18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Motocykl
ArasxDD • 2014-01-05, 16:33
Znajomi rodziców kupili sobie motocykl, jakoś na początku roku.
Na ostatniej posiadówie znajoma chwali męża, że jej mąż bardzo przepisowo jeździ tym motocyklem, zawsze koło 50 w zabudowanym, nawet na autostradzie nie przekracza 140.
Gdy wyszła do toalety jej mąż dodał, że licznik jest w milach
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2014-01-05, 22:41 9
No kurwa wiedziałem że się zlecą od razu debile ze ścigaczami co popierdalają gdzie popadnie 200+ bo uważają, że to bezpieczne. Dwóch moich kumpli też uważało, że to bezpieczne i jeden nie żyje od 10 a drugi o 7 lat. Także w chuj bezpieczne. Szczególnie jak chuja cię widać jak popierdalasz takim gównem. Ja nie twierdzę, że jazda 225 autostradą to samobójstwo, ale nazywanie tego "optymalną-bezpieczną" prędkością to czysty kretynizm i jebcie się na ryj pajace co was nie stać na szybkie auta, a musicie zapierdalać.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-05, 23:29
jaras0303 napisał/a:

kurwa jedziesz autem 180 i mijasz tira w taki sposób że wiatr wieje w jego lewy bok i odbija się w bok to jak dmuchnie ci w auto nie pierdol że nie czujesz jak cię odbija w bok bo ja czuję mocno i lekko trzeba poprawić kierownicą



Najpierw naucz się pisać, później pogadamy o aerodynamice. Nigdy nie jechałeś motocyklem najwidoczniej. Dodam tylko, że motocykl ma znacznie mniejszą powierzchnię boczną i czołową. Mijanie przy duży prędkościach z TIRem jest odczuwalne, ale nie tak, żeby podmuch do rowu motocyklistę wrzucał.
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2014-01-06, 1:01 1
ArasxDD napisał/a:

Znajomi rodziców kupili sobie motocykl, jakoś na początku roku.
Na ostatniej posiadówie znajoma chwali męża, że jej mąż bardzo przepisowo jeździ tym motocyklem, zawsze koło 50 w zabudowanym, nawet na autostradzie nie przekracza 140.
Gdy wyszła do toalety jej mąż dodał, że licznik jest w milach


a nie przypadkiem w latach świetlnych ? albo miodowych ?
Zgłoś
Avatar
Wolfer 2014-01-06, 19:28 2
moze i aerodynamika lepsza. Ale stabilnosc jednosladowca jest mniejsza od auta. Przy predkosci 200+ jak beda drobne podmuchy to ciezko to skorygowac. Gadaja cwaniaki zeby nie wyjsc na cioty ze to dla nich za wiele. I jak dobrze ktos zauwazyl to jeszcze chca wmowic ze to optymalna i komfortowa predkosc
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2014-01-07, 12:29
Wolfer napisał/a:

moze i aerodynamika lepsza. Ale stabilnosc jednosladowca jest mniejsza od auta. Przy predkosci 200+ jak beda drobne podmuchy to ciezko to skorygowac. Gadaja cwaniaki zeby nie wyjsc na cioty ze to dla nich za wiele. I jak dobrze ktos zauwazyl to jeszcze chca wmowic ze to optymalna i komfortowa predkosc


przejedź sie kiedyś motocyklem
Zgłoś