18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Orzech150 2015-01-18, 0:36 1
Eth napisał/a:



Jebac do 67 roku i gowno z zycia miec
Jesli Ty juz takowa rodzine zalozyles, to gratuluje wpadki i alimentow w przyszlosci (jesli podany wiek jest prawdziwy).



Nie, nie pisałem tego mając taki tok myślenia. Mianowicie nie założyłem jeszcze swojej rodziny. Jednak sądzę, że to nie jest takie "gówno z życia mieć". Wydajesz potomstwo, zakładasz rodzinę, wychowujesz swoje dzieci i tworzysz wspomnienia. Czy nadal uważasz, że to znaczy mieć gówno od życia?

A co do wieku, to znam parę osób co już w tym wieku założyli rodzinę ( czy wpadka to nie wnikam, ale nie jest to związek z pierwszą lepszą osobą ) i żyją sobie szczęśliwie.

PS. Też miałem motocykl i nie mówię, że jest to coś złego. Jednak nawet zwykła jazda 50km czy 80 poza miastem jest bardzo przyjemna, ale są tacy idioci co im to nie wystarcza i muszą dopierdolić więcej na publicznych drogach.
Zgłoś
Avatar
Eth 2015-01-18, 2:55
Orzech150 napisał/a:


Wydajesz potomstwo, zakładasz rodzinę, wychowujesz swoje dzieci i tworzysz wspomnienia. Czy nadal uważasz, że to znaczy mieć gówno od życia?



W przypadku nieurozmaiconego zycia pod innych?
Tak.
Heroizmu w zakladaniu rodziny nie widze, wiekszosc ludzi to tchorze i wiekszosc zaklada rodziny.
Strach przed byciem samemu, niekochanym i pokrewne przyczyna sa czestszym powodem niz chec uszczesliwienia osoby, ktora sie faktycznie kocha.
Nie mowie, ze to dotyczy kazdej sytuacji, ale jak widze psioczenie pod tematami gdzie ktos robi cos ryzykownego, to mi sie to kojarzy z szarymi kowalskimi czyt. wczasy w niechorzu, na obiad klopsy, a wieczorem gownopapka z tv.
Brak urozmaicenia, brak czegos nadajacego zyciu smak, ot mierna monotonia - wegetacja.

Zeby nie bylo - koles z filmiku zachowal sie jak idiota, ale ludzie powinni zluzowac poslady i przestac tyle marudzic.

PS Jechanie 50-80km/h jest przyjemne, jednak jechanie szybciej daje jeszcze wiecej frajdy, sam sie kiedys przekonasz
Zgłoś
Avatar
kothletino 2015-01-18, 9:50
wojniz2 napisał/a:

...Mógł jeszcze bliżej podjechać.



Przecież podjechał.
Zgłoś
Avatar
xavietto 2015-01-18, 11:03
Gdyby nie spadł, to byłby piękny drift albo ślizg. Jak kto woli
Zgłoś