18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Mordobicie w banderlandzie
POLTERGAIST • 2024-06-11, 22:22
hycle vs pavuloniarze vs cywile



ukryta treść
[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2024-06-11, 22:55 ]
Pełna wersja i kontekst

Cytat:

W Odessie doszło do bijatyki w której uczestniczyli funkcjonariusze TCK (Regionalne Centrum Rekrutacji) , pracownicy pogotowia ratunkowego oraz cywile. Medycy twierdzą że jeden z nich zgłosił się do "komendy uzupełnień" w celu korekty danych, a następnie został podstępnie zatrzymany siła w celu wcielenia do wojska. Udało mu się natomiast powiadomić kolegów z pracy którzy przybyli z odsieczą. Oficjalny komunikat TCK głosi iż "mobilna grupa sprawdzała dokumenty obywateli, jeden z nich odmówił, a następnie pojawił się ambulans i ludzie w ubraniach medycznych" oraz "przybyłe osoby chciały pomóc obywatelowi w uniknięciu służby wojskowej". ( źródło: twitter.com/KrukuOne/status/1800612674436264022 )



Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 10:27
POLTERGAIST napisał/a:

Jest kolejny obrońca banderowskich parchów. Wypluj kacapską spermę z pyska, bo bulgoczesz, miłośniku wschodniej dziczy.


Wytrzeźwiej i wydoroślej. Twoją agresja jest oznaką słabości, strachu iwcale nie jesteś lepszy od Ukraińców i ruskiej dziczy. Nie przelewaj swoich niepowodzeń i żalów w tak prostacki sposób.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-06-12, 11:23 3
a propos wcieleń do wojska - tak się zastanawiam, co z piłkarzami. Zełeński tak się pruje, że ma mało ludzi, a zdrowi, młodzi mężczyźnie uganiają się za świńskim pęcherzem obciągniętym krowią skórą. Za chwilę dwudziestu paru chłopa w wieku poborowym będzie się bawić w piłkę nożną w Niemczech. Do tego dochodzi sztab kilkudziesięciu ludzi do obsługi medycznej, psychologicznej i trenerskiej.
Wystarczy wysłać ludzi w WKU na stadion do Berlina i przywleką setkę młodych, sprawnych mężczyzn. W końcu na coś przydadzą się narodowi.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 11:49 1
Driver19cm napisał/a:

Te ruskie trolle stały się agresywne jakieś
srajtergaist, towarzyszu na spokojnie. Wojnę i tak przegracie. Bedziecie kolejne 100 lat srać za stodoła



a wiesz gdzie mam to co u was na upadlinie onuco się dzieje i kto w tej wojence dwóch dzikich kraików wygra? domyśl się ukropku

[ Dodano 2024-06-12, 11:55 ]
baronturbina napisał/a:

Wytrzeźwiej i wydoroślej. Twoją agresja jest oznaką słabości, strachu iwcale nie jesteś lepszy od Ukraińców i ruskiej dziczy. Nie przelewaj swoich niepowodzeń i żalów w tak prostacki sposób.



agresja? nie ty parchu przylazłes skamlac w obronie swych banderowskich braci wyzywając mnie od komuchów? zawsze jak coś ktos wrzuvci na patusów z upadliny znajdzie się kilku banderolubnych kacapów przychodzących skamlac w ich obronie, zawsze, jesteś jednym z nich kabanie z upadliny.
Zgłoś
Avatar
Tomassini 2024-06-12, 12:16 3
Ukry i te ich pedalskie torebeczki.
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2024-06-12, 12:41
ale tam bomby latajo
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 13:11 1
POLTERGAIST napisał/a:

a wiesz gdzie mam to co u was na upadlinie onuco się dzieje i kto w tej wojence dwóch dzikich kraików wygra? domyśl się ukropku
agresja? nie ty parchu przylazłes skamlac w obronie swych banderowskich braci wyzywając mnie od komuchów? zawsze jak coś ktos wrzuvci na patusów z upadliny znajdzie się kilku banderolubnych kacapów przychodzących skamlac w ich obronie, zawsze, jesteś jednym z nich kabanie z upadliny.


Jeśli chcesz ze mną pisać pisz po polsku! A ja mam się inaczej do ciebie zwracać skoro zachowaniem i tonem jesteś ograniczonym komunistą? Ty zalatujesz banderą i analfabetyzmem. W twoich wypowiedziach jest masa agresji i złości. Masz poważny problem ze sobą i nie ukryjesz tego że, jesteś słaby oraz niedowartościowany. Obrażasz innych bo sam siebie uważasz za śmiecia i sztucznie tym regulujesz sobie emocje. Pomyśl nad terapią odwykową bo wychodzą z ciebie nietrzeźwe myśli.
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2024-06-12, 15:06
Łysy co mu wyjebal haha dobrze jebac tych nieudacznikow ratowników medycznych.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 18:24
baronturbina napisał/a:

Jeśli chcesz ze mną pisać pisz po polsku! A ja mam się inaczej do ciebie zwracać skoro zachowaniem i tonem jesteś ograniczonym komunistą? Ty zalatujesz banderą i analfabetyzmem. W twoich wypowiedziach jest masa agresji i złości. Masz poważny problem ze sobą i nie ukryjesz tego że, jesteś słaby oraz niedowartościowany. Obrażasz innych bo sam siebie uważasz za śmiecia i sztucznie tym regulujesz sobie emocje. Pomyśl nad terapią odwykową bo wychodzą z ciebie nietrzeźwe myśli.



bronisz patusów z upadliny, więc jesteś takim samym patusem jak oni, to jak się do ciebie zwracać kacapie upaiński?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 18:44
POLTERGAIST napisał/a:

bronisz patusów z upadliny, więc jesteś takim samym patusem jak oni, to jak się do ciebie zwracać kacapie upaiński?


Ale mimo to potrafisz po polsku pisać? Nikogo nie bronię tylko gardzę prostakami i analfabetami jak ty. To jak się wypowiadasz i jak piszesz to patologia intelektualna. Nienawiść a do tego luki w edukacji (szczególnie w języku ojczystym) dają obraz twojej słabej osoby. Zachowujesz się identycznie Ukraińcy i Rosjanie razem wzięci… więc do tego jesteś hipokrytą.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 19:02
baronturbina napisał/a:

Ale mimo to potrafisz po polsku pisać? Nikogo nie bronię tylko gardzę prostakami i analfabetami jak ty. To jak się wypowiadasz i jak piszesz to patologia intelektualna. Nienawiść a do tego luki w edukacji (szczególnie w języku ojczystym) dają obraz twojej słabej osoby. Zachowujesz się identycznie Ukraińcy i Rosjanie razem wzięci… więc do tego jesteś hipokrytą.



oczywiście ukropski ynteligencie, przylazłeś skamlać nie dlatego, że liżesz banderowskie jaja i bronisz tych wschodnich dzikusów nazywając każdego komuchem kto wrzuci coś na tę dzicz na sadistica a dlatego, że widzisz u mnie braki w edykacji xd, nie rozśmieszaj mnie ukropski kacapku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 20:54
POLTERGAIST napisał/a:

oczywiście ukropski ynteligencie, przylazłeś skamlać nie dlatego, że liżesz banderowskie jaja i bronisz tych wschodnich dzikusów nazywając każdego komuchem kto wrzuci coś na tę dzicz na sadistica a dlatego, że widzisz u mnie braki w edykacji xd, nie rozśmieszaj mnie ukropski kacapku.



Ty pierdolony analfabeto tego co napisałeś nie da się czytać!!! Naucz się pisać po polsku jak chcesz być minimalnie postrzegany jako Polak. Ruscy nie mieli nikogo lepszego niż Ty. Kurwa Lajkę by z orbity ściągnęli i przed komputerem postawili a by pisała sensowniej niż ty. Debilu daj to co pisałem przeczytać mamie, tacie, albo nie…. lepiej pokaż to jakiemuś Polakowi, co minimum cztery klasy podstawówki skończył.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 21:01
baronturbina napisał/a:

Ty pierdolony analfabeto tego co napisałeś nie da się czytać!!! Naucz się pisać po polsku jak chcesz być minimalnie postrzegany jako Polak. Ruscy nie mieli nikogo lepszego niż Ty. Kurwa Lajkę by z orbity ściągnęli i przed komputerem postawili a by pisała sensowniej niż ty. Debilu daj to co pisałem przeczytać mamie, tacie, albo nie…. lepiej pokaż to jakiemuś Polakowi, co minimum cztery klasy podstawówki skończył.



hahah, i wylazła ci słoma z butów bandersynu, ale tak to jest jak żyje się w chacie eternitem krytej z kiblem na dworze i dywanem na ścianie xdxdxd
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-12, 21:23
POLTERGAIST napisał/a:

hahah, i wylazła ci słoma z butów bandersynu, ale tak to jest jak żyje się w chacie eternitem krytej z kiblem na dworze i dywanem na ścianie xdxdxd



Zazdroszczę ci ułomności. Żyjesz świadomy że języka polskiego nie znasz ale identyfikujesz się jako Polak i nic ci to nie przeszkadza. Kretynie w Polsce na wschodzie 90% dachów jest azbestem pokryte. Ale nie o tym… potrafisz odpowiedzieć na pytanie zadane ci w języku polskim?
Uwaga: czy yy jesteś jakiś niedojebany? Jesteś świadomy kto i , w którym momencie twojego dzieciństwa popełnił błąd i dał ci alkohol żebyś spał w nocy?
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-06-12, 21:26
baronturbina napisał/a:

Zazdroszczę ci ułomności. Żyjesz świadomy że języka polskiego nie znasz ale identyfikujesz się jako Polak i nic ci to nie przeszkadza. Kretynie w Polsce na wschodzie 90% dachów jest azbestem pokryte. Ale nie o tym… potrafisz odpowiedzieć na pytanie zadane ci w języku polskim?
Uwaga: czy yy jesteś jakiś niedojebany? Jesteś świadomy kto i , w którym momencie twojego dzieciństwa popełnił błąd i dał ci alkohol żebyś spał w nocy?



Wyj ukropie, wyj, raduje mnie twój ból dupy. OdpowieSz mi na pytanie, po co wieszacie dywany na ścianach?
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2024-06-12, 21:27
I słusznie. Jebać służbę. Wszelką. Szczególnie wojskową. Niech sobie kurwy u koryta same radzą.
Zgłoś