18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
sadol6969 2013-05-10, 17:13 1
andrewerty napisał/a:


Obrazek
i dwiescie po miescie



i chuj ci w dupę za to
Zgłoś
Avatar
Merkavoth 2013-05-10, 17:16 3
Poczyniłem małe obliczenia, bo kretynizm niektórych aż mną trzęsie.

W ciągu 0,6 sekundy motocykl przejechał odcinek, który szacując po długości samochodów wynosi circa 30m.
To daje nam 50 m / s.
To daje nam 3000 m / min.
To daje nam 18000 m / h.
To daje nam 180 km/h.

(jeśli założymy, że motocyklista jechał z tą samą prędkością, co nie miało miejsca, bo próbował wyhamować przed zderzeniem)

Od momentu, kiedy samochód rozpoczyna manewr do momentu zderzenia mijają 3s.

Motocyklista jechał 180km/h i był w odległości 150m od miejsca zdarzenia, kiedy kierowca samochodu rozpoczął manewr.

Muszę dalej tłumaczyć..?
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-05-10, 17:54
Ofc kierowca auta wymusił pierwszeństwo, ale to daje prawo motocykliście zapierdalać? Najgorsze jest to, że nie ważne o jaką grupę użytkowników dróg chodzi (motocykliści, kierowcy, rowerzyści) to wiecznie jest ból dupy o to, że my tacy biedni, a inni są źli. Każdy chce w chuj praw na drodze, ale jak współżyć na drodze, skoro każdy z każdym prowadzi wojne. Mentalność ludzi musi się zmienić, ale do tego potrzeba kolejnego tysiąclecia...
Zgłoś
Avatar
NORDBERT 2013-05-10, 18:11 1
wcale mi go nie zal.. widac ze ladnie zapierdalal... denerwuja mnie ci kozacy na kosiarkach :/ jedyne co to tylko narobil klopotow i wyrzutow sumienia kierowcy osobowki ktory mu teoretycznie zajechal droge ;/
Zgłoś
Avatar
MrTomcio 2013-05-10, 20:47
andrewerty napisał/a:

a ten kutas z auta mial oczy w dupie ze go nie widzial? zostaje tylko nadzieja ze kierowca auta ktory wymusil pierszenstwo przez jakis czas bedzie ogladal swiat w kratke a koledzy z celi zrobia mu z dupy pizde


koleś ewidentnie 50 nie jechał, kierowca osobówki mógł go w ogóle nie widzieć, albo myśleć że jest tak daleko, że zdąży
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-05-10, 21:04
Oby więcej takich cweli n motorkach, a świat stanie się lepszy.
Zgłoś
Avatar
kidi1 2013-05-11, 2:05
Motocykle są wszędzie, niestety przeważnie tam gdzie być nie powinny.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-05-11, 4:50
Kurde jakby się nie wyłożył to by nad nim przeleciał i może przeżył, a tak to przy takim trzaśnięciu to z organów wewnętrznych zostaje papka
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-05-11, 5:08
Jeśli ma buty to bez obaw, przeżył.
Zgłoś