18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
Janeo 2012-10-09, 15:46 10
Godelo23 napisał/a:

Te światła chyba napierdalają w rytm muzyki :DDD



Shaint napisał/a:

A te światła to chyba w rytm muzyki migają.



redk_3 napisał/a:

W rytm muzyki chyba te światła migają



jaca2790 napisał/a:

Światła w rytm muzyki chyba migają.



kucma19 napisał/a:

wam tez migaja swiatla w rytm muzyki?



kurwa weźcie jeszcze raz napiszcie "że światła migają w dźwięk muzyki" bo ja kurwa nie mam oczu O_o
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2012-10-09, 15:52 3
Ja pierdolę, skomentowali sobie to tak spokojnie, jakby oglądali turniej golfa, po czym najzwyczajniej w świecie pojechali dalej
Zgłoś
Avatar
staffior 2012-10-09, 16:00
światła migają w dźwięk muzyki
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2012-10-09, 16:01 3
@deniZ
nie nie podniesiemy bo to była jego wina, ale bardzo irytują mnie ludzie twojego pokroju. co my motocykliści ci zrobiliśmy? zawsze jeździsz samochodem 50 po mieście a poza miastem 90?(może nie masz samochodu i nie umiesz jeździć?) jakbyś jeździł to byś wiedział że nie zapierdalał szybko. btw chciałbym zobaczyć twoja minę jak twoja matka jadąc samochodem przez przypadek (zagapiła się, coś jej spadło) przy 90 wyjechała na czołówkę. ona 90 on 90 wypadkowa 180 km/h. też byś powiedział
'' dobrze jej tak''?
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-10-09, 16:09 4
paczfiko napisał/a:

chciałbym zobaczyć twoja minę jak twoja matka jadąc samochodem przez przypadek (zagapiła się, coś jej spadło) przy 90 wyjechała na czołówkę. ona 90 on 90 wypadkowa 180 km/h. też byś powiedział
'' dobrze jej tak''?


Ja bym powiedział "głupia cipa"
Zgłoś
Avatar
S................T 2012-10-09, 16:21
To jednak muzyka gra w rytm świateł.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-10-09, 16:25 31
Cytat:

zawsze jeździsz samochodem 50 po mieście a poza miastem 90?



Zawsze mnie rozpierdala ten argument na łopatki... Chłopie, widziałeś kiedyś samochód ? Zderzenie samochodem w wielu przypadkach kończy się tylko szokiem, lekkim poobijaniem czy złamaniami. Jeśli ktoś zapierdalała zbyt szybko i została z niego miazga to wiadomo - naturalna selekcja. Motocyklem natomiast nawet przy 50km/h zaliczając szlif zdzierasz sobie skórę do żywej kości. Przekraczanie prędkości motocyklem w dodatku w miejscu, gdzie o wypadek nie trudno ukazujesz po prostu swój brak rozsądku i bezmózgowie. Jeśli tak bardzo chcecie sobie zapierdalać na tych ścigach to pozakładajcie teamy albo pokażcie prawdziwe umiejętności i się do któregoś dostańcie i tam zapierdalajcie sobie do woli - na torze do ścigania. Nie dość, że zapierdalacie, nagminnie łamiecie przepisy i narażacie innych na niebezpieczeństwo to jeszcze wręcz ŻĄDACIE żeby was traktować jak święte krowy, bo ''motocykliści są wszędzie''.
Zgłoś
Avatar
nynek345 2012-10-09, 16:33
Nie mam nic do motocyklistów... bo nie każdy jest pizdą szukającą wrażeń. Oczywiście jako kierowcy samochodu zdarza mi się przekroczyć dozwoloną prędkość, ale nie w mieście gdzie jest masa skrzyżowań... A większość motocyklistów (i nie pierdolić mi że nie) mając duże przyśpieszenie zapierdala wszędzie, nawet w mieście. I co z tego, że nie zawsze przekroczy taki dozwoloną prędkość, jak od świateł do świateł strzała, by tylko poczuć "moc". Zapierdala, a potem wielce biedactwo, bo nie wyhamował jak coś się stało. Innemu kierującemu ciężej określić prędkość jak taki motocykl z 0 do 100 zbiera się w parę sekund. Tyle
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-10-09, 16:38 2
serce się raduje widząc konające ruskie ścierwo a tym bardziej że na motocyklu
Zgłoś
Avatar
romanbomba 2012-10-09, 16:47
te światła to w dźwięk muzyki migają
Zgłoś
Avatar
r................9 2012-10-09, 17:17
nie to światła migały w swoim rytmie, muzyka była przypadkiem
Zgłoś
Avatar
Ch0ryy 2012-10-09, 17:28
Zabrakło lądowania telemarkiem :/
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-10-09, 18:16
Janeo napisał/a:


kurwa weźcie jeszcze raz napiszcie "że światła migają w dźwięk muzyki" bo ja kurwa nie mam oczu O_o


Jako że nie masz oczu, to też napiszę to jeszcze raz:
Światła migają w dzwięk muzyki!
.
.
.
.

Zaraz zaraz kurwa. Ty nie masz oczu to jakim chujem umiesz czytać
Zgłoś
Avatar
lg0r 2012-10-09, 18:30
zapierdalał jak idiota to ma, ten filmik właśnie rozróżnia właśnie nas motocyklistów od idiotów na motocyklach.
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-10-09, 19:01
Janeo napisał/a:



kurwa weźcie jeszcze raz napiszcie "że światła migają w dźwięk muzyki" bo ja kurwa nie mam oczu O_o



Patrzcie, patrzcie! Te swiatla migaja w rytm muzyki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie