18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bzyk1357 2015-06-02, 22:13 3
Chuj w dupę wszystkim tylko nie mnie
Mi się to podoba. Może jestem popierdolony, ale póki nie zabiją nikogo to mi to nie przeszkadza.

A teraz słucham jak to mają się we mnie wjebać i mnie zabić.
Zgłoś
Avatar
krzysiek39 2015-06-02, 22:54 1
Gość kręci wolne cyrkle z HB gdzie najwyżej może komuś zarysować lakier(co i tak pójdzie z OC),ale sadolowe grono antyjednośladowe które do 10 roku zycia jeździło z kólkami bocznymi w swym wigry i tak strzelałoby do takich kryminalistów którzy w końcu mogą zabić. Szanuj innych pasje.
Zgłoś
Avatar
Roman393 2015-06-02, 23:10 1
Banda pierdolców
Zgłoś
Avatar
UlrichVonJungingen 2015-06-03, 15:18
BlckSn napisał/a:

Po prostu strzelać. Wystrzelać ścierwo jak kaczki i po problemie.


Ale dlaczego chcesz strzelać do policji?
Zgłoś
Avatar
curt1 2015-06-03, 15:30 1
Hoofner napisał/a:



Co cipko bieda w domu nie stać nawet na skuter , ścierwo to wyszło z dupy twojej starej czyli tak TY



Wszyscy motocykliści, którzy narażają życie innych odpierdalając na ulicach takie maniany powinni zostać zastrzeleni strzałem w potylice. Na to samo wyjdzie, bo gdy jest wypadek ginie przeważnie też ten cwel na motorze, więc nie ma komu nawet spuścić wpierdol.

Od Stuntu są zamknięte lokacje, takie jak parkingi, czy nieczynne lotnisko (jak akurat w moim pobliżu - jest i se jeżdżą i nikogo nie wkurwiają).
Zgłoś
Avatar
JabbaRider 2015-06-03, 16:35
@curt1 A nie pomyślałeś paziu że nie każdy mieszka w pobliżu nieczynnego lotniska? Nie wiem o co się tak sracie, jak się moturzysta w ciebie wpierdoli to i tak jego ubezpieczyciel to pokryje a w samochodzie raczej na pewno jesteś bezpieczny
Zgłoś
Avatar
mieteklub 2015-06-03, 17:47
Koledzy motocykliści jak załapali jednego to żaden się nie zatrzymał, wszyscy od razu długa...
Zgłoś
Avatar
grauper 2015-06-03, 18:50
Akcja w 3:46 jak najbardziej uzasadniona.
Zgłoś
Avatar
RakMozgu 2015-06-03, 20:17 2
JabbaRider napisał/a:

@curt1 A nie pomyślałeś paziu że nie każdy mieszka w pobliżu nieczynnego lotniska?


To po chuj kupujesz taki motocykl na którym nie możesz nigdzie jeździć? Albo niech się przeprowdzą ich problem.
Zgłoś