18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-23, 20:44
wojownik070707 napisał/a:

Ale z was durnie... Czemu nie sprawdzicie najpierw, zamiast komentować? Moja CBR600RR z 2004 130km/h na jedynce. Więc co tu napisałem nie tak?
czytaj durniu jeden z drugim. Jak nie umiecie po angielsku to wam przetłumacze. Jak nie umiecie mil zamienić na km to wam zamienię. Jak wam takie źródło nie pasuje, to wam znajdę inne.
Nawet już znalazłem filmik, gdzie Gixem 1000 jedzie 104mph na jedynce.
Ale z was są imbecyle, te 3 typy wyżej



Ja po przeczytaniu twojego wczorajszego komentarza też niedowierzałem i zacząłem szukać. Znalazłem takie coś gixxer.pl/viewtopic.php?t=1488 Widać, że kolejne generacje jadą więcej na poszczególnych biegach, gostek co ma K7, podaje 166 na jedynce.
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-05-23, 21:49
już te motokurwy szarżują na szczęście jednego mniej
Zgłoś
Avatar
ola914 2024-05-24, 0:09
Czemu wszyscy o Opolu jak go podobno niedaleko Kalisza było.
Zgłoś
Avatar
willoo 2024-05-24, 1:35
Bartuś wyglądał jakby się we własnej krwi topił... ale chuj z nim w sumie, zapierdalał pewnie grubo po tej wichurze narażając życie innych.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-05-24, 2:30
wojownik070707 napisał/a:

Ale z was durnie... Czemu nie sprawdzicie najpierw, zamiast komentować? Moja CBR600RR z 2004 130km/h na jedynce. Więc co tu napisałem nie tak?
czytaj durniu jeden z drugim. Jak nie umiecie po angielsku to wam przetłumacze. Jak nie umiecie mil zamienić na km to wam zamienię. Jak wam takie źródło nie pasuje, to wam znajdę inne.
Nawet już znalazłem filmik, gdzie Gixem 1000 jedzie 104mph na jedynce.
Ale z was są imbecyle, te 3 typy wyżej



Przecież ten gość jechał zwykłym 600 i to widać ze ulepem bo ktoś chamsko rame na żółto przemalowywał. Jak bys sie wysilił bardziej detektywie sądowy to bys to wyłapał z fotek z wypadku co ktoś wrzucił link. Ale nie "kierrwa" przeca to od razu był nówka ge es ex errr prostu z salunuuu, un tam miał 300 (czista na 2 biegu. Dobrze że to nie był kawasaki bo bys od razu widział tam uturbione h2r z toru.

Masz swoje grrrrrruuubo ponad 200. Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
midzor 2024-05-24, 13:01
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Ten z białego auta w lewo skrecal, nie widać ciągłej. Wina kierowcy auta , mimo tego że motocykl wg dźwięku jechał za szybko.



jesli mial kierunek wlaczony to ten z tylu nie ma prawa go wyprzedzac z lewej, ot co. Poczytaj wyroki sądów.
Zgłoś
Avatar
jebanekurwyjebac 2024-05-24, 17:47
zdechl?! miejmy nadzieje ze zdech.
Zgłoś
Avatar
barszcz17 2024-05-24, 20:21
agrus11 napisał/a:

Brzmi jak jakaś 600, jedynka do odcinki to jakieś 100km/h dwójeczka troszkę i trójka jeszcze też była przez chwilę za 150hm/h było.



Mi wychodzi jakieś 140-160km/h średniej prędkości przelotu od furtki do wypadku. Odległość z geoportalu ok 175m, czas tylko na oko i słuch mierzony ok. 4-4.5s z uwzględnieniem prędkości dźwięku
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-24, 22:36
barszcz17 napisał/a:

Mi wychodzi jakieś 140-160km/h średniej prędkości przelotu od furtki do wypadku. Odległość z geoportalu ok 175m, czas tylko na oko i słuch mierzony ok. 4-4.5s z uwzględnieniem prędkości dźwięku



Weź jeszcze pod uwagę, że przed jebnięciem się hamuje. Jakby wyjebał przy ponad 200, to by to auto w pół przeciął, przy 150, rozjebałby się na marmoladę i wykorkował ma miejscu. Nie wydaje mi się by uderzenie było przy więcej niż 120.

Ale chuj tam wie, nie znam się i też się wypowiem... gdyby jechał szybciej, to przynajmniej by na miejscu wykorkował.
Zgłoś
Avatar
wojownik070707 2024-05-24, 23:07
CzerstWybut napisał/a:

Przecież ten gość jechał zwykłym 600 i to widać ze ulepem bo ktoś chamsko rame na żółto przemalowywał. Jak bys sie wysilił bardziej detektywie sądowy to bys to wyłapał z fotek z wypadku co ktoś wrzucił link. Ale nie "kierrwa" przeca to od razu był nówka ge es ex errr prostu z salunuuu, un tam miał 300 (czista na 2 biegu. Dobrze że to nie był kawasaki bo bys od razu widział tam uturbione h2r z toru.
Masz swoje grrrrrruuubo ponad 200. Ja pierdole



Wystarczy tylko spojrzeć na twój profil i historie banów. Dłużej już z tobą nie dyskutuje. Żyj swoim życiem w swoim świecie, jeśli nie potrafisz czytać w miarę prostych zdań
Zgłoś
Avatar
barszcz17 2024-05-24, 23:22
dżonyłojlker napisał/a:

Weź jeszcze pod uwagę, że przed jebnięciem się hamuje. Jakby wyjebał przy ponad 200, to by to auto w pół przeciął, przy 150, rozjebałby się na marmoladę i wykorkował ma miejscu. Nie wydaje mi się by uderzenie było przy więcej niż 120.
Ale chuj tam wie, nie znam się i też się wypowiem... gdyby jechał szybciej, to przynajmniej by na miejscu wykorkował.


Przecież podałem średnią prędkość, tak hamował, z tego wynika że vmax było dużo wyższe. A taki widok miał mitorek:



Pani wybiegła z posesji po lewej, zderzenie za łukiem.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-05-25, 10:27 1
wojownik070707 napisał/a:

Wystarczy tylko spojrzeć na twój profil i historie banów. Dłużej już z tobą nie dyskutuje. Żyj swoim życiem w swoim świecie, jeśli nie potrafisz czytać w miarę prostych zdań



No masz racje, twoja historia mówi że przez 14 lat nie dodałeś nic i siedzisz cicho jak pizda pod kamieniem. "Wojownik"

Zgłoś
Avatar
razak 2024-05-26, 12:47
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Ten z białego auta w lewo skrecal, nie widać ciągłej. Wina kierowcy auta , mimo tego że motocykl wg dźwięku jechał za szybko.



o czym ty kurwa piszesz? Gdzie tu wina kierowcy volkswagena? Nawet jeśli skręcał w lewo to ten za nim ma ustąpić mu pierwszeństwa i pozwolić skręcić, a nie na odwrót.

BTW:

chłop tam miał z 160 km/h motor praktycznie stanął w miejscu. Ten helikopter mógł go od razu na cmentarz przetransportować. Nie ma takiej pierdolonej możliwości by wnętrzności, które zostały rozpędzone do takiej prędkości przetrwały bo tym jak ktoś w ułamku sekundy próbował je zatrzymać. krwotok wewnętrzny i piach. Nie jesteśmy cyborgami.

EDIT: a ty głupia cipo z telefonem chuja nagrałaś a nie wszystko, równie dobrze mogłaś wyciągnąć dyktafon, pierdol sie. Może te dzieciaki przed bramą coś w końcu opublikują
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-05-27, 5:07
razak napisał/a:

o czym ty kurwa piszesz? Gdzie tu wina kierowcy volkswagena? Nawet jeśli skręcał w lewo to ten za nim ma ustąpić mu pierwszeństwa i pozwolić skręcić, a nie na odwrót.
BTW:
chłop tam miał z 160 km/h motor praktycznie stanął w miejscu. Ten helikopter mógł go od razu na cmentarz przetransportować. Nie ma takiej pierdolonej możliwości by wnętrzności, które zostały rozpędzone do takiej prędkości przetrwały bo tym jak ktoś w ułamku sekundy próbował je zatrzymać. krwotok wewnętrzny i piach. Nie jesteśmy cyborgami.
EDIT: a ty głupia cipo z telefonem chuja nagrałaś a nie wszystko, równie dobrze mogłaś wyciągnąć dyktafon, pierdol sie. Może te dzieciaki przed bramą coś w końcu opublikują



Na twoją logikę masz racje ale według zjebanego prawa nie masz racji. I nie broniac tu tego denata z motocykla.

autoblog.spidersweb.pl/wyprzedzanie-a-skret-w-lewo-kto-winny

przeczytaj i sie powkurwiaj jak większość spoleczeństwa wszyscy sie kłócą kto jest winny a to przepisy są poprostu zjebane.
Zgłoś
Avatar
N0L1F3R 2024-05-28, 23:51
Motocyklista zmarł
facebook.com/SluzbyPolskie/posts/1169186424099135/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie