18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
danke1111 2015-10-02, 18:20 8
Co za zjeb
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2015-10-03, 0:04 28
typowy kutas na motorze... :/ a zeby tak czolowke z tirem zaliczyl...
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2015-10-03, 14:54 8
To nie motocyklista, tylko jakiś tępy chuj, który wsiadł na motocykl nie mając pojęcia o jeździe nim. Nawet tablicy rejestracyjnej nie ma.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2015-10-03, 19:20 6
Za ucieczkę z miejsca kolizji powinni mu nogi przy samej dupie ujebać. Cwaniaczek pierdolony.
Zgłoś
Avatar
Poziomkowy 2015-10-04, 15:05 6
Jezu, jak ja nienawidze tych kurew na motorach, masakra. Zaraz uslysze, ze jestem zazdrosny, bo ktos moze sobie zapierdalac... Nie bede sie chwalil czym jezdze, bo i tak polowa nie uwierzy, a druga polowa powie, ze za pieniadze od rodzicow. Ot, taka natura cebuli... Nie moze nikt zarobic samemu, tylko jak ma, to albo ukradl, albo dostal(nie rozumiem co zlego w prezencie?)... Ok, przepraszam, ale musialem sie wyladowac...
Zgłoś
Avatar
RYJ23 2015-10-04, 15:10 20
Poziomkowy napisał/a:

Jezu, jak ja nienawidze tych kurew na motorach, masakra. Zaraz uslysze, ze jestem zazdrosny, bo ktos moze sobie zapierdalac... Nie bede sie chwalil czym jezdze, bo i tak polowa nie uwierzy, a druga polowa powie, ze za pieniadze od rodzicow. Ot, taka natura cebuli... Nie moze nikt zarobic samemu, tylko jak ma, to albo ukradl, albo dostal(nie rozumiem co zlego w prezencie?)... Ok, przepraszam, ale musialem sie wyladowac...



Nie podniecaj sie tak juz tym golfem IV
Zgłoś
Avatar
Poziomkowy 2015-10-04, 15:35 2
Nigdy nie jezdzilem golfem IV, ale jak uwazasz, ze golf IV to drogie auto i szczyt twoich marzen to srednio masz poukladane

PS. Golfem IV nie jezdzilem ale pierwsza fure mialem a3 8j i uwazam, ze to bylo calkiem dobre auto, tanie, tanie w utrzymaniu.
Zgłoś
Avatar
MCanczej 2015-10-04, 16:18 2
Poziomkowy napisał/a:

Nigdy nie jezdzilem golfem IV, ale jak uwazasz, ze golf IV to drogie auto i szczyt twoich marzen to srednio masz poukladane

PS. Golfem IV nie jezdzilem ale pierwsza fure mialem a3 8j i uwazam, ze to bylo calkiem dobre auto, tanie, tanie w utrzymaniu.



A3 8j? Nie pomyliło Ci się coś?
Zgłoś
Avatar
willow4321 2015-10-04, 16:20 1
u ruskich popękane przednie szyby są chyba w standardzie
Zgłoś
Avatar
NumberOne 2015-10-04, 16:32
Motocykliści? LWG? Dawcy organów jednym słowem.
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2015-10-04, 17:18 5
NumberOne napisał/a:

Dawcy organów jednym słowem.



to są dwa słowa.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2015-10-04, 18:17
Typowa motopizdeczka. I nie, nie jestem zazdrosny, że ktoś ma jednoślad a ja nie. Z pewnością gdy moje życie straci sens, zgłupieję i jądra mi się cofną z moszny również sobie takiego zakupię. Jednak póki kariera jełopa mnie nie kręci.
Zgłoś
Avatar
paco_x 2015-10-04, 19:22 1
no pewnie ze pojebaniec. Robia tacy wlasnie opinie. Ale tylko zjeby nie sa w stanie zrozumiec ze ludzie sa rozni.
Dla wiekszosci kazdy kto jezdzi na jakimkolwiek sprzecie to juz dawca i pojeb.... troche mi was zal.
Zgłoś
Avatar
GanDzas 2015-10-04, 22:12
a ja lubie motocykle i w sumie jak Was tak słucham to wszyscy mogliby nie mieć ich i ja bym miał ten jeden na świecie zjeb to zjeb czy będzie na pieszo czy motorem czy na spadochronie zawsze cos spierdoli przez te swoje 80 lat zycia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie