18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
kupus 2024-09-21, 23:39
Jakiś czas temu stoję na światłach na lewoskręcie i na przeciwnym stanęła jakaś babka, i po chwili patrzę i podjeżdżają 3 motopizdeczki i oczywiście musiały się przed nią wjebać, mimo tego że babka stała przed samą liniią🤣
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-09-21, 23:44 2
wszyscy siebie kurwy warci lol xd
1. ten motopizda z tylu juz prawie przyjebal z tego z przodu jak puszczal bydlo na pasach
2. ten z przodu be wjezdza pewnie jak widzi luke miedzy samochodanmi co moze sugerowac ze puszczaja kogos z lewej
3. kierownik samochodu bo wyjezdza na oslep, a tam mogl byc nawet pedalarz w obcislych gaciach i aerodynamicznym kasku co na pelnej kuurwie by zapierrdalal bo zyciuwke robil xD
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2024-09-22, 2:25
Heliar napisał/a:

Mylisz się miałem podobną sytuację, ale udział brały dwa samochody. W takich przypadkach idzie współudział. Niezachowanie ostrożności przy włączaniu się do ruchu i nieprawidłowe wyprzedzanie, mandaciki i adekwatne do wykroczenia punkty dla każdego. Mi też zasłaniał wyjazd chuj w busie i też był korek. Tak mnie "uprzejmie wpuścił", że zaliczyłem dzwona. Od tego czasu nigdy się nie pcham jak nie mam widoczności.



wina potopizy
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-09-22, 5:43
kupus napisał/a:

Jakiś czas temu stoję na światłach na lewoskręcie i na przeciwnym stanęła jakaś babka, i po chwili patrzę i podjeżdżają 3 motopizdeczki i oczywiście musiały się przed nią wjebać, mimo tego że babka stała przed samą liniią🤣



I tak ruszyli zanim babka zdążyła odłożyć telefon, a ty dopiero jak cię ktoś z tyłu strąbił.

[ Dodano: 2024-09-22, 05:46 ]
Prosty napisał/a:

Kurwa debil , szkoda że miał kask



Nie, ten w aucie nie miał kasku.

[ Dodano: 2024-09-22, 05:49 ]
ligo napisał/a:

zasada ograniczonego zaufania - wina auta



Dokładnie, mógł przewidzieć że busiarz nie ogarnia co się wokół niego dzieje, a bierze się za wpuszczanie.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-09-22, 5:51 2
No.... okolice NOWEGO SĄCZA...!!! Ja unikam jak mogę tych okolic, jak byłem zawsze jakiś przypał, prawka tam mają z CIUPACIUPSUF, milicja chyba TEŻ CIUPACIUPSÓW mieli od LODZIARNI dostali za dużo...!!!. Nie ważne czym się poruszam - zawsze jakaś akcja, często ZA NIC, bo obcy....!!! Omijam dla świętego spokoju od kilku lat!!! Dziwię się że prokuratura .... nie nie dziwię się, zdażyło mi się zagrać imprezę dla tych Świń. Najgorsza impreza jaką zagrałem przez 14 lat doświadczenia, mega bydło! Tam jest jakieś zagłębie nad którym być może nadal nie ma kontroli, jak w sprawie z p. K. Komendą.
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-09-22, 6:45 2
I bardzo kurwa dobrze, ile oni tam pasów ruchu widzieli. A wkurwia mnie to niesamowicie, pchają się jak cygani po zasiłek tylko po to żeby zajechać ci drogę 10 cm przed maską.
Zgłoś
Avatar
M883 2024-09-22, 6:59 1
NeinNeinNeiN napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze, ile oni tam pasów ruchu widzieli. A wkurwia mnie to niesamowicie, pchają się jak cygani po zasiłek tylko po to żeby zajechać ci drogę 10 cm przed maską.



Jeśli nie przekracasz ciąglej, możesz tak robić. Jedyny błąd motocyklisty, to brak ograniczonego zaufania na skrzyżowaniu.
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-09-22, 7:23
M883 napisał/a:

Jeśli nie przekracasz ciąglej, możesz tak robić. Jedyny błąd motocyklisty, to brak ograniczonego zaufania na skrzyżowaniu.



Ok. masz motor to po co stać w korkach, ale to nie znaczy, że możesz być zwykłym dupkiem który zajeżdża drogę. A ile to razy musiałem po heblach dać bo mi jakiś ogier mi przed maskę się wpiepszył. Kultura na drodze obowiązuje wszystkich.
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-09-22, 7:32 1
Wina motocyklisty, bus nie mógł wjechać na skrzyżowanie jak zajęte miał dalej, tę lukę spokojnie mógł wykorzystać kierowca jadący z podporządkowanej, patrzył zapewne w prawo czy wolne, a motopizda jadzie ślepo przed siebie nie dając czasu na reakcje, nie zachował szczególnej ostrożności, tu trochę można by mieć na uwadze, że w sumie kierowca osobówki być może też mógł słyszeć te motory, ale nie uwzględnił ich w ruchu, ciężki temat trochę. Mimo wszystko jak policja dawałaby mi współudział nie przyjąłbym mandatu.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-09-22, 8:24
juderaus napisał/a:

Ale on omijał, nie wyprzedzał.



Jakby zmieścił się w pasie to by omijał, najechał pod koniec na ciągłą linię czyli wyprzedzał na zakazie.
Zgłoś
Avatar
Syropzczosnku 2024-09-22, 9:08 1
jazeck napisał/a:

No.... okolice NOWEGO SĄCZA...!!! Ja unikam jak mogę tych okolic, jak byłem zawsze jakiś przypał, prawka tam mają z CIUPACIUPSUF, milicja chyba TEŻ CIUPACIUPSÓW mieli od LODZIARNI dostali za dużo...!!!. Nie ważne czym się poruszam - zawsze jakaś akcja, często ZA NIC, bo obcy....!!! Omijam dla świętego spokoju od kilku lat!!! Dziwię się że prokuratura .... nie nie dziwię się, zdażyło mi się zagrać imprezę dla tych Świń. Najgorsza impreza jaką zagrałem przez 14 lat doświadczenia, mega bydło! Tam jest jakieś zagłębie nad którym być może nadal nie ma kontroli, jak w sprawie z p. K. Komendą.



Nic dziwnego, mieszkałem niedaleko N. Sacza, tam jest pełno cyganów, przez co mentalność mieszkańców gorsza jak ludzi z Podlasia.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-09-22, 12:28 1
turor napisał/a:

Jakby zmieścił się w pasie to by omijał, najechał pod koniec na ciągłą linię czyli wyprzedzał na zakazie.



Wyprzedza się wtedy gdy pojazdy są w ruchu, tutaj pojazdy stały więc twój wywód jest z dupy.
Zgłoś
Avatar
kupus 2024-09-22, 12:28
@Polak_mały: oho, wyczuwam ból dupy motopizdeusza 🤣
Zgłoś
Avatar
bartini6 2024-09-22, 12:51
Ah te gówniarze na ich popierdółkach...
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-09-22, 13:06 1
kupus napisał/a:

@: oho, wyczuwam ból dupy motopizdeusza 🤣



Ból dupy? Chyba twój brak argumentów. Siedzicie zamuleńce na telefonach dopóki ktoś was nie spierdoli a macie ból dupy że ktoś kto ogarnia co się wokół niego dzieje was mija 😂
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie