny albo pusty szukasz siebie albo znalazłeś jest w tobie cisza albo hałas masz cel albo go nie masz coś cie może powstrzymać albo nie może itd itp...
Zgłoś
Avatar
Hitler 2011-09-20, 18:53
To inaczej coaching. Nowy "zawód" pojegający na odpowiednim zadawaniu pytań. Mający na celu zwiększenie motywacji osoby, zachęceniu jej do szukania rozwiązań ciężkich sytuacji, albo stwarzania okazji. Gość dobrze gada. Ale zawsze znajdą się nihiliści, którzy zhejtują wszystko.

Jeżeli ktoś zechce - usłyszy w tym głębie i się chwile nad sobą zastanowi.
Jeżeli ktoś zechce - usłyszy zjaranego czarnucha.
Jeżeli ktoś zechce - to niech wypierdala z tego portalu ze swoimi idiotycznymi komentarzami.

Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Mr Trolololo 2011-09-20, 19:08
A mi się podoba pomimo że pierdoli głupoty to i tak fajnie się tego słucha, hmm albo poprostu jestem inny
Zgłoś
Avatar
Donbass 2011-09-20, 21:19 1
Moose Elkson napisał/a:

rege"


Boże ziom zanim bd cokolwiek pisał to się naucz.

Moose Elkson napisał/a:

Takie filmiki nie dają do myślenia



zależy komu

Velture napisał/a:

Naćpany bambus pierdoli od rzeczy. Tyle w temacie. Jeśli nie oglądaliście to nie oglądajcie. stracone 4minuty.



A wyobraź sobie że jesteś takim "Gimbusem" jak to nazywasz i idz się powiesić ... tak jak wszyscy inni rasisci... a hejtujcie mnie, wyzywajcie od "gimbusów" ale i tak Haile Selassie to Król Królów Pan Panów ! i tak... jest Czarny z afryki to PAN przez duże "P" i zrobił więcej niż większość białych władców i królów. a teraz proszę o tak mocne styranie że aż mi sie konto zbanuje. O!
Zgłoś
Avatar
Moose Elkson 2011-09-20, 21:38
Cytat:

Boże ziom zanim bd cokolwiek pisał to się naucz.


Awangardową interpunkcję u pana widzę, no i to "bd" to chyba nie prowo. Zapis fonetyczny był celowy, żeby tego nie zauważyć trzeba być czarnu...

Cytat:

A wyobraź sobie że jesteś takim "Gimbusem" jak to nazywasz i idz się powiesić ... tak jak wszyscy inni rasisci... a hejtujcie mnie, wyzywajcie od "gimbusów" ale i tak Haile Selassie to Król Królów Pan Panów ! i tak... jest Czarny z afryki to PAN przez duże "P" i zrobił więcej niż większość białych władców i królów. a teraz proszę o tak mocne styranie że aż mi sie konto zbanuje. O!


...kiedyś ty się z pola bawełny urwał?

Zresztą Haile Selasie brzmi podejrzanie podobnie do "Heil(e) Silesia", co byłoby bardzo wymowne, bo Ślązacy to polskie murzynki. Przypadek? Nie sądzę.
Zgłoś
Avatar
AmnetikDXM 2011-09-21, 9:27
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Moose Elkson 2011-09-21, 21:23
Przecież to rastuchy i ich ruch jest rasistowski, bo zakładają nienawiść do białego człowieka\kultury zachodu - Babilonu. Nie mówią o tym głośno, dopóki reggae się sprzedaje, ale to powinno być chyba jasne dla każdego, kto słyszy te teksty. Tym bardziej widok białego rastucha jest żałosny i wzbudza uśmieszek politowania. Jest tyle ruchów "pokojowych" bliskich cywilizacji europejskiej, ale oczywiście fajniejsza jest ta obca, z jaraniem, durną muzyką i krzykliwym (dla nas) imidżem, bo inaczej nie potrafią zwrócić na siebie uwagi .
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2011-09-21, 22:08
velture
chuja się znasz, nawet nie umiesz dobrze dupy podetrzeć.

zmarnowane to są twoje lata życia gdybym mógł to bym jeszcze namawiał twoja matkę na aborcję, jak nie dało rady przed to może poskutkuje po narodzinach
Zgłoś
Avatar
AmnetikDXM 2011-09-22, 13:08
Moose Elkson, o czym Ty mówisz?
pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_Rastafari
pl.wikipedia.org/wiki/Marcus_Garvey

o stary, jak istnieją tacy ludzie jak Ty to masakra, współczuję światu, wbijasz na sadola, i pierdolisz jakąś ściemę, a ciemna masa w to wierzy i wystawia wirtualne piwka takim frajerom, którzy sieją "swoją edukację" w każdej dziedzinie na każdy temat, płoń pedale
Zgłoś