18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jessjess 2013-05-10, 15:25 11
andrewerty napisał/a:

a ten kutas z auta miał oczy w dupie ze go nie widział? zostaje tylko nadzieja ze kierowca auta który wymusił pierwszeństwo przez jakiś czas będzie oglądał świat w kratkę a koledzy z celi zrobią mu z dupy pizdę



Kierowca akurat patrzył w lusterko, czy jakiś motocyklista nie jedzie
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-05-10, 15:27 4
@andrewerty: świat w kratkę? To takich miejskich rajdowców powinno się zamykać za usiłowanie zabójstwa.
Możliwe, że kierowca auta przypadkiem uratował życie kogoś bardziej wartościowego.
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-05-10, 15:30
makabrax napisał/a:

@andrewerty
ale ty jesteś jebnięty... jedyne drogi jakie oglądasz to chyba w need for speedzie, ile już miałem sytuacji gdzie pojeb na motocyklu jadąc dużo powyżej dozwolonej zauważony był w ostatnim momencie i to tylko dzięki jego światłom, niestety ale szarówka, chujowa pogoda, "szara" pora roku powodują że naprawdę ciężko jest zauważyć pojeba któremu się śpieszy i myśli że jest zajebisty bo ma dwa kółka...


cool story bro
jak jest "szara" pogoda to swiatla kazdego pojazdu widac duzo wiekszej odleglosci niz w zajebisty sloneczny dzien. odpal nfs'a i pojeździj troche moze bedziesz mial wiecej takich sytucji
Zgłoś
Avatar
nanowaty 2013-05-10, 15:32
@andrewerty - lubisz popierdalać motorkiem po mieście? ;]
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-05-10, 15:40
Koparko-spycharką podjechać , ciało i wrak wrzucić na wywrotkę i życie leci dalej .
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-05-10, 15:43 2
nanowaty napisał/a:

@andrewerty - lubisz popierdalać motorkiem po mieście? ;]



i dwiescie po miescie
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-05-10, 15:51 19
@andrewerty, to jak będziesz popierdalać dwieście po mieście to miej włączoną kamerkę w kasku. A nuż widelec, rozjebiesz się i po mniej niż 36 godzinach od twego zgonu będziemy rozdawać sobie piwa pod twoimi fikołkami i mózgiem rozsmarowanym na asfalcie.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-05-10, 15:55 4
andrewerty jak zapierdalasz, to siebie zabij. Tylko siebie, nikogo więcej. No chyba że Twojego pasażera ;]
Zgłoś
Avatar
timmy77 2013-05-10, 15:59 2
andrewerty napisał/a:

a ten kutas z auta mial oczy w dupie ze go nie widzial? zostaje tylko nadzieja ze kierowca auta ktory wymusil pierszenstwo przez jakis czas bedzie ogladal swiat w kratke a koledzy z celi zrobia mu z dupy pizde



Właściciel skuterka max 50 km/h? Kurwa jak debil zapierdala ponad 100 w mieście to nie jesteś w stanie w takiej szarówie gościa nawet zobaczyć, szkoda tylko tego auta bo mu poszło po cenie zbytowej za klepanie boku, ale i tak nie jest źle bo szyby całe i wbił się klinem pod podwozie, a nie prostopadle w bok...
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2013-05-10, 16:04 2
@andrewerty

I wszystko jasne... Zrób to dla nas i pierdolnij z tej 200tki w ścianę
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-05-10, 16:39
andrewerty napisał/a:


Obrazek
i dwiescie po miescie



Zajebisty masz sprzęt bro. Jak w Miami Vice czy cuś.
Zgłoś
Avatar
mat199222 2013-05-10, 16:42
Ale wy ludzie macie nagrzane w glowach i jeszcze ten komentarz trafil w duze auto to spoko nic sie nikomu nie stalo, walnijcie sie w lep zginol motocyklista i to z winy jeb.....ych samochodziarzt starych dzisdkow co nie umieja jezdzic i nic nie widza
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2013-05-10, 16:53
FryzjerZG napisał/a:

Naszczęście trafił w duże auto, więc pewnie nikomu nic się nie stało. Drzwi się wyklepie i wszystko będzie wporządku.



Kierowca auta wymusił pierwszeństwo Ty pierdolony imbecylu.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-05-10, 16:57 1
pATRYKOify napisał/a:

Kierowca auta wymusił pierwszeństwo Ty pierdolony imbecylu.



really Captain Obvious?

Jak ktoś wyżej napisał - 50 km/h to on nie jechał. Gdyby jechał - zdążył by wyhamować i by żył. Oczywiście wina osobówki, ale KAŻDY uczestnik ruchu drogowego powinien przestrzegać przepisów - są zrobione właśnie po to, by uniknąć takich sytuacji. Jednego podkaszarko-rider'a zapierdalającego 200km/h po mieście mniej - piesi mogą się czuć bezpieczniej ...
Zgłoś
Avatar
Merkavoth 2013-05-10, 17:03 4
@mat199222
Pojebie jeden, albo masz ~13lat i chuja masz podstawy się wypowiadać w kwestiach ruchu drogowego, albo zwyczajnie jesteś idiotą.
Kierowca samochodu miał gigantyczną lukę, żeby wykonać manewr. Ta odległość byłaby wystarczająca w przypadku zachowania przez uczestników ruchu prędkości określonej przez znaki. Motoidiota nie zastosował się do warunków na własny pieprzony rachunek i poniósł konsekwencje. Mam tylko nadzieję, że zrozumiał ten fakt, nim mózg wylał mu się przez uszy.

I zanim zaczniesz ty i inni podobnie jebnięci komentować.
Owszem, jeżdżę motocyklem.
Owszem, zdarza mi się nadużywać prędkości, kiedy wiem, że mogę sobie na to pozwolić.
Gdybym to ja tak wyjebał, nie miałbym do nikogo pretensji poza samym sobą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie