18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................n 2020-10-31, 14:16 6
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



Dwa tygodnie debatowali turbolemmingu, a decyzja zapadła na konferencji Kłameusza wczoraj czy przedwczoraj. Mi za to twoich starych żal ,że z pojebem muszą się użerać
Zgłoś
Avatar
voodoo_16 2020-10-31, 14:20 1
a wez wypierdol i juz
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-10-31, 14:20 10
lord_kilburn napisał/a:

Jestem ciekaw ile przez te wszystkie lata podatku odprowadzili przez te wszystkie lata



Następny turbolemming, tępa pało, przy zakupie kwiatów i zniczy płacisz podatek, pierwszy raz, drugi raz płacisz podatek za miejsce do targowania i trzeci raz kiedy prowadzisz kasę fiskalną (ludzie ,którzy głównie z tego się utrzymują na większą skalę), więc zamknij ten głupi pysk i idż daj Klameuszowi na tacę za to ,że deszcz pada. Tfuu! Jebać prądem tępych turbolemingów!
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2020-10-31, 14:20 1
Jakby ogłosili zamknięcie 2 tygodnie temu, to byłby płacz tych co hoduja te chryzantemy. Życie, znicze się nie marnują, kwiatki będzie trzeba wyrzucić. Zaryzykowali i się tym razem nie opłaciło. Nie siedząc w ogóle w tym biznesie byłbym zaskoczony jakby nie zamknęli cmentarzy, po tym co się dzieje ostatnio. Tutaj po prostu albo jesteś bystry i zdążysz kupic/sprzedać, ryzykujesz i albo wygrywasz albo przegrywasz. Nie ma co płakać i lamentowac, nie tylko oni są stratni w tej całej sytuacji. Ogólnie nie popieram głupoty, rynek i sytuację trzeba albo znać, albo ja poznać na potrzeby biznesu.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-10-31, 14:22 5
tidies napisał/a:

Nie wiem ile trzeba mieć IQ aby już dużo wcześniej nie domyślać się, że cmentarze będą zamknięte w obliczu powszechnej pandemii i zamykania wszystkiego oraz trzymania dystansu społecznego aby wirus się nie przenosił. Chyba trzeba mieć wynik jedno cyfrowy i poniżej 0 aby nie wiedzieć, że co roku spotykają się rodziny na cmentarzach, stoi masa ludzi jedni obok drugich.
Wystarczyło trochę pomyśleć, ale handlarze mają w oczach tylko zysk. Nic nie obchodzi ich obecna sytuacja, a wina jest tylko po ich stronie że żyli przez kilka ładnych miesięcy w świadomości, że ludzie jak co roku spotkają się na cmentarzach na pogaduchy.



Ktoś ma możliwość zarobku to zarabia ma siedzieć w domu i żreć tynk? Gdyby ogłosili 2 tygodnie temu, że będzie zamknięte to ludzie by od 2 tyg chodzili po cmentarzach, nie było by tłoku, handlarze by się wysprzedali i problem z głowy, ale skoro rządzący mają chuja zamiast mózgu to nie umieją nic kurwa rozsądnie przeprowadzić a teraz skończy się to tak, że handlowcy będą wykazywać straty PiS im sypnie kasy na zwrot a koniec końców każdy z nas za to zapłaci w podatkach tyle, że dwa razy więcej i wbrew swojej woli.

Opierać biznes na domysłach to możesz sobie w simsach, bo takim tokiem rozumowania to nic nie opłaca się zaczynać.

O już jest info, że będą skupować kwiatki od handlarzy a później zapewne je wypierdolą do śmietnika i tak jak mówiłem z podatków za to wszyscy zapłacimy, bo ta kurwa banda debili nie umie nic zaplanować tydzień w przód.
Cytat:

Terenowe oddziały ARiMR i KOWR odkupią od producentów i sprzedawców kwiaty i rośliny, które byłby sprzedawane w tych dniach przed cmentarzami” - poinformował premier Mateusz Morawiecki.

Zgłoś
Avatar
mama890 2020-10-31, 14:28
a paragon ta płacząca baba by wystawiła? to odkupię
Zgłoś
Avatar
AhTenAndy 2020-10-31, 14:29 3
Ja wiem że na sadolu był zawsze niski poziom tak kultury jak i elokwencji...ale kurwa to co tutaj się dziś dzieje to jest jest absultne dno dna. Grupa skrajnych debili próbująca wkazać swoją wyższość nad innymi - Quo vadis societas...
Zgłoś
Avatar
mr-dupa 2020-10-31, 14:30 2
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



Taaa Ci janusze biznesu to normalni przedsiębiorcy którzy wrzucają do tego worka zwanym budżetem.
Jak chcesz coś pierdolic bez sensu to się dwa razy zastanów.
Zgłoś
Avatar
ytrewqqwerty 2020-10-31, 14:40 5
vvariat napisał/a:

janusze biznesu postanowili ubić interes życia



Ale ty wiesz moze ze taki kwiatek to nie rosnie 2 tyg? Jak nie to zapraszam na lekcje biologii do podstawowki. Innym tez by sie przydało nadrobić te lekcje o rozmnażaniu w kontekscie aborcji, bo to co sie czyta teraz to az rece opadaja.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-10-31, 14:43 2
ogłosili zamknięcie w piatek, bo gdyby ogłosili je tydzień wczesniej, to w czwartek i piatek mielibyśmy tłumy na cmentarzach jak normalnie w weekend listopadowy. a tak z zaskoczenia nie ma kumulacji. Czekam na protesty straganiarzy i specjalne wydanie faktów na ten temat... zaraz po poradniku ograniczać coronavirusa
Zgłoś
Avatar
maly-boy 2020-10-31, 14:48
Całe życie sprzedawali ciemnemu i głupiemu narodowi świeczki i kwiatki, bo plebs uważał że dzięki tym bibelotom pomogą komuś ? Człowiek nie ma żadnej duszy a kwiatki i zdrowaśki nikomu nie pomogą jest to tylko idiotyczny wymysł katolików. Przycmentarni handlowcy poili się ogromem pieniędzy żerując na starych i durnych babkach, w końcu los się odwrócił. Mi was wcale nie szkoda. A tak na marginesie jak ksiądz się do Was zwróci drodzy Parafianie to dajcie mu od razu w ryja. Jak przeczytacie i zrozumiecie określenie parafianin to zrozumiecie
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-10-31, 14:54 1
Ja mam jedną serdeczną prośbę do wszystkich wkurwionych, zupełnie jak oburzony kierowca zatrzymany na pasach - skoro jesteście wszyscy tacy wkurwieni to wyjdźcie na te ulice, ale wyjdźcie przeszkadzać pisiorom, a nie pozostałym ludziom, którzy i tak już mają przez pis dostatecznie przepierdolone.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-31, 14:55 1
maly-boy napisał/a:

jak ksiądz się do Was zwróci drodzy Parafianie to dajcie mu od razu w ryja



Człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, tępak, idiota
Zgłoś
Avatar
konradkonradkonrad 2020-10-31, 14:55
"nie zarobimy miliona pln na głupich polakach więc protestujmy" no xd
Zgłoś
Avatar
notak 2020-10-31, 15:07 2
głest napisał/a:

Polska... maj 2020... dzienna liczba chorych: 300 osób. Opozycja grzmi: .
Polska... październik 2020... dzienna liczba to już ponad 20 000... Ale co słyszymy z tej samej strony sceny polityczne j co poprzednio?
A zarazem wielotysięczne tłumy wbrew rozsądkowi testują możliwości replikacji i mutacji wirusa SARS-CoV-2
I czytam sobie wypowiedź jednej z lewicowych aktywistek: "
Absolutnie nie jestem zwolennikiem obecnej władzy... ale osobą ceniącą logikę i racjonalizm... którego tu , za chuja, nie widzę...

No co?... czyż nie logiczne?...



dawno nie czytałem tak fajnego podsumowania obecnej sytuacji, piwko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie