18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
mygyry 2015-08-13, 0:12 4
dawno dubstepu w podkładzie nie było
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2015-08-13, 0:20 98
BlckSn napisał/a:

Motopizdeczka staranowana na drodze w Brazylii. Kierowca zasłużył na kratę browarów.



Kurwa, jaki Ty głupi jesteś...
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-08-13, 0:22 2
Ta muzyka jest cudowna.
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2015-08-13, 5:13 14
Akcja od 0:27 do 0:30 potem już kurwa nic sie nie dzieje, koleś jedzie dalej i ma wyjebane.

Piwko dam, żeby dostać kilka piwek za komentarz, bo lubie, no i wyróżnie Szalonego_Mleczarza za prawidłowy komentarz.
Zgłoś
Avatar
pavulon123 2015-08-13, 6:03 7
@BlckSn Nie obejrzałem,piwa nie będzie, ale ty wypierdalaj czarny synu.
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2015-08-13, 6:37 18
BlckSn napisał/a:

Motopizdeczka staranowana na drodze w Brazylii. Kierowca zasłużył na kratę browarów.



Tępa kurwa jesteś, która sama chciałaby mieć motocykl ale jedyne na co cię stać to chiński kibel za 1000 zł. Takie typowe to dla życiowych niedojebów
Zgłoś
Avatar
support3 2015-08-13, 7:16 17
BlckSn napisał/a:

Motopizdeczka staranowana na drodze w Brazylii.



Więc powiadasz, że 5 razy próbowałeś zdać egzamin na kat A, ale w dalszym ciągu nie możesz odnaleźć pedałów jak w rowerze
Podpowiem Ci jak siedzisz na motocyklu to spójrz w lusterko skierowane na ciebie a wtedy na pewno jednego odnajdziesz.
Zgłoś
Avatar
N................a 2015-08-13, 7:55 17
Kocham czytać ból dupy obrażonych motocyklistów pod twoimi tematami Tak trzymać BlckSn!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-08-13, 8:52 9
Up

nie mam motocykla, kierowca dostawczaka to debil, Ty i BlckSn też...
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-13, 9:00 5
nowynick,

Kierowca to bohater i zasłużył na medal. Może chociaż uszkodził motocykl w takim stopniu, że motopizda już nim nie pojeździ, bo sama motopizda raczej większych obrażeń niestety nie odniosła.
Zgłoś
Avatar
morfeusz_123 2015-08-13, 12:02 1
He-Man zasłużył na wpierdol od Szkieletora.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-08-13, 12:46
moj pies tego słucha aż mu ryj rozdziawia
Zgłoś
Avatar
Famiru 2015-08-13, 21:50 7
BlckSn
Pojazd jak każdy inny, dzięki motocyklom korki nie są aż tak długie jak mogłyby być. Idealnym przykładem jest Azja.
Nie wiem co ty masz do tych Motocyklistów, pewnie zazdrościsz. Dość niedawno powstało słowo opisujące osoby Twojego pokroju: "Cebulak" - choć za nim nie przepadam, niestety takie osobowości są dość powszechne.
Bądź tego świadom lewaku.

PS: Tak, tak, znowu zacznij coś pierdolić o moim awatarze smacznego trollu.
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-14, 5:03 2
Famiru napisał/a:

BlckSn
Pojazd jak każdy inny, dzięki motocyklom korki nie są aż tak długie jak mogłyby być. Idealnym przykładem jest Azja.
Nie wiem co ty masz do tych Motocyklistów, pewnie zazdrościsz. Dość niedawno powstało słowo opisujące osoby Twojego pokroju: "Cebulak" - choć za nim nie przepadam, niestety takie osobowości są dość powszechne.
Bądź tego świadom lewaku.

PS: Tak, tak, znowu zacznij coś pierdolić o moim awatarze smacznego trollu.



Wszystko na temat ONRu i jego członków zostało już powiedziane. Nie trzeba nic dopowiadać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie