18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
Suczka_Stefana 2023-08-29, 21:06 1
To nie jest pytanie za milion dolarów, to raczej retoryczne pytanie. Osobówka zjeżdża na posesję / parking, więc musi ustąpić tym z lewego pasa, szczególnie motocykliście, który był w trakcie manewru wyprzedzania. Dobra, bańka dla mnie lub piwo pocieszenia
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-08-30, 1:45
ksero napisał/a:

Stary, ale co Ty pierdolisz tutaj o Shimmy



Albo on, albo Ty, komentujecie inny film. Tamten jest kilka filmów dalej.

Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-08-30, 7:10
Suczka_Stefana napisał/a:

To nie jest pytanie za milion dolarów, to raczej retoryczne pytanie. Osobówka zjeżdża na posesję / parking, więc musi ustąpić tym z lewego pasa, szczególnie motocykliście, który był w trakcie manewru wyprzedzania. Dobra, bańka dla mnie lub piwo pocieszenia



Chyba po tym samym kursie jazdy co ten kiblarz akrobata jesteś. Jakoś nagrywający nie wpakował się w tą osobówkę tylko jak zawsze zjebany pasjonat, który musi wyprzedzać zawsze i wszędzie
Zgłoś
Avatar
htp 2023-08-30, 9:12
DEADmanPL napisał/a:

Kodeks mówi jasno, że motocyklista ma bezwzględny nakaz wyprzedzania na skrzyżowaniu, ale tylko wtedy jesli osiągnie prędkość uniemożliwiającą jego dostrzeżenie przez innych uczestników drogi.
Tu nie ma mowy o żadnej winie, szacunek dla kierowcy motocyklu za przestrzeganie przepisów!



Tyle, że tu nie było skrzyżowania.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-30, 9:33
Siriuz napisał/a:

Nie masz kontaktu z rodakami, że każdego o to pytasz?



Ciebie pytam, choć rodak z ciebie jak z ruSSka człowiek
Zgłoś
Avatar
berhol 2023-08-30, 11:03
Zawinił motocykista , każdy wyprzedzający jest zobowiązany do szczególnej ostrożności , skręcający w lewo ma obowiązek dać kierunkowskaz i przepuścić tych z naprzeciwka ale nie ma obowiązku monitorowania tyłu auta przez lusterko , to ty jak wyprzedzasz musisz uważać na innych bo to ty jedziesz pasem pod prąd , koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
Elmuerto666 2023-08-30, 12:22
Dzięki panu z samochodu chłop na motocyklu wiem że motory potrafią latać
Zgłoś