18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
kupus 2024-09-22, 13:45
@Polak_mały: sporo jeżdżę po Polsce i ogarniam i nikt nie musi na mnie trąbić. Ale za to widzę co odpierdzielają inni, czy to na rowerach, motocyklach, osobówkach czy ciężarówkach i najczęściej ból dupy mają jednośladowcy gdy wytknie im się coś 😏
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-09-22, 15:37
kupus napisał/a:

@: sporo jeżdżę po Polsce i ogarniam i nikt nie musi na mnie trąbić. Ale za to widzę co odpierdzielają inni, czy to na rowerach, motocyklach, osobówkach czy ciężarówkach i najczęściej ból dupy mają jednośladowcy gdy wytknie im się coś 😏



No tylko że to ciebie zabolało że motocykliści wjechali na pole position na strzałce.
Raz nawet nerwusek próbował mnie zepchnąć w takiej sytuacji i argumentował to w ten sposób że on rozumie jak na pasie do jazdy na wprost wjeżdżają na początek to jest ok, a jak do skrętu w lewo to już nie, bo to chamstwo i wpychanie się i chuj 😂

W każdej grupie znajdą się zjeby, dlatego nie bronię tu każdego przypadku, zresztą większość filmików tu pokazuje właśnie ludzi, którzy nigdy nie powinni siadać za kierownicą motocykla.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2024-09-22, 16:08
Piecu88 napisał/a:

Jak zawsze wina motopizdy



Zapewne będzie współwina. Moto jechało zgodnie z prawem KRD. wyjeżdżający z boku nie. Motocyklista w tym wypadku powinien się procesować. JEST NAGRANIE.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-22, 16:25
Motopizdy i ich typowa jazda, a ty patrz w lusterka bo panicz jedzie mimo, że reszta stoi. Zawsze znajdą sposób aby rozjebać się komuś o furę
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-09-22, 22:06
Wedlug prawa wina kierowcy samochodu. Motocyklista kretyn.
Zgłoś
Avatar
StickerBomb 2024-09-23, 16:01
Podwójna ciągła też was obowiązuje, prawko z chipsów do śmieci i zapraszamy na egzamin...
Zgłoś
Avatar
blackburn 2024-09-24, 2:38
Czy wy jesteście niedojebani? Motocyklista może omijać korek, pod warunkiem, że nie utrudnia ruchu jadacym z przeciwnej strony i robi to z lewej strony jezdni. Finalnie zakute łby, podwójna ciągła w tym wypadku nie obowiązuje motocyklisty. Gość włączający się do ruchu odjebal maniane i przyjebal w prawidlowo omijacego korek motorkowego
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2024-09-25, 8:19 1
juderaus napisał/a:

W świetle prawa to kierujący puszką włączał się do ruchu więc wymusił.



blackburn napisał/a:

Czy wy jesteście niedojebani? Motocyklista może omijać korek, pod warunkiem, że nie utrudnia ruchu jadacym z przeciwnej strony i robi to z lewej strony jezdni. Finalnie zakute łby, podwójna ciągła w tym wypadku nie obowiązuje motocyklisty. Gość włączający się do ruchu odjebal maniane i przyjebal w prawidlowo omijacego korek motorkowego



Gdybym miał wyjebane na instynkt samozachowawczy i miał rację, bo mam pierwszeństwo, to leżałbym już dawno na cmentarzu. Miałem mnóstwo takich sytuacji i po prostu zwalniałem do prędkości pieszego i na 50% przypadków coś wyjeżdżało, to puszczałem, bo i tak już prawie się nie poruszam.
Zgłoś