18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
L................2 2024-03-23, 13:24
Fajna grafika na kasku
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-03-23, 14:08 5
Ukamienować zbrodniciela
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-23, 14:23 5
A matką z dzieckiem nikt się nie zajął...
Zgłoś
Avatar
Wampay 2024-03-23, 14:35 23
smc napisał/a:

A matką z dzieckiem nikt się nie zajął...



Przecież one nigdzie nie uciekną
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-03-23, 14:37 9
No ja tu próby ucieczki nie widzę. Z leżącego motoru bardzo często wylewa się paliwo. Postawienie grata do pionu, to dobra decyzja. W dodatku widać, że gość szuka nóżki, żeby oprzeć.

smc napisał/a:

A matką z dzieckiem nikt się nie zajął...



Taki kraj najpierw wpierdolić, a później pytać.
Zgłoś
Avatar
Hwhahabaa 2024-03-23, 15:56 1
To ja może przetłumaczę bo mówię w ich (chuj wie jakim jezyku) pytają go : co ty zrobiłeś? Dlaczego nie w sam środek?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-03-23, 16:24
Hwhahabaa napisał/a:

To ja może przetłumaczę bo mówię w ich (chuj wie jakim jezyku) pytają go : co ty zrobiłeś? Dlaczego nie w sam środek?



Tym chuj wie jakim językiem mówi prawie milion ludzi na świecie

Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-03-23, 16:31 7
Budrys2000 napisał/a:

Tym chuj wie jakim językiem mówi prawie milion ludzi na świecie



Miliard chciałeś powiedzieć ?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-03-23, 16:58 5
Heliar napisał/a:

No ja tu próby ucieczki nie widzę. Z leżącego motoru bardzo często wylewa się paliwo. Postawienie grata do pionu, to dobra decyzja. W dodatku widać, że gość szuka nóżki, żeby oprzeć.
Taki kraj najpierw wpierdolić, a później pytać.



Tak? To dlaczego tak się spluł, gdy gość mu kluczyki ze stacyjki wyjął? EWIDENTNIE chciał spierdolić, nie wal w chuja ze swoimi teoriami.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-03-23, 17:03 4
I kutas jeszcze na jakieś pretensje? Pasem dla rowerów, stanowczo za szybko, omijanie pojazdów stojących przed przejściem, nieustąpienie pierwszeństwa pieszym na pasach, przemieszczanie/przestawianie pojazdu po doprowadzeniu do wypadku z udziałem pieszych na pasach, prawdopodobna próba ucieczki, fizyczny atak na świadka (gość od kluczyków).

Jak chujek nie zdejmuje kasku i łapie się za motór, to wiadomo co chce zrobić...
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2024-03-23, 18:17 3
mazga50 napisał/a:

I kutas jeszcze na jakieś pretensje? Pasem dla rowerów, stanowczo za szybko, omijanie pojazdów stojących przed przejściem, nieustąpienie pierwszeństwa pieszym na pasach, przemieszczanie/przestawianie pojazdu po doprowadzeniu do wypadku z udziałem pieszych na pasach, prawdopodobna próba ucieczki, fizyczny atak na świadka (gość od kluczyków).
Jak chujek nie zdejmuje kasku i łapie się za motór, to wiadomo co chce zrobić...



Jakie ustąpienie pieszym? Mieli czerwone.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-03-23, 19:06 1
lacrimal napisał/a:

Miliard chciałeś powiedzieć ?



Oczywiście, miliard.

Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-03-23, 19:11 4
Gruchenfuhrer napisał/a:

Jakie ustąpienie pieszym? Mieli czerwone.



Sam masz zielone, ale w głowie.

Masz obowiązek pozwolić przejść pieszym, jeśli nie zdążyli przejść na swoim zielonym i złapało ich czerwone. Ale to nie ten przypadek, bo to "zielone" dotyczy następnego skrzyżowania. Nad przejściem jest tablica XOLA prosto, DIV DEL NORTE w prawo.
Perspektywa na zbliżeniu cię zmyliła, kolego. To "zielone" jest ponad 100m dalej. W 22s jest tablica i światła daleko w przodzie. W 32s masz tablicę od tyłu i żadnych świateł aż do skrzyżowania, od którego zaczyna się nagranie.
Frajer dał po garach, żeby zdążyć na następnym "zielonym" i potrącił matkę z dzieckiem na pasach. DEBIL, jakich i u nas nie brakuje...
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-03-23, 19:51
Juzwa napisał/a:

Tak? To dlaczego tak się spluł, gdy gość mu kluczyki ze stacyjki wyjął? EWIDENTNIE chciał spierdolić, nie wal w chuja ze swoimi teoriami.



Jak byś nie wiedział, że tam kradną. Sam byś się rzucił jak byś tam mieszkał.
Zgłoś