18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Moto nieheteronormatywny uczestnik ruchu
N................y • 2020-08-04, 14:49
Trochę przyaktorzył, obstawiam że z zawodu piłkarz


Wyjaśnienie tytułu
ukryta treść
Napisałbym tradycyjnie motopizda ale strasznie się nasze zmotoryzowane dziewczęta pieklą w komentarzach
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-08-05, 9:43
wilkoala napisał/a:

Ty w życiu chyba na fajnym motocyklu nie jechałeś, bo porównujesz jazdę motocyklem do jazdy kabrioletem.


Jeździłem wszystkim o czym piszę, a że lubię depnąć, za bardzo cenię swoje życie, by wybrać poruszanie się, siedząc na silniku z kołami.
Mam ochotę poczuć wiatr we włosach wsiadam w sportowy kabriolet albo nawet zwykły, i mam bekę z gości harleyach i turystykach, którzy twierdzą że wiatr we włosach to pocenie się w skórach i kaskach przy 30 stopniach.
A jak mam pozapierdalać to wybiorę rajdów-kę czy sportowy wózek, bo nie jestem idiotą. A jakby mnie nie było stać, to prędzej odpuszczę, niż będę zapierdalał 250km/h na 10 letnim silniku z kolami, bo to dla patoli.
Chyba jedyny moto dla którego nie mam pogardy to cross. Tu faktycznie mało jest alternatyw, a i co najwyżej się człowiek połamie. Rzeszę moto, kupuje się biedy i głupoty.
Aha, a najlogiczniejszy, jak się już nie ma kasy, ale chce się:
-pozapierdalać
-poczuć wiatr we włosach
-nie zrobić krzywdy sobie, albo komuś
To jest chyba mocny skuter wodny. Tani jak moto, zapierdala ale bezpieczny.
Zgłoś
Avatar
twojadziewczynajestgruba 2020-08-05, 10:16 2
janlew napisał/a:

Jeździłem wszystkim o czym piszę, a że lubię depnąć, za bardzo cenię swoje życie, by wybrać poruszanie się, siedząc na silniku z kołami.
Mam ochotę poczuć wiatr we włosach wsiadam w sportowy kabriolet albo nawet zwykły, i mam bekę z gości harleyach i turystykach, którzy twierdzą że wiatr we włosach to pocenie się w skórach i kaskach przy 30 stopniach.
A jak mam pozapierdalać to wybiorę rajdów-kę czy sportowy wózek, bo nie jestem idiotą. A jakby mnie nie było stać, to prędzej odpuszczę, niż będę zapierdalał 250km/h na 10 letnim silniku z kolami, bo to dla patoli.
Chyba jedyny moto dla którego nie mam pogardy to cross. Tu faktycznie mało jest alternatyw, a i co najwyżej się człowiek połamie. Rzeszę moto, kupuje się biedy i głupoty.
Aha, a najlogiczniejszy, jak się już nie ma kasy, ale chce się:
-pozapierdalać
-poczuć wiatr we włosach
-nie zrobić krzywdy sobie, albo komuś
To jest chyba mocny skuter wodny. Tani jak moto, zapierdala ale bezpieczny.



Ale bredzisz, jak typowa pizda niczym niejeżdżąca. Masz jakieś spierdolenie umysłowe z stwierdzeniem "wiatr we włosach". Ja pierdole, jaki Mariusz. Ostatnie zdanie jest najlepsze z Twoich wypocin. Widać, że o niczym nie masz pojęcia.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-08-06, 22:43
janlew napisał/a:

Jeździłem wszystkim o czym piszę, a że lubię depnąć, za bardzo cenię swoje życie, by wybrać poruszanie się, siedząc na silniku z kołami.
Mam ochotę poczuć wiatr we włosach wsiadam w sportowy kabriolet albo nawet zwykły, i mam bekę z gości harleyach i turystykach, którzy twierdzą że wiatr we włosach to pocenie się w skórach i kaskach przy 30 stopniach.
A jak mam pozapierdalać to wybiorę rajdów-kę czy sportowy wózek, bo nie jestem idiotą. A jakby mnie nie było stać, to prędzej odpuszczę, niż będę zapierdalał 250km/h na 10 letnim silniku z kolami, bo to dla patoli.
Chyba jedyny moto dla którego nie mam pogardy to cross. Tu faktycznie mało jest alternatyw, a i co najwyżej się człowiek połamie. Rzeszę moto, kupuje się biedy i głupoty.
Aha, a najlogiczniejszy, jak się już nie ma kasy, ale chce się:
-pozapierdalać
-poczuć wiatr we włosach
-nie zrobić krzywdy sobie, albo komuś
To jest chyba mocny skuter wodny. Tani jak moto, zapierdala ale bezpieczny.



Ale ty pierdolisz kocopoły.
Zgłoś