18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ferro 2011-06-17, 22:33 3
!velture nie pierdol bo jest kilka przepisów które zabronią Ci zajeżdzania drogi. A przez neta mozesz byc taki chojrak, straszysz kosą jak pierdolony gimbus.
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2011-06-17, 22:44
Dla mnie to jest bardziej extream niż napierdalanie się z Mikiem Tysonem na solo .
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-06-17, 22:47 1
kudlaty1125 napisał/a:

ja bym rozpierdolił ten traktor


nie wątpię, żadna kabina traktora nie wytrzyma uderzenia o energii kinetycznej ~695 KJ
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-06-17, 23:41
To scenka z gry EMERGENCY
1 misja...
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2011-06-18, 0:09
cikeaw gdzie byli wtedy rodzice ?
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-06-18, 1:42 7
tomeksg napisał/a:

pie*dolicie bez sensu chce to sobie zapierdala najwyzej zginie jego sprawa...


A niech sobie zdycha. Byle przy okazji nie zabijał innych i nie brudził samochodów swoimi flakami.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-06-18, 9:02 1
rossavu napisał/a:



scigacz.pl/Wypadek,przy,250,km,h,motocyklista,przezyl,14429.html



kurwa stary jeden przypadek na setki ... wyjątek potwierdza regułę że gówno z nich zostaje .
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-06-18, 10:00
ferro napisał/a:

!velture nie pierdol bo jest kilka przepisów które zabronią Ci zajeżdzania drogi. A przez neta mozesz byc taki chojrak, straszysz kosą jak pierdolony gimbus.


Ty za to pierdolisz jak ktoś kto nie miał kasku na łbie.
Jakbym nic nie wspomniał o tym to byś napisał ,ze nic mu nie zrobie bo ma kask na łbie.

Co do przepisów są też takie ,które zabraniają zapierdalać 200 po mieście. Nie ma przepisu ,który zabroni mi w korku zjechania powiedzmy jak jestem na prawym pasie maksymalnie do lewej krawędzi mojego prawego pasa i analogicznie kierowcy z lewego pasa do prawej krawędzi jego pasa.

Cytat:

http://www.scigacz.pl/Wypadek,przy,250,km,h,motocyklista,przezyl,14429.html


CO z tego skoro i tak nigdy nie będzie w 100% sprawny a do tego spędzi długie miesiące w szpitalu a poźniej rehabilitacji.
Tak samo można przytoczyć przypadek jak kierowca samochodu przezył wypadek bo nie miał zapiętych pasów i wypadł albo jak komuś sie nie otworzył spadochron podczas skoku i przeżył lądując w ośniezonym lesie.
Zgłoś
Avatar
zelbetonowy_kamil 2011-06-18, 11:25
Velture napisał/a:

Od dziś dzięki temu filmowi będe umyslnie zajeżdzać droge jak zobacze motocykliste w lusterku ,który zapierdala >200km/h. On zginie ale jego OC mi pokryje szkody a ja będe miał frajde oglądając jak zdycha taki frajer.

ty kurwa mądralo zajedź droge jadącemu ponad 200km/h to wbije ci sie tak w dupe twojego obsranego autka że ty też zginiesz. I życze wszystkim tak którzy zajeżdżają drogę i nie tylko dla motocyklistów ale i osobówek

Zgłoś
Avatar
rossavu 2011-06-18, 12:16 1
Velture napisał/a:



CO z tego skoro i tak nigdy nie będzie w 100% sprawny a do tego spędzi długie miesiące w szpitalu a poźniej rehabilitacji.



Tylko jakbys przeczytal dokladnie to wiedzialbys, ze jest do odpowiedz dla hejterow gadajacych glupoty o rozpierdalaniu sie organow przy 90km/h .

A Ty zazdroscisz motocyklistom mozliwosc zapierdalania 200km/h+ na 2 biegu? Boli Cie to, ze Twoja lanserska puszka po chip tuningu 200KM zostaje zjedzona przez 25 letnia kawasake warta 500zl?
Zgłoś
Avatar
m................i 2011-06-18, 13:11
wiążcie sobie żyłki na szyję lepiej...
dawcy organów
to że kolesiowi się udalo to żadne dowód ze tobie czy komu innemy może się udać.

60 km/h to już jest prędkość śmiertelna... jebinesz w coś i chuj
Zgłoś
Avatar
R................x 2011-06-18, 13:13
Podajecie link do artykułu o Marcosie który miał wypadek przy 250 km/h, pamiętajcie że był pijany
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2011-06-18, 13:33 1
Velture napisał/a:

Od dziś dzięki temu filmowi będe umyslnie zajeżdzać droge jak zobacze motocykliste w lusterku ,który zapierdala >200km/h. On zginie ale jego OC mi pokryje szkody a ja będe miał frajde oglądając jak zdycha taki frajer.

Każdemu jebanemu będe zajeżdzać. W korku albo w normalnym ruchu. Mam cały pas do swoje dyspozycji.

Jak sie ,któryś będzie czuł mocny niech wyjdzie do mnie. Kask go przed kosą w płuco nie ochroni. Ja będe sobie poprostu jechał przepisowo i zmieniał pasy z przepisową prędkością. Chyj mnie jebie czy mi rozwali bagaznik czy nie. Jak zobacze takiego chuja w korku będe robił co moge w ramach swojego pasa ruchu aby nie przejechał.
Zapraszam każdego kozaka na motocyklu aby mi ujebał lusterko. Uznam to za atak i będe musiał się w świetle prawa bronić. OIOM pozdrawia.



Wiesz co nie wiem czy sie uda namowic tate zeby tak robil jak z nim jedziesz ...bo pomysl nie glupi siedząc z tylu bedziesz mial doskonala widocznosc na to co za toba...a cos o lusterkach pisales ,to ile dales za lusterka do roweru?
Zgłoś
Avatar
rossavu 2011-06-18, 15:38 1
modzgi napisał/a:

wiążcie sobie żyłki na szyję lepiej...
dawcy organów
to że kolesiowi się udalo to żadne dowód ze tobie czy komu innemy może się udać.

60 km/h to już jest prędkość śmiertelna... jebinesz w coś i chuj



Chyba pojebales sadistica z radiem maryja.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2011-06-18, 15:56 1
Wiochmen napisał/a:



Wiesz co nie wiem czy sie uda namowic tate zeby tak robil jak z nim jedziesz ...bo pomysl nie glupi siedząc z tylu bedziesz mial doskonala widocznosc na to co za toba...a cos o lusterkach pisales ,to ile dales za lusterka do roweru?



Tylko, że to nie on ukrywa swój wiek gimbusku.

Przecież ewidentnie wina traktora, nie? Powinien on zauważyć przez lusterko motocykl jadący z predkością 300km/h który jest pół kilometra dalej, w ogóle to powinien łaskawie poczekać aż panicz przejedzie sobie lewą stroną zanim te w ogóle pomyśli skręcić, tak samo przecież kurwa TRZEBA patrzeć w lusterka jak skręcasz w prawo! Bo jakiś brudas może akurat sobie jechać lewą i prawą stroną, zależy jak m u wygodnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie