18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Hetman_Wielki 2022-10-16, 17:11 7
no i gdzie tu moto cipa?
jechal normalnie i niczego nie zjebal, poza twoim pierdolonym nastawieniem w opisie
Zgłoś
Avatar
Pees4 2022-10-16, 17:53 1
Jakie to jest piękne, nie mogę przestać oglądać
Zgłoś
Avatar
m................l 2022-10-16, 18:15 1
Nie znasz dnia ani godziny. Idziesz spokojne, idota z prawem jazdy z czipsów a drugi co mu się spieszy i dziewczyna przywala o chodnik głową koniec gry.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2022-10-16, 18:21
Ten samochód prowadził Halman
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2022-10-17, 0:01 2
Hetman_Wielki napisał/a:

no i gdzie tu moto cipa?
jechal normalnie i niczego nie zjebal, poza twoim pierdolonym nastawieniem w opisie



Nie, nie jechał normalnie. Jakby jechał środkiem pasa tak jak powinien to:
a) zdążyłby może wyhamować albo chociaż jebnąć w tył auta i skasować tylko siebie a nie dodatkowo przechodniów
b) by go zauważył samochodziarz, bo by krócej był w martwej strefie lewego lusterka.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-10-17, 5:24 1
Kibol83 napisał/a:

Nie, nie jechał normalnie. Jakby jechał środkiem pasa tak jak powinien to:
a) zdążyłby może wyhamować albo chociaż jebnąć w tył auta i skasować tylko siebie a nie dodatkowo przechodniów
b) by go zauważył samochodziarz, bo by krócej był w martwej strefie lewego lusterka.



wez nie pierdol,
zmieniasz pas to masz byc pewny a nie ze masz sie upewnic, jest martwe pole ito i te sre
Zgłoś
Avatar
outline 2022-10-17, 10:07
Zakazać tych jebanych motocykli. Kurwa, jedna hulajnoga wjechałą w jakaś pizdę i już zakazy dla hulajek najpierw ograniczenie na drodze, teraz kurwa całkowity zakaz na drodze. A motocykle co rusz siękomuś wpierdoli pod maskę, bo skaczą pomiędzy samochodami znacznie szybciej niż inne samochody
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2022-10-17, 20:00
Gdybym był potrąconym pieszym - sądziłbym się z motórzystą. Dla zasady.
Zgłoś
Avatar
wujek_afgan 2022-10-18, 20:45
ale strike'a chyba nie zebrał, naliczyłem 7 (z kierującym 8) osób, także 3 (lub 2) do poprawki
Zgłoś