18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
andrzejrobert75 2018-06-19, 10:42 8
pech,i to kilka razy pod rząd
Zgłoś
Avatar
pakicito 2018-06-19, 10:56 6
prawdziwy harleyowiec nie odbija w lewo, żeby ominąć przeszkodę, bo to pedalskie
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-06-19, 12:40 2
W końcu wybudowaliby osobne drogi dla tych kurew, bo szkoda ludzi, co muszą później to posprzątać.
Zgłoś
Avatar
bydarzigol 2018-06-19, 12:58
Piękne wybicie z belki. Poleciał prawie jak Kamil.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-06-19, 13:27 8
Podwójna ciągła do kurwy nędzy, w usa to chyba oznacza to samo co u nas.
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2018-06-19, 17:16 1
fantastico napisał/a:

W Kanadzie jadąca motocyklem w wyjeżdżającego SUVa przysuwa przez co leci w powietrzu ku swej śmierci na asfalcie.



Mam obiekcje co do miejsca uczynienia śmierci. Jak na moje szkiełko i oko, kobieta ta śmierć czyni na piachu, ewentualnie innej żółtej nawierzchni. Nie są mi znane przypadki żółtego asfaltu, toteż z miejsca odrzucam możliwość uczynienia śmierci na takim podłożu. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
BundyR 2018-06-19, 19:14
fizyka jest bardziej nieprzewidywalna niż Twoje opisy:)
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2018-06-19, 23:49
w sumie nie wiadomo czy wyciągnął kopyta... ładne lądowanie na pleckach... chyba, że G go rozerwało od środka
Zgłoś
Avatar
Sonal 2018-06-20, 16:57
Argeusz napisał/a:

Podwójna ciągła do kurwy nędzy, w usa to chyba oznacza to samo co u nas.



Jak juz taki przepisowy jesteś - to powiedz to tym kurwiarzom motorowcom - przecież te drogowe łajzy nagminnie przekraczają linie ciągłe i jeżdżą pod prąd...
… więc nie narzekaj - jak raz na jakiś czas samochód przekroczy linię ciągłą. Poprostu od motopizd wzięła przykład.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-06-20, 19:38 4
Sonal napisał/a:



Jak juz taki przepisowy jesteś - to powiedz to tym kurwiarzom motorowcom - przecież te drogowe łajzy nagminnie przekraczają linie ciągłe i jeżdżą pod prąd...
… więc nie narzekaj - jak raz na jakiś czas samochód przekroczy linię ciągłą. Poprostu od motopizd wzięła przykład.



Ale ty jesteś człowieku zjebany. Jak motopizda łamie przepisy to jest źle, ale jak kierowca samochodu łamie przepisy to już jest ok?
Pierdolnij się w cymbał. Na nagraniu bezsprzecznie wina baby w aucie. Pedał na pierdziawie też swoje miał na liczniku, ale wina babska.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-06-20, 19:50
Zajebał jak wczoraj Cionek
Zgłoś