18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
MOSH PIT
longinus • 2011-10-26, 16:39
Nie ma to jak rozwścieczony tłum nawalony hektolitrami alkoholu, naćpany kilogramami prochów, nawalający pięściami i nogami wszystko dookoła a to wszystko przy hardkorowych rytmach zespołu HSB

ta przemiła zabawa nazywa się mosh
Jak zobaczyłem to co za chwile Wy zobaczycie i dowiedziałem się, że ci sympatyczni panowie w czerwonych koszulach zamierzają zrobić piekło w Kostrzynie n. Odrą na dużej scenie Woodstocku, to musiałem tam być
na filmiku poniżej 4 zacne ściany, jedno mega wielkie koło i troche wywijania łapkami na zagranicznych festiwalach i koncertach życzę przyjemności



zachęcam to tej jakże ciekawej i przyjemnej zabawy - połamania kończyn
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-26, 16:46 1
kulturalna młodzież się bawi
bardzo ładne
Zgłoś
Avatar
HardY-HarD 2011-10-26, 16:52 17
to już wolę dubstep
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-10-26, 17:39 2
Mój znajomy zostawił 3 zęby na jednym mosh-picie, do tej pory upiera się przy twierdzeniu, że to była najlepsza impreza jego życia, mimo tej jakże bolesnej straty. Metale to chyba nie ludzie...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-10-26, 18:26 4
HardY-HarD- kurwa pomyliłem się i dałem ci browara a miałem karnego kutasa Ci postawić.
Zgłoś
Avatar
Light696 2011-10-26, 19:25 5
takie imprezy to ja rozumiem ; D
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-10-26, 19:43 2
Dobre napierdalanie pod sceną nie jest złe, ale kurwa pare lat temu to się na prawdę działo, a dziś to bardzie popychanie niż napierdalanie. Kiedyś z takiego czegoś jak się wychodziło to człowiek był cały posiniaczony, poraniony, a dziś jest spokój (ja mam tylko posiniaczone łokcie od napierdalania innych). No i chuj popierdoliłem co miałem popierdolić.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2011-10-26, 19:57 2
bloodwar napisał/a:

Mój znajomy zostawił 3 zęby na jednym mosh-picie, do tej pory upiera się przy twierdzeniu, że to była najlepsza impreza jego życia, mimo tej jakże bolesnej straty. Metale to chyba nie ludzie...



Heaven Shall Burn to metalcore, popularny bardziej w scenie HC niz metalowej. Tzn kiedys tak bylo, teraz starej ekipy prawie nie ma i zostaly tylko pizdy z farbowana grzywka i dżinsach rurkach.
Zgłoś
Avatar
seracon 2011-10-26, 23:03 1
Byłem tam! W pierwszym rzędzie atakowałem! xd
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-10-27, 0:48
Ten sam chuj co dresiarskie pogo, tylko że inna muzyka.
Zgłoś
Avatar
imer 2011-10-27, 2:27 1
Ciekawe, że na paradzie miłości w tamtym roku ( czy w tym ..........? ). Jeden chuj zresztą.....
Tak czy inaczej zginęło trochę bydła. A tu w imię czarnego Pana ofiar niema.
Cytat:


Dobre napierdalanie pod sceną nie jest złe, ale kurwa pare lat temu to się na prawdę działo, a dziś to bardzie popychanie niż napierdalanie. Kiedyś z takiego czegoś jak się wychodziło to człowiek był cały posiniaczony, poraniony, a dziś jest spokój (ja mam tylko posiniaczone łokcie od napierdalania innych). No i chuj popierdoliłem co miałem popierdolić.


Piwo
Zgłoś
Avatar
dylu 2011-10-27, 8:22
gorszego hujostwa ne me oczy nie widzialem to juz wole ten dubstep niz to ze tak se pozwole uzyc metafory GOWNO
Zgłoś
Avatar
barni132 2011-10-27, 22:43 5
To latanie w kółko nazywa się Circle Pit, a zespół ujdzie, choć grają disco metal. Zapraszam na koncerty jakichś prawdziwych zespołów metalowych typu Sodom, Destroyer tam to dopiero jest rozpierdol i mózg na ścianach.
Zgłoś
Avatar
jestemnatak 2011-10-27, 22:46 5
wygląda zdrowo... słońce, tańce, śpiew.
Zgłoś
Avatar
Rosaran 2011-10-27, 22:50 1
Mosh pity, kółka i ściany śmierci na wszystkich -corach to w większości bandy dzieciaków lekko popychające się nawzajem, prawdziwy rozpierdol to jest na koncertach Exodusa, Machine Head, Lamb of God, Sodoma. Pamiętam jak kumpel wrócił z koncertu thrash metalowego, nie dość ze ktoś go obrzygał to miał szkło w głowie i odcisk buta na twarzy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie