18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:22
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Motomielonka
A................o • 2016-09-13, 15:33
Prawdopodobnie Rosja. Nie ważne gdzie, ważne kto i w jaki sposób. Martwy motozjeb to dobry motozjeb.

Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-09-13, 15:47 13
Nie po to mam roletę opuszczoną żeby mi słońce po oczach dawało.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-09-13, 15:49 1
Na szczęście nic mu się nie stało (kierowcy ciężarówki)
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-09-13, 15:51 23
Ja tam bym nie rozgraniczał czy to moto zjeb czy jakiś inny, każdy martwy zjeb jest ok
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2016-09-13, 15:53 4
o blyat, pizdiet na huj krótko i na temat.
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-09-13, 16:03 66
Nie nudzi wam się ciągłe prowokowanie motozjebów i mówienie o nich, że są motopizdami? Mnie też nie
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-09-13, 20:35 2
BlackSn to Ty?

______________

Przybyłem, zobaczyłem i oczom nie wierzę.
Zgłoś
Avatar
TT4 2016-09-14, 3:41 2
Ciekawe co na to Hoofner wy biedaki

______________

Syneczkowie nie wysiadacie tutaj...

youtube.com/watch?v=6od76UNHt-M
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2016-09-14, 3:57
Nie ma motopizd w komentarzach, ale łap łaskawe 20 piwo.
Zgłoś
Avatar
Shephards 2016-09-14, 4:12 8
Gimby podłapały, że ostatnio moda panuje na słówko "motopizda" i teraz nakurwiają tematy i posty jak pojebani z myślą nachapania się piw :V
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2016-09-14, 4:42 17
@UP. Prawda.

Dzieciaki które zapierdalają całe życie rowerkiem i na tylnej kanapie samochodu, i dorośli zachowujący sie tak samo (ale to już najnormalniejsze niedorozwoje) usłyszały fajne słówko i weszło w "mode"

Prawda jest taka rowerkopizdy, skutermani, i łaziki piesi, że Wy wkurwiacie na ulicach miliard razy bardziej.
Motocykl jak jedzie, to jedzie jak samochod, dotrzymując tempa, a jesli odpierdala to na własny rachunek.
Ty jak jedziesz mi po ulicy rowerkiem i nagle wyciagniesz ręke ze skrecasz to tak masz takie prawo, ale ja w Ciebie wjade i Cie zajebie, i wiesz co? pojde siedziec jak za człowieka, bo nie jechałem 50km/h po mieście tylko np 68... a Ty miałeś prawo skręcić.
A czesto widząc jak mi kurwa pas blokujecie i se jezdzicie na czerwonym i wpierdalacie sie na chodniki zeby tylko nie stanąc na światłach, mam ochote celowo sie w Was wpierdolić i połamać

Także słowo "motopizdeczka" jest ulubionym słowem dwupedałów, i świętych krów, dla których moto jest niedoścignionym celem marzeń

Ale i tak jak widze że TB303 ma tu już 2 piwka, to wiem, że temat i komenty jest zalany falą debilizmu, ciemnoty, cebulandii, i w najczystrzej postaci głupoty.
Zgłoś
Avatar
Polemon 2016-09-14, 5:00 2
Kolejny pedałek ze zranioną dumą, bo go motorek wyprzedził w korku, czy jaki tam inny ból dupy go toczy z tego powodu ze ktoś ma motocykl.

______________

Przybyłem, zboczyłem, zwyrodniłem!
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2016-09-14, 5:22 1
Hoofner palancie, gdzie jesteś biedaku? Tyle w swój skuter władowałeś kieszonkowego, że na internet nie starczyło?
Zgłoś
Avatar
PrzemoWal 2016-09-14, 6:56
OD 0:27 widać dwóch żuli co spią w cieniu pod przyczepą
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2016-09-14, 8:09 12
Zabawne, że termin motopizda odnosi się tylko do cweli którzy odpierdalają jakiś syf na jednośladzie, a jednak tak wielu się na nie go obraża. Znaczy jesteście takimi zjebami jak ten na filmiku, i niech was taki sam los spotka. Zresztą oczywiście zjebanych puszkarzy też.

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów