18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-23, 17:17
Morderca na drodze
B................n • 2015-08-06, 18:51
Motopizda przekraczająca prędkość zabija pieszego przechodzącego przez jezdnię. Ofiarą mordercy była 61 letnia kobieta. Morderca skończył z połamanymi kośćmi.

Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-06, 19:41 2
Loq14,

Przeczytaj jeszcze raz ten artykuł który wysłałem. Polski ustawodawca stwierdził, że można przejść przez skrzyżowanie. Poza tym motopizda nie sygnalizowała zamiaru skrętu tylko leciał przed siebie. Ewidentnie jego wina i on powinien zdechnąć.
Zgłoś
Avatar
rumcajs7893 2015-08-06, 20:03 4
motopizda piekne okreslenie ^^
Zgłoś
Avatar
Essent 2015-08-06, 20:34 6
A widzicie gdzieś tam pasy dla pieszych ??Bo ja nihuja
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2015-08-06, 20:59 4
Winna baba bez dwóch zdań. Ale zastanawiam się jak bardzo trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego żeby zapieprzać ile się da ZWŁASZCZA w mieście.
Zgłoś
Avatar
Nenek_ 2015-08-06, 21:04 6
Ludzie!
To jest jakieś miasto, tak? Czepiacie się tego, że kto by jeździł non stop 40km/h....
Ale właśnie czy na pasach czy nie na pasach ludzie przechodzą przez ulicę. Ludzie w średnim wieku, starsi czy dzieci. Często właśnie jak ta babuszka spieszą się aby zdążyć przed innym autem. I przed obydwoma by zdążyła ale w tej sytuacji to właśnie wiele mniejszego od samochodu motocykla nie zauważyła...
I bach
Babka trup a koleś do końca życia ma świadomość że zabił człowieka
Wniosek?
Piesi-pilnować się jak cholera na drodze bo to wy nie macie szans w zetknięciu z maszyną
Kierowcy motocykli/aut-pilnować się a szczególnie w miejscach gdzie kręcą się ludzie. Troche mniej brawury i większej ostrożności nie zaszkodzi

Życiowo jak cholera
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-08-06, 22:08 3
Jebani eksperci z was. Oświecę was i pierdolnę terminem którego wasze łby nie ogarniają: oboje są współwinni.

To tak samo jak jedziesz wąską drogą i pierdolniesz się lusterkami z innym. Policja ci przyjedzie i dojebie ,że współwina i chuj.

Tutaj tak samo. Ona wyleciała ale on zapierdalał w chuj (i nie pierdolić mi tutaj ,że nie zapierdalał bo jak on nie miał ponad stówki to ja chyba kurwa jestem zakonnicą).

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2015-08-06, 22:15 1
Velture napisał/a:

jestem zakonnicą).



Prostakiem na pewno.

W tym przypadku nie ma współwiny. Nie było tam przejścia dla pieszych a baba wtargnęła na drogę. Motocyklista może co najwyżej dostać mandat za przekroczenie prędkości i nic więcej.
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2015-08-06, 22:58 1
~BlackSn
Polecał maść na ból dupy, ewentualnie rusz dupe od komputer a może kopiąc doły zarobisz na motocykl.

______________

100% kiełbasy
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-06, 23:28 4
kreatywnakrowa napisał/a:

~BlackSn
Polecał maść na ból dupy, ewentualnie rusz dupe od komputer a może kopiąc doły zarobisz na motocykl.



Ale ja nie chcę motocykla. To pojazd dla spierdolonych ludzi, którzy myślą, że jak wsiadają na to, to są bogami i każdy ma klękać przed nimi.
Zgłoś
Avatar
blizzarder 2015-08-07, 1:26
Kurwa. Mać. Nie dość, że baba BIEGNIE, co jest niedozwolone nawet na przejściu dla pieszych, to baba leci na przełaj, w miejscu niedozwolonym. Sprawa ma się tak - gościu na motocyklu jechał za szybko, natomiast kurwy na jezdni w ogóle nie powinno być. To tak jak z sędzią w piłce nożnej. Traktuje się go jak powietrze, nawet jeśli piłka w niego trafi i zmieni kierunek lotu, to gra toczy się dalej. Niech rodzina tej kurwy płaci motocykliście odszkodowanie do końca życia
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-08-07, 1:30 1
Na zebry babciu, na zebry!

Na zebry babciu, na zebry

To po kiego grzyba, przechodzi przez jezdnie w nieodpowiednim miejscu?
Zgłoś
Avatar
KOLABORACJONISTA 2015-08-07, 1:39 1
A wyjaśnijcie mi proszę jedno: czy jakby pod tą babą byłyby pasy to czy to by cokolwiek zmieniło? Przecież w Polsce też się nie zwalnia przed przejściem nie-przy-skrzyżowaniu, a baba już przeszła/przebiegła już jeden pusty pas - więc w przypadku pasów pojazd i tak musiałby się zatrzymać.

Ach ci obrońcy uciśnionych, jeżdżących szybko a bezpiecznie: nie ma pasów: wina baby, bo biega po ulicy w absolutnie zakazanym miejscu; są pasy: wina baby bo nie patrzyła w lusterko/biegała/pełzała/bo głosowała na PO.

blizzarder napisał/a:

Kurwa. Mać. Nie dość, że baba BIEGNIE, co jest niedozwolone nawet na przejściu dla pieszych

Oooo, to bieganie jest niedozwolone? No tak, państwo opresyjne...
Zgłoś
Avatar
manfred2539 2015-08-07, 1:58
Pod prawie każdym filmem z moto widzę jak pierdolony idiota BlckSn ciśnie po motocyklistach, jak niedojebanym trzeba być żeby nie być w stanie zrozumieć że motocykliści to też ludzi i nie wszyscy z nich to debile.

______________

dafaq
Zgłoś
Avatar
tomex1717 2015-08-07, 1:59 2
Niedopierdolenie umysłowe sięga zenitu. Głupia pizda wbiega na ulice nie upewniając się czy może. Kara przychodzi szybko. Nie będę jeździł po mieście 20 km/h bo jakaś pizda myśli że może wszystko. To nie pieszy jest zagrożeniem dla pojazdów tylko pojazd dla pieszego. Dlatego zawsze sie upewniam 2x zanim wleze na asfalt.
Zgłoś
Avatar
kambodia66 2015-08-07, 2:11 3
Jeśli posiłkujesz się przepisami to proszę bardzo:
Ustawa prawo o ruchu drogowym
Art. 13.

1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność...
..
3. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, o którym mowa w ust. 2, jest dozwolone tylko pod warunkiem, że nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub utrudnienia ruchu pojazdów. Pieszy jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdom i do przeciwległej krawędzi jezdni iść drogą najkrótszą, prostopadle do osi jezdni.

Zwracam szczególną uwagę na sformułowania "zobowiązany ustąpić pierwszeństwa" i "iść"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów