18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Numernabis 2013-08-15, 21:24 4
I dobrze mu tak. Motor to nie jest pojazd uprzywilejowany.
Zgłoś
Avatar
k................n 2013-08-15, 21:57 3
Miał być komentarz, ale szkoda słów na bandę sadolowych degeneratów walących konia przy laskach z kutasami.
Zgłoś
Avatar
szmalu 2013-08-15, 22:07 4
Żal wam dupę ściska pizdeczki, bo nie macie ani jaj ani kasy, żeby jeździć na moto.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-08-15, 22:15 1
Słabiutko coś, ja na miejscu tego motocyklisty bym się tak wkurwił, że gościa bym razem z drzwiami wyciągnął, a ten jak ta pizdeczka w tą szybę "uderzał"...
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-08-15, 22:58
A idź pan w chuj, zajechał mu drogę, ale miejsca miał wystarczająco i po co się kurwa pruje. Przez takich pojebanych pajaców normalni motocykliści maja spierdolona opinie. Dzięki rozmiarom motocykla można jechać między samochodami w korku, ale też można kurwa ustąpić trochę miejsca. Szkoda trochę maszyny, ale biker sobie nazbierał. Sam mam Tigera 955i i jeżdżę co dzień.
Zgłoś
Avatar
bones1909 2013-08-15, 23:08 3
Ci pierdoleni motocykliści są jak murzyni,żydzi i homoseksualiści razem wzięci. Wszędzie im się wydaje, że ich się dyskryminuje...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-15, 23:16
Jak mnie to wkurwia, że teraz Calibra wyszła z mody i każdy zjeb pcha się na japoński pilnik spierdalając skutecznie opinię wszystkim. Niedługo trudno będzie sobie znaleźć hobby, żeby nie być kojarzonym z przyjebanym debilem, który jeszcze kilka lat temu biegał łysy w dresie.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-08-15, 23:55 1
darkalex1 napisał/a:



Pierdolisz, wiele jest motocykli za 100 tyś zł i więcej i to nie są jakieś egzotyki tylko masowa produkcja...



Wiele jest samochodów seryjnych za kilkaset tys. albo kilka milionów zł. A większość tych skutrów bez tłumików i z dodanymi przerzutkami co jeżdżą na ulicach to można kupić za 5-10tys. czyli tyle co jakiegoś łopla albo szmelcwagena z lat 90 ubiegłego wieku
Zgłoś
Avatar
Barca1 2013-08-16, 0:06 1
nanab napisał/a:



Wiele jest samochodów seryjnych za kilkaset tys. albo kilka milionów zł. A większość tych skutrów bez tłumików i z dodanymi przerzutkami co jeżdżą na ulicach to można kupić za 5-10tys. czyli tyle co jakiegoś łopla albo szmelcwagena z lat 90 ubiegłego wieku


A Ty pewnie pajacu zapierdalasz tym pierwszym.
Zgłoś
Avatar
Koniuszko 2013-08-16, 0:44 6
No ale wyjaśnijcie. Po co motocyklista urwał lusterko z tego forda? Sam poprosił o kłopoty. Niszczenie cudzej własności nie jest rozwiązaniem, a miasto to nie miejsce na zapierdalanie.
Kiedyś też przypadkowo zajechałem drogę motocykliście. Na sugerowanej 50km/h jechałem około 70km/h i zmieniałem pas. Spojrzałem w lusterko wcześniej, zasygnalizowałem zamiar i w trakcie manewru w wewnętrznym lusterku dostrzegłem pajaca. Miał sporo miejsca na hamowanie, mimo że zapierdalał bardzo grubo, skoro przed manewrem nie miałem go w polu widzenia. Ten podjechał z mojej prawej wstał na motorku i kopnął mi w lusterko. Dogoniłem go na światłach, a na nogach miałem robocze buciory z żelastwem. Tak pozbawiłem cyklistę tylnego światła. Coś tam burczał z pod kasku, ale odwrócił się i poszedł do swojego motoru, jak wziąłem z auta metrową breszkę. Będzie mi fikał z łapkami zakuty łeb. Jak już chce się pobawić w kuksańce to niech zdejmie skorupkę z czerepu. Wtedy byłem w pracy, ale od tamtej pory w samochodzie oprócz gaśnicy mam pod ręką metrową breszkę.

Nie mam nic do motocyklistów. Nie raz i nie dwa ktoś mi zajechał drogę, czasem ja komuś zajechałem, czy niechcący zmusiłem do hamowania, ale obrywanie lusterek to już skurwysyństwo.

Każdy złodziej wie, że prędzej czy później go złapią i pójdzie siedzieć. Tak samo każdy motocyklista, który zapierdala na zatłoczonych miejskich ulicach powinien wiedzieć, że prędzej czy później się rozjebie i pójdzie do piachu.
Niszczenie komuś samochodu, motoru, czy nawet kurwa skrzynki na listy - tylko dlatego że jesteś wkurwiony, nie rozwiązuje tematu. Kolesiowi z filmiku poszło chujowiej, bo takie jebnięcie musiało mu powyginać lagi i półę. Możliwe że nawet rama dostała. Owiewki na pewno połamane. Także obrywając to lusterko narobił sobie kosztów. Tępy chuj.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-08-16, 0:45 1
gwauro napisał/a:

Obrazek

hehe ja bym tego motocykliste jeszcze jakąś pałką po mordzie dla smaczku



19lat i już taki gangster Ty chłopie pewnie z amerykańskim slumsów puchodzisz i za młodu strzelałes z glocka do policji, nie ?
Zgłoś
Avatar
f................0 2013-08-16, 1:31 4
John Deere napisał/a:

Pizdy z was, najeżdżacie na motocyklistów a nawet chińskim skuterkiem nie potraficie jeździć... LOL


wolę jeździć samochodem niż tym jebanym kiblem zwanym skuterem ;D
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-08-16, 5:07
Szkoda że nie poprawiła.

P.S. Tak, nie stać mnie na motocykl. I mam małego.
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2013-08-16, 5:49
kierowca srebrnego forda nominowany w kategori: manewr roku 2013
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-08-16, 13:32
Barca1 napisał/a:


A Ty pewnie pajacu zapierdalasz tym pierwszym.


a ty pajacu pewnie motorem za 433453 tysięcy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie