18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 14:16
czy w polsce mozna gdzies legalnie zjesc ludzine ? zawsze chcialem sprobowac pieczonego czlowieka,nie zartuje.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-06-09, 14:18
mahlanHlapan napisał/a:

czy w polsce mozna gdzies legalnie zjesc ludzine ? zawsze chcialem sprobowac pieczonego czlowieka,nie zartuje.



Oczywiście! Upierdol se rękę, usmaż i zjedz. I wyobraź sobie że na dodatek to wszystko za darmo!
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 14:19
ale ja nie mam raczek
Zgłoś
Avatar
Barabasz44 2024-06-09, 18:23
.Mam nadzieje ze przeżył, pewnie teraz leży wygodnie w domu i się z tego śmieje.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-09, 23:03
mahlanHlapan napisał/a:

czy w polsce mozna gdzies legalnie zjesc ludzine ? zawsze chcialem sprobowac pieczonego czlowieka,nie zartuje.



Jak masz kogoś na chirurgii lub sor, to dasz radę coś załatwić. Ale nie będziesz mógł wybrzydzać, bo dostaniesz np. woreczek, żyły lub kawałki skóry. Nikt ci zdrowej tkanki nie ukroi.
Ale temat jest do załatwienia.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-09, 23:08
smc napisał/a:

Jak masz kogoś na chirurgii lub sor, to dasz radę coś załatwić. Ale nie będziesz mógł wybrzydzać, bo dostaniesz np. woreczek, żyły lub kawałki skóry. Nikt ci zdrowej tkanki nie ukroi.
Ale temat jest do załatwienia.



bardziej myslalem o typowej kuchni, nie no serio, mysle ze ludzie zle smakuja bo jedza syf ale mam to na liscie zeczy must do przed smiercia, bardzo mnie to ciekawi.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-06-09, 23:46
kumak3 napisał/a:

No i jak tu nie mówić na nich moto pizdy skoro na prostej drodze uderza w jedno jedyne auto na drodze



Plus 4 pasy ruchu i zero innych pojazdów...
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2024-06-10, 2:57
Nie ma to jak gromadka debili patrząca sobie na dopalające się truchło na środku autostrady.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-11, 17:43
LaChupacabra napisał/a:

Nie ma to jak gromadka debili patrząca sobie na dopalające się truchło na środku autostrady.



Jak dogasa to po co jeszcze podlewać? Paliwo nie spada z nieba
Zgłoś