18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Moosh
~Velture • 2018-02-13, 7:55
Bo żarcie się je a nie chwali w necie fociami tego co za kilka godzin i tak wyjdzie z drugiej strony.

Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-02-13, 9:00 28
zjebana moda z tymi zdjęciami żarcia
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-02-13, 9:07 94
nowynick napisał/a:

zjebana moda z tymi zdjęciami żarcia


Zjebana moda że w ogóle stroją to żarcie jak by miało finalnie na bal trafić, a nie do klopa. Im bardziej chujowa kucharka i zjebane żarcie, tym bardziej wystrojone.

Zgłoś
Avatar
Oponka 2018-02-13, 10:05 21
autor filmu musi mieć niezły przebieg dupy skoro umówił się z tymi wszystkimi osobami na randkę
Zgłoś
Avatar
Slatojesos 2018-02-13, 10:43 7
Z dnia na dzień Sadol podupada a szkoda
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2018-02-13, 11:31 12
Prawie się popłakali bo zdjęcia dobrego nie zrobili..
Zgłoś
Avatar
qwe1994 2018-02-13, 13:06 6
Ludzie, mi nie przeszkadza, że kucharz próbuje robić z dania dzieło sztuki bo ludzi mózg również delektuje się jedzeniem oczyma, ale niech to zostanie właśnie dla twych oczu, a robienie temu zdjęciu nie ma dla mnie najmniejszego sensu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-02-13, 13:55 6
qwe1994 napisał/a:

Ludzie, mi nie przeszkadza, że kucharz próbuje robić z dania dzieło sztuki bo ludzi mózg również delektuje się jedzeniem oczyma, ale niech to zostanie właśnie dla twych oczu, a robienie temu zdjęciu nie ma dla mnie najmniejszego sensu.


Działo sztuki z ziemniaka i kawałka zwierzęcego ścierwa?? Daj że spokój, i tak nim raczej nie będzie. Finalnie będzie klockiem. No chyba że z tego klocka coś jeszcze wyrzeźbisz.
Jedzenie oczami, polega na tym że widzisz potrawę którą lubisz, najczęściej zresztą z dzieciństwa.
Do przesady przystrojona i tuningowana potrawa lub kobieta, sprawi jedno... rano będziesz rzygał.
Z drugiej strony, niech sobie każdy robi co chce. Tak więc masz, jedz oczami. Jak się dobrze wpatrzysz to i kakaowe powinno zapiec:

Zgłoś
Avatar
Vis_PL 2018-02-13, 16:03 1
Wy sadolowe prostaki jedzące pomyje z koryta, aż żal czytać wasze komentarze.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2018-02-13, 16:31 19
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2018-02-13, 17:33
A ja wolę jeść takie przystrojone. Jak jem parówkę z biedry, to dorysowuję keczupem uśmiech.

janlew napisał/a:


Zjebana moda że w ogóle stroją to żarcie jak by miało finalnie na bal trafić, a nie do klopa. Im bardziej chujowa kucharka i zjebane żarcie, tym bardziej wystrojone.

Obrazek


Co Ty wiesz o obiedzie? Ziemniaki niedogotowane (widać po kolorze w środku), kotlet smażony na oleju, zamiast smalcu, w dodatku panierowany w najtańszej bułce tartej z marketu. Koperek z torebki jakby to był jakiś problem kupić świeży, albo wyciągać szczyptę mrożonego, mizeria wygląda jakby ktoś tam rzygnął - rozwodnione i do tego zleżałe ogórki.
Zgłoś
Avatar
b0r000 2018-02-13, 18:25
janlew napisał/a:


Zjebana moda że w ogóle stroją to żarcie jak by miało finalnie na bal trafić, a nie do klopa. Im bardziej chujowa kucharka i zjebane żarcie, tym bardziej wystrojone.

Obrazek



Popieram
Najlepsze jedzeni na mieście zawsze mam w barze mlecznym (jak ktoś zajedzie do Szczecina to polecam bar mleczny turysta)
Można się porządnie najeść i jest smaczne bez zbędnego pierdolenia się z ekspozycją.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-13, 18:37 4
Vis_PL napisał/a:

Wy sadolowe prostaki jedzące pomyje z koryta, aż żal czytać wasze komentarze.


Daj linka do swojego instagrama bo pewnie sporą kolekcję musisz mieć skoro tak dupsko ciebie zabolało.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-02-13, 19:41
Poważnie, temu kto spierdoli żarcie takim zjebom, funduję funduję piwko,
a kobietom piwko i kolację
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2018-02-13, 22:49 2
Tarab85 napisał/a:

Co Ty wiesz o obiedzie? Ziemniaki niedogotowane (widać po kolorze w środku), kotlet smażony na oleju, zamiast smalcu, w dodatku panierowany w najtańszej bułce tartej z marketu. Koperek z torebki jakby to był jakiś problem kupić świeży, albo wyciągać szczyptę mrożonego, mizeria wygląda jakby ktoś tam rzygnął - rozwodnione i do tego zleżałe ogórki.


A skąd ty możesz wiedzieć jak było robione jedzenie ze zdjęcia? Równie dobrze ktoś mógł się spuścić do twojej mizerii, a ty wpierdalasz ją aż ci się uszy trzęsą i jesteś taki dumny, bo masz kolejne zdjęcie na insta do kolekcji.
Zgłoś