18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne


Cały temat jest dosyć ciekawy, przybliżę trochę fabułę tego filmu.
Otóż zaczynając od tyłu chodzi o to, jak robią nas za przeproszeniem w [słowo niecenzuralne usunięte przez administratora] co do tego jak wygląda księżyc, jego powierzchnia.
Zdjęcia z lądowań, zdjęcia z sond, nawet zdjęcia/filmy z teleskopów pokazują nam nieprawdę. Wszystko jest zmanipulowane, po to byśmy nie zobaczyli to co tam naprawdę jest (nie będę zdradzać fabuły).
Jeśli ten film chociaż w połowie jest prawdą jest niezmiernie przerażające do jakich rozmiarów jesteśmy robieni w (kolejne niecenzuralne słowo).
Nigdy osobiście nie byłem przekonany co do jakichkolwiek teorii spiskowych. Faceci w czerni, zamach na Kennedyego , czy Wtc.
Jednak w ostatnim czasie zacząłem zauważać pewne prawidłowości i jawne ogłupianie ludzi, już nawet nie przez władze, czy media. Oglądając kilka seriali paradokumentalnych (chyba nie muszę mówić o co kaman) widać jak to ryje beret, na początku myślałem, że to zwykły badziew taki jak telenowele. Ale to jest tak głupie, że chyba jawnie ma ogłupiać ludzi by nie widzieli tego co się dzieje naprawdę. Zamknęli się w domach i byli święcie przekonani, że tak ma być, że jest cudownie. Jest dokładnie tak jak mówią media, a rząd tworzy z państwa po prostu sielankę. Jednak nie jest tak, przynajmniej jeszcze, są ludzie którzy trzeźwo myślą i nie dają się wciągnąć w tą otchłań wypranych mózgów. Może to trochę przerażające, bo na co dzień nic takiego nie idzie zauważyć, ale chyba to tylko pozory. Całe to NWO, globalne spiski na szczeblu rządowym po obejrzeniu tego filmu mają jakieś podwaliny. Prawa człowieka o których tyle się mówi, czyżby one byłe tak brutalnie gwałcone przez dwulicowość już nie rządów, ale ludzi którzy tym wszystkim sterują?
Polecam film, bo mimo wszystko zmusza do myślenia, zmusza do refleksji nad tym jak nasze życie pośrednio wygląda. Pokazuje tylko szczyt góry lodowej, jakże spektakularne.
Zgłoś
Avatar
Byczys 2013-10-11, 13:36 5
Co ty pierdolisz? Ale bełkot, mam nadzieję, że to ktoś usunie. Człowieku, czerpiesz swoją edukację z filmików o reptilianach na jutubie? Szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
Sothoth 2013-10-11, 13:45 3
Trailer jakos wyjatkowo nie zacheca. Traktowalbym to raczej w kategoriach fantasy. Duzo amerykanskiego BSu i nic wiecej. Ale moze w wolnej chwili obejrze calosc. Wstawka calkiem niezla.

Zgłoś
Avatar
riddick1773 2013-10-11, 14:27 1
Cytat:

Co ty pierdolisz? Ale bełkot, mam nadzieję, że to ktoś usunie. Człowieku, czerpiesz swoją edukację z filmików o reptilianach na jutubie? Szkoda gadać.


nie kumasz w ogóle o co chodzi, jakaś żenada

@ Byczys jacy reptilianie? Co Ty pierdolisz, złe wnioski wyciągasz, nie oglądaj takich filmików na "jutubie" bo twój stan się pogarsza buraku
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-10-11, 20:31 2
film tak samo prawdziwy jak filmy davida icka i alexa jonesa celowo z małej litery bo te downy nie zasługują za swoje pierdolenie nawet na odrobinę szacunku [ bez obrazy dla downów ]

riddick1773 i tobie podobni skończcie się już ośmieszać kurwa bo to żenada w chuj
Zgłoś
Avatar
vredes 2013-10-11, 20:40
fajny filmik ^^
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-10-11, 23:53 1
@Byczys i Kaktuz
Skoro takie tematy was nie interesują, to po co je oglądacie? I co więcej - po co wchodzicie w komentarze i włączacie się do dyskusji?
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-12, 13:22
Przez takie jakże dojrzałe językowo wstawki nic dziwnego, że teorie kosmo-spiskowe wzbudzają śmiech.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-10-12, 13:30 2
up
to jest taka proba usprawiedliwienia swojej slepej wiary w to jak jest nam przedstawione zycie na tej planecie (oraz poza nia). slepej wiary i posłuszenstwa, wspisania sie w schemat zycia. oni wiedza, ze cos jest nie tak, ale wola milczec bo tak jest wygodniej, wolą oszukać swój umysł i być szczęśliwym. Może i ma to sens bo prawdopodobnie, tak jak ja, są zwykłymi szarakami, którzy nie mają żadnego wpływu na to co dzieje się na planecie i ta ślepa wiara daje im jakieś poczucie bezpieczeństwa. Jest tylko jedno "ale". Nigdy nic się nie zmieni, jeśli my szarzy ludzie będziemy sami siebie oszukiwać. Bo nie zmieni tego nikt, jeśli będzie sam (jak skończył kennedy?). Doskonale wiem, ze nie mam takiej charyzmy by pociagnac za sobą tłum i zrobic rewolucje, ale chętnie stanę u boku tego, kto taka charyzmę ma. Dlatego właśnie do samego końca będe człowiekiem z wątpliwościami i może będzie żyło mi się gorzej, ale nigdy nie pożałuje tego kim jestem.

w odpowiedzi na pytanie "ant1984". swoją drogą nick wziąłeś od ksiązki Orwella, czy data urodzenia?
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-12, 18:09 1
up
Amen. Wypatruj inwazji kosmitów, gdy niebezpieczeństwo idzie z realną ziemską inwazją różowo-czerwonych niszczycieli cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-10-12, 22:34
Ja pierdolę, co za chujnia z grzybnią !!! Kto w ogóle pisze taki bełkot !!!
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-10-12, 23:18
@Piti1234555
Rok urodzenia.
Zgłoś
Avatar
FreakyOmen 2013-10-13, 4:23
@riddick1773 Wiesz może czy moża gdzieś ten filmik śćiągnąć za free? Napisz pm. Dzięki z góry!
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-10-13, 11:44
@up
Sam szukałem na wszystkie znane mi sposoby.
Tam gdzie był, został usunięty. A same wyniki wyszukiwania w google zostały zaśmiecone dodatkowymi wynikami typu: "bad moon rising", "dark moon rising", "black moon rising", "dead moon rising", "blood moon rising", "blue moon rising" i "science moon rising".
Może gdzieś jest, ale jest również cenzura w google - niektórych rzeczy w ogóle nie wyświetla w wynikach wyszukiwania. Również takich rzeczy, jak leki/zioła, które po prostu są skuteczne w leczeniu wielu (w tym ciężkich) przypadłości. Dopiero jak wejdziesz osobiście w daną stronę, to to znajdziesz. Potwierdzam własnym doświadczeniem.

Edit.
A nie, jednak jest
TUTAJ
Zgłoś
Avatar
babubabu89 2013-10-15, 0:48
@And1984 już pobieram. Zobaczymy co to.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie