18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Motoambulans
szymy • 2014-11-14, 15:24
Przejazd przez Warszawę z materiałem do badań na cito.

Cytat:

Godzina 9:30, czwartek ulica Puławska na trasie Piaseczno-Warszawa Ursynów. Klasyczna karetka prawdopodobnie przejechałaby ten sam dystans, w czasie ponad 2 krotnie dłuższym tj w okolicach 20 minut.


Zgłoś
Avatar
afisz80 2014-11-15, 8:47
Oby miał ten sygnał dźwiękowy głośniejszy niż te nowe policyjne radiole, te kijanki i ducata to prędzej widzę w lusterku niż słyszę. A takiego speedy gonzalesa na moto to mało który kierowca się spodziewa.
Zgłoś
Avatar
babcia99 2014-11-15, 8:52
Motoambulans?? Gdzie są sygnały świetlne i dźwiękowe, uprawniające do tego typu jazdy? Kolejny pseudo ratownik wrzucający filmik z przejazdu, nic nie wnoszący do tematu ratownictwa. Jestem ratownikiem medycznym i strażakiem więc chętnie podejmę dyskusję... Swoją drogą ciekaw jestem samej okoliczności tych "Badań na cito"...
Zgłoś
Avatar
dashadow 2014-11-15, 9:30
@up miałem trochę pojechać, ale dla ratownika zawsze szacun. sygnały dźwiękowe z trudnością, ale da się usłyszeć - są zagłuszane przez wiatr. sygnały świetlne prawdopodobnie na tym samym pałąku, na którym jest kamera, ale przyczyn oczywistych zamontowana jest tak aby nie zasłaniały widoku pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
lepik95 2014-11-15, 13:48
@babcia99
Ale to nie jest forum ratownictwomedyczne.pl, więc ten filmik niczego nie musi wnosić do tematu ratownictwa, po prostu taka ciekawostka dla sadoli. Przy okazji, jesteś strażakiem - jaką szkołę strażacką kończyłeś? Pytam, bo planuję się zgłosić po licencjacie do SA PSP.
Zgłoś
Avatar
snejq 2014-11-15, 15:51
Boguś z M3 by szybciej dojechał
Zgłoś
Avatar
brzydak 2014-11-16, 9:29
Polskie miasta stają się coraz bardziej zakorkowane, więc ponowne analizuje się czy moto-ambulans jest potrzebny.
W Londynie na motocyklach jeżdżą ratownicy, organizuje się transport medyczny, ochroniarze i mechanicy też jeżdżą na jednośladach.
Zgłoś
Avatar
babcia99 2014-11-16, 13:50
Jeżeli motor miał sygnalizację świetlną i dźwiękową to przepraszam. Zwracam honor. Nie dostrzegłem.
@lepik95 - nie kończyłem żadnej szkoły. Jestem podoficerem a więc kurs podstawowy i podoficerski. Jeżeli chcesz więcej info to zapraszam na PW
Zgłoś
Avatar
Janóż 2015-06-16, 16:38


"Dojazd po zgłoszeniu od dysponenta, po materiały do transportu sanitarnego. Godzina zgłoszenia 8:50, więc kumulacja porannych korków w centrum Warszawy, co widać na zamieszczonym materiale. W takich sytuacjach, niezastąpioną drogą dotarcia na Saską Kępę, jest betonowa część torowiska tramwajowego, którą wszystkie służby chętnie wykorzystują, podczas korków w Warszawie."

Ode mnie duże zimne piwo dla kierownika jednośladu. I wielki czarny ch*j w dupę tym co opieszale robią miejsce na przejazd.
Zgłoś
Avatar
Suselot 2015-09-19, 13:30 8
Moto-ambulans pędzi do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w godzinach szczytu.

Zgłoś
Avatar
belixa 2015-09-19, 13:41
Dostarczył te kebsy czy nie? Bo filmik się urwał.
Zgłoś
Avatar
Essent 2015-09-19, 13:54
A koguta ma na kasku ?
Zgłoś