18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
JURIJ_77 2013-08-16, 15:31 1
rosomak12345678 napisał/a:

spokojnie panowie....koledzy dogonią i wpierdola. Mieliśmy podobną sytuację, może nie aż tak bezczelną. Pan faktycznie przeprosił ale wcześniej był łomot Z cwelami w autach nie da się inaczej....



a później się obudziłeś z porannym wzwodem i pobrudzonym prześcieradłem muahaha.

Chciał przyfikać bo liczył że chłop z auta nie odważy się na taran - no i się przeliczył.
Zgłoś
Avatar
loczek25 2013-08-16, 17:43 3
rosomak12345678 napisał/a:

spokojnie panowie....koledzy dogonią i wpierdola. Mieliśmy podobną sytuację, może nie aż tak bezczelną. Pan faktycznie przeprosił ale wcześniej był łomot Z cwelami w autach nie da się inaczej....



Samochodowi możesz nastukać dzieciaku... Głupim paskiem b5 bym Ci marmoladę z mordy zrobił... To, że możesz się w parę sekund do setki rozpędzić, nie znaczy, że jedziesz czołgiem i równie szybko jak się rozpędzasz kończysz z łbem rozsmarowanym po asfalcie. Pozdro
Zgłoś
Avatar
kolo2 2013-08-16, 20:41 3
Wielki chuj w dupę motocyklistom! Miałem ostatnio sytuację następującą: jechałem trzypasmowa drogą 70 km/h (ograniczenie do 60) w lusterku zobaczyłem, że jakiś motorek ze zdecydowana szybkościa sie do mnie zbliża, wiec postanowiłem mu ustapić zjeżdżając na prawy pas, ale ten kondon zamiast podziękować zjechał na mój pas tuż przed mój zderzak i gwałtownie zahamował. w hamulce dałem tak mocno, że nogą prawie przebiłem podłogę. Auto mi obróciło, kapcie zdarłem, a wkurw mnie trzyma do dziś. Cwel wyhamował niemal do zera i pojechał dalej. I ja sie pytam co on miał na celu? W życiu już żadnej motocyklowej kurwie nie ustąpię. Będziecie jeździć zgodnie z przepisami jak nie umiecie żyć w zgodzie z kierowcami samochodów!
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2013-08-17, 19:45 2
Ostatnio miałem też starcie z takim kurwa "riderem" skręcałem z drogi w parking i jebany przypierdolił po garach i potem pukał się w kask że niby wymusiłem - ale kurwa to że na budziku miał ze 100 km/h to już chuj. Szanuję motocyklistów - ale takich cweli co są królami szos bo maja motor to do wulkanu.
Zgłoś