18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
znalazłem sobie fajny artykuł:
link

ciekawsze fragmenty:
Cytat:

Taki na przykład Marcin Mikołaj Radziwiłł, krajczy litewski, założył sobie hodowlę małoletnich dziwek, które łapał po wsiach lub kupował od rodziców. Trzymał te nieszczęsne dzieci w zamknięciu i cierpliwie czekał aż dojrzeją płciowo, aby je wówczas skonsumować. Aby żona i dzieci własne mu w tym nie przeszkadzały, zamknął je w drugim skrzydle pałacu i głodził w nadziei, że rozstaną się z tym światem długo przed nim.


Cytat:

Mikołaj Potocki, starosta kaniowski, utrzymywał w wieku 70 lat wielki harem w swoich dobrach, a jak mieszkające tam kobiety zaczynały się starzeć, kazał im włazić na drzewa, zadzierać spódnice i strzelał do tych wypiętych pośladków ze śrutówki. Śmiechom i zabawom nie było końca, szczególnie jeśli ciężkie i niemrawe kobiety spadały z drzew z krzykiem.



o tym mnie w szkole nie uczono
a na historii mówią tylko o patriotyzmie, że nasza pobożna ojczyzna jest mesjaszem europy i inne propagandowe pierdoły.
Zgłoś
Avatar
Issander 2009-12-28, 15:44
a ja mam jedno i drugie. bo nauczyciel zajęcia prowadzić potrafi, anegdotek dużo zna, a prawicowy jest, że szkoda gadać :/
Zgłoś
Avatar
vass 2009-12-28, 16:37
A mówią, że dzisiaj zepsucie i wyuzdanie. Kiedyś było jeszcze gorzej
Zgłoś
Avatar
Bonzdriver 2009-12-28, 17:12 3
Issander napisał/a:

a ja mam jedno i drugie. bo nauczyciel zajęcia prowadzić potrafi, anegdotek dużo zna, a prawicowy jest, że szkoda gadać :/


a gdyby byl lewicowy to bylby spoko?
a te historyjki to nie sa jakies ewenementy
Zgłoś
Avatar
Issander 2009-12-28, 21:24
nie to miałem na myśli w Polsce i lewica, i prawica są do dupy, bo nigdzie nie ma prawdziwych liberałów, tylko jako-taką namiastkę w UPR... a wracając do tematu: miałem na myśli, że często jego anegdotki nie są ciekawe, tylko żałośnie antygejowskie, antyfeministyczne, czy prokatolickie.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2009-12-29, 0:09 3
Cytat:

tylko żałośnie antygejowskie, antyfeministyczne


Czyli krótko mówiąc - ZAJEBISTE!
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-06-19, 8:08
(Mikołaj Potocki, starosta kaniowski, utrzymywał w wieku 70 lat wielki harem w swoich dobrach, a jak mieszkające tam kobiety zaczynały się starzeć, kazał im włazić na drzewa, zadzierać spódnice i strzelał do tych wypiętych pośladków ze śrutówki. Śmiechom i zabawom nie było końca, szczególnie jeśli ciężkie i niemrawe kobiety spadały z drzew z krzykiem.)

Jakby jemu śrutem ostrzelano dupsko, też by wyjebał z drzewa i darł mordę, aż miło.
Zgłoś