18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Sarkazm1 2015-08-14, 15:00
Koleś tylko lubi patrzeć na ból dupy..ja nie zwracam na niego uwagi a jego tematy omijam szerokim łukiem...Wam wszystkim motocyklistom też tak radzę.
Zgłoś
Avatar
Antek01 2015-08-14, 15:03 5
Nie uwłaczając tutaj niepełnosprawnym, ale to że ty BlckSn możesz poruszać się przez całe nędzne życie jedynie na czterech kołach nie oznacza wcale, że ludzie na wszelakich jednośladach są gorsi.
Zgłoś
Avatar
kaczakaka 2015-08-14, 15:32 1
Heh, nawet nie poczuł
Zgłoś
Avatar
Bir 2015-08-14, 15:32 1
BlckSn napisał/a:

nowynick,

Kierowca to bohater i zasłużył na medal. Może chociaż uszkodził motocykl w takim stopniu, że motopizda już nim nie pojeździ, bo sama motopizda raczej większych obrażeń niestety nie odniosła.



Albo kolega próbuje zabłysnąć komentarzami tego typu albo jest niedojebem życiowym z kompleksami bo mamusia nie chce mu kupić tego jego wymarzonego skutera
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2015-08-14, 16:09 1
BlckSn, Jesteś dla mnie niczym... brat Piwo za klasyczny ból dupy motorzystów!
Zgłoś
Avatar
Voleyko 2015-08-14, 16:47
Motocipka jedzie pomiędzy pasami wbrew przepisom, więc ch mu w d.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2015-08-14, 17:05 2
BlckSn napisał/a:

Motopizdeczka


Tyś się upierdolił tych "motopizdeczek", ktoś taki wyruchał Ci laskę siostrę, matke, babkę ? Ciebie ? albo nie zdałeś na A i teraz się wyżywasz jak tylko możesz, albo po prostu jesteś pierdolnięty na głowę? Jak to jest ? Otwórz się wysłuchamy, pomożemy.
Zgłoś
Avatar
AfroMan25 2015-08-14, 18:54
nie znam tego kawałka dubstepu
Zgłoś
Avatar
InnyName 2015-08-14, 20:02
Po chuj karmicie trolla, toż to pizda jakaś.
Nie będziecie komentować i zwracać uwagi na niego to sie znudzi i wróci na kwejka.

Anonimowość w Internecie daje właśnie takie plony.
Olac go niech pisze co chce a i przyjdzie taki dzień ze poczuje sie odważny bo w Internecie jest bezkarny i w realu palnie cos nie teges i go ktos zmiecie do parteru

Pozdrawiam cie
Zgłoś
Avatar
Wojaszgge 2015-08-14, 20:08
Niezle polecial, samemu 2 tygodnie temu cos takiego widzialem, piekna chwila patrzec jak taka motop*zdeczka sie owija na ogrodzeniu po jezdzeniu jak mu sie podoba.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-14, 21:57
MotoGdynia napisał/a:

Po chuj karmicie trolla, toż to pizda jakaś.
Nie będziecie komentować i zwracać uwagi na niego to sie znudzi i wróci na kwejka.

Anonimowość w Internecie daje właśnie takie plony.
Olac go niech pisze co chce a i przyjdzie taki dzień ze poczuje sie odważny bo w Internecie jest bezkarny i w realu palnie cos nie teges i go ktos zmiecie do parteru

Pozdrawiam cie



Jesteś taki fascynujący. Ciągle włazisz w te moje tematy i bóldupisz żeby nie pisać komentarzy. To jak to z tobą jest? Bawisz się w jakiegoś mesjasza i nawracasz ludzi, czy sam starasz się trollować?
Zgłoś
Avatar
WPIRKO 2015-08-14, 22:36
BlckSn, chuj Ci w dupę pizdeczko.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-14, 22:43
WPIRKO napisał/a:

BlckSn, chuj Ci w dupę pizdeczko.



Wiem, że lubisz wsadzać chuja w męskie odbyty ale ja nie z tych. Znajdź sobie inny obiekt.
Zgłoś
Avatar
cdzb 2015-08-14, 22:47
Tak się kończy jeżdżenie środkiem drogi.
Zgłoś
Avatar
Mudzyn666 2015-08-15, 4:44
Chyba hejt na motocyklistów bierze się stąd, że koledzy piszący '"motopizdeczki" itp. nie mogą wziąć na światłach moto swoimi Passatami 2.0 TDI i Golfami III. Jeżeli się mylę, proszę objaśnić tą nienawiść do jednośladów i ich użytkowników.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie