18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
a2711817 2018-06-10, 0:10 18
Dróżnik nie patrzył w lusterka.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-06-10, 0:22
Zastanawia mnie jedno: Czy w takiej sytuacji, policja ma bezpośredni kontakt z maszynistą, czy kurwa procedury są takie, że trzeba na bazę zgłosić, poczekać na odebranie zgłoszenia? Byli na miejscu, wystarczyła szybka reakcja... Z tego co widać, ni chuja... Naprawcie to!!!!!!!!!!!!!!

Nie bronię motopizdy, ale właśnie takie ruchy Ci kurwa faktyczni POLICJANCI powinni przewidzieć...
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2018-06-10, 1:13 4
Kurwa już miałem nadzieję na kombo:D
Zgłoś
Avatar
Novik 2018-06-10, 1:56
i ta muzyka no jak w dobrym filmie z bloolywood
Zgłoś
Avatar
utylizator666 2018-06-10, 2:11 22
Lata lecą a PKP cały czas się spóźnia...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-10, 7:51
O kurwa ale dzban z tej pizdy
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-06-10, 8:23
10 wolniej
A szlabanu nikt nie naprawił.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-06-10, 11:23 6
@Ayasukę - policja nie ma fizycznej możliwości żeby znać numery telefonów do KAŻDEGO maszynisty w kraju a znowu połączenie radiowe ma on tylko z kilkoma najbliższymi stacjami więc tak ja opisałeś: aby zatrzymać pociąg w sytuacji kryzysowej dróżnik/policjant musi zadzwonić na stacje i to stacja musi skontaktowac się z maszynistą by on zatrzymał pociąg. Życie to nie film niestety i w praktyce jeżeli zapory były już opuszczane a koleś się wpierdolił za nie to może go uratować tylko refleks maszynisty (+ relatywnie niska prędkość przejazdu składu i tym samym droga hamowania) albo cud, podobnie jeżeli ktoś coś pomyli w ustawieniu torów i dwa pociągi znajdą się na kolizyjnym to nie ma już przeważnie możliwości poinformowania o tym maszynisty, cała nadzieja w dobrych oczach i refleksie. Dlatego jak znacie jakiegoś maszyniste to karmcie go orzechami i marchewką bo nigdy nie wiadomo kiedy jego sprawne oko może uratować życie jakiejś motopizdeczki
Zgłoś
Avatar
k................8 2018-06-10, 11:56
@up
"podobnie jeżeli ktoś coś pomyli w ustawieniu torów i dwa pociągi znajdą się na kolizyjnym to nie ma już przeważnie możliwości poinformowania o tym maszynisty" - no niekoniecznie bym się z Tobą zgodził..
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-06-10, 13:57
Gdyby w Polsce pociągi jeździły zgodnie z rozkładem to było by pięknie, a tak no cóż...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-06-10, 16:15 1
MaszAyahuaskę napisał/a:

Zastanawia mnie jedno: Czy w takiej sytuacji, policja ma bezpośredni kontakt z maszynistą, czy kurwa procedury są takie, że trzeba na bazę zgłosić, poczekać na odebranie zgłoszenia? Byli na miejscu, wystarczyła szybka reakcja... Z tego co widać, ni chuja... Naprawcie to!!!!!!!!!!!!!!

Nie bronię motopizdy, ale właśnie takie ruchy Ci kurwa faktyczni POLICJANCI powinni przewidzieć...



policjanci dzwonią z komórki na nr:72 913 a oni jako że są Ogólnokrajowym Biurem Numerów szybciutko namierzają pod jaki numer trzeba zadzwonić.... proste nie.

jaakee10 napisał/a:

@up
"podobnie jeżeli ktoś coś pomyli w ustawieniu torów i dwa pociągi znajdą się na kolizyjnym to nie ma już przeważnie możliwości poinformowania o tym maszynisty" - no niekoniecznie bym się z Tobą zgodził..



w ustawieniu toru przebiegu nie da się pomylić bo nie pozwalają na to blokady stacyjne lub/i szlakowe do zderzeń dochodzi na skutek zignorowania światła czerwonego
Zgłoś
Avatar
mig1988 2018-06-10, 17:55
Powinni mu jeszcze wjebać porządnie to na pewno zapamięta , że się zatrzymuje na przejeździe kolejowym .
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2018-06-10, 19:15
Ktoś tam z tych kontrolnych w PKP (dróżnik?) dostaje sygnał o wyłamaniu szlabanu, dla maszynisty po drodze uruchamiane są sygnały o zachowaniu ostrożności i zmniejszeniu prędkości (nie wiem jak to się fachowo nazywa), a Policja zabezpiecza miejsce do czasu przybycia służb PKP i naprawy przejazdu.
Zgłoś
Avatar
chudy005 2018-06-10, 19:46
Policjanci to w slow-motion, chyba szli na akcję...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie